تبلیغات
مولایم حسین - شمال‌شهر؛‌محل‌تشکل‌کلاسهای‌انحرافی
پنجشنبه 1 مهر 1389  09:01 ب.ظ
توسط:

شمال‌شهر؛‌محل‌تشکل‌کلاسهای‌انحرافی                                                                                  برخورد با جریانهای انحرافی و روشنگری علیه برخی فرقه های نوظهور در رسانه ها و پایگاههای خبری باعث عقب نشینی و درعین حال چاره اندیشی جدید برای ادامه حیات این گروهها شده است. پس از افشاگری های چند سایت خبری از پشت پرده برخی گروههای انحرافی که به نام کلاسهای آرامش و تطهیر روح ، خرافه و آموزه های شیطانی ترویج می کردند ، خبرها حکایت از آن دارد که برپا کنندگان این کلاسها با یک عقب نشینی تاکتیکی در صدد ادامه حیات گروههای خودساخته هستند. بنابراین گزارش برخی از این گروهها که تحت پوشش کلاسهای آرامش و تطهیر روح فعال بودند تعدادی از منازل شمالی شهر تهران را به عنوان محل تشکیل کلاسها برگزیده و مبالغی از دو میلیون ریال به بالا تنها برای شرکت در هفت جلسه از داوطلبان دریافت می کنند. نکته حائز اهمییت آنکه ، اکنون تبلیغ این کلاسها در قالب پیامهای تلفن همراه ، ایمیل ، کامنت گذاری در وبلاگها و یا رو در رو انجام می شود. این گزارش حاکی است سفارش به پوشیدن لباسهای یک دست سفید ، توزیع شال های رنگین در رده های مختلف پیشرفت ، تکرار جملات من در آوردی به عنوان قوت و الهام روحی ، تاکید بر اتکاء به نفس و زندگی منهای خدا و ... از جمله مشترکات این جلسات در منازل مسکونی شمال شهر تهران است

 
» شنیده هایی از مباحث اتاق فکر جنبش سبز
شنیده هایی از مباحث اتاق فکر جنبش سبز خیرا در اتاق فکر فتنه ضمن بررسی موضوع هدفمند کردن یارانه ها گفته شده است، مهمترین برنامه پیش رو ، اجرای عنقریب طرح هدفمندی یارانه ها می باشد، با پیش بینی های انجام شده دولت با معضلات اساسی در تطبیق تئوری واجرا روبرو خواهد شد ،اما آنچه مهم است ایفای رسالت سبزها در این برهه و آگاه نمودن مردم از تبعات بلند وکوتاه مدت این طرح می باشد. در این جلسه همچنین با تاکید بر سیاه نمایی و ایجاد فشار بردولت در این زمینه توصیه شده است که ضمن طرح شایعات مختلف و افق نامطلوبی فراروی مردم تصویر شود. گفتنی است از مدت هاست که جریان فتنه تلاش دارد تمام قد به معارضه با طرح هدفمندی یارانه ها برخواسته و از طریق شایعه پراکن ، سیاه نمایی وکذب گویی سعی دارد این پروژه ملی رابه شکست بکشاند.

 
» فتنه برای سیاه نمایی طر ح هدفمندی اعلام آمادگی نمود
فتنه برای سیاه نمایی طر ح هدفمندی اعلام آمادگی نمود مشاوران میر حسین موسوی در جدید ترین دستاورد فکری خود اعلام نمودند: " مهمترین برنامه پیش رو ، اجرای عنقریب طرح هدفمندی یارانه ها می باشد ، با پیش بینی های انجام شده دولت با معضلات اساسی در تطبیق تئوری واجرا روبرو خواهد شد ،اما آنچه مهم است ایفای رسالت سبزها در این برهه و آگاه نمودن مردم از تبعات بلند وکوتاه مدت این طرح می باشد " این آقایان وطن پرست در ادامه به عوامل اجرایی وشایعه پراکن توصیه می نمایند که : " باید طرح سئوال شود و پاسخ نیز ضمیمه باشد و برای مردم این آمادگی بوجود آید که در صورتیکه تسلیم محض باشند ، باچه افقی روبروخواهند بود " . همانگونه که پیش بینی می شد ، فتنه باتمام قوا وتمام قد به معارضه با طرح هدفمندی یارانه ها برخواسته است و از طریق شایعه پراکن ، سیاه نمایی وکذب گویی سعی دارد این پروژه ملی رابه شکست کشانده و به نقطه افتراق بین مردم ونظام تبدیل نماید .

 
» دانشگاه ها تنها امید جریان فتنه
دانشگاه ها تنها امید جریان فتنه با توجه به ناکامی ها و شکست های پیاپی جریان فتنه در سال گذشته و عدم موفقیت در اهداف و برنامه های خود ،این جریان قصد دارد با برخی اقدامات و برنامه مانع از فراموشی و انزوای بیشتر خود شده و در آستانه سال تحصیلی جدید و ایام بازگشایی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی از این مناسبت استفاده نموده و دانشگاه را که به عنوان یکی از مهمترین پیاده نظامهای خود می داند همواره حفظ نموده و از این طریق اهداف خود را به مرحله اجرا در آورد. در ادامه فعالیت و اقدامات غیرقانونی طرفداران وابسته به جریان انحرافی فتنه و با توجه به پیش رو بودن آغاز سال تحصیلی جدید و فعالیت مجدد دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برخی از گروه های دانشجویی منتسب به جریان فتنه در دانشگاه تهران قصد دارند با توجه به فضای به وجود آمده از این فرصت استفاده کرده وبا ابزارهایی نظیر برگزاری اردوی دانشجویی و بروشورهای مختلف،اقدام به جذب دانشجویان جدیدالورود کنند. فعال شدن برخی از اساتید و مسئولین دانشگاهها كه تحت عنوان كانون های علمی – فرهنگی و مطالعاتی اقدام به برگزاری سلسله جلساتی خصوصی با عناوینی مثل حافظ شناسی و ... نموده و با راه اندازی اینگونه موسسات، اخیراً در پی جذب دانشجویان نشان شده در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد بوده و از طریق قول تهیه رزومه ای مناسب برای ارائه به دانشگاههای خارج از کشور و وعده های مختلف، سعی در جذب آنها دارند. همچنین، از دانشجویان وابسته به جریان فتنه در دانشگاههای مختلف دعوت به همکاری نموده اند تا ضمن استفاده از آنها برای تكمیل كادر اجرایی این نوع موسسات ، جریان فتنه در دانشگاهها را سازماندهی، توجیه اعتقادی و حتی عملی نمایند. از سوی دیگر تشكلهای دانشجویی از جمله طیف غیر قانونی دفتر تحكیم وحدت با برگزاری محافل خصوصی ، برنامه ریزی برای نشان و جذب دانشجویان جدید الورود داشته و در صدد تجدید قوا می باشند. طرح درخواست های غیر ممکن، تحریف حقایق، دامن زدن به مشکلات و نارسایی ها توسط جریانات غیر خودی در دانشگاهها از جمله این موارد است. لیبرالیسم، سوسیالیسم، زنان و اقوام چهار جریان مخالف در سطح دانشگاهها هستند که در مقاطع مختلف زمانی با اتخاذ تاکتیک های مناسب در جهت براندازی نظام به فعالیت روانی پرداخته اند. تاکتیک های جدید جریان فتنه در دانشگاه ها پس از ناکامی های متعدد جریان فتنه در ایجاد اغتشاش و تنش در جامعه بار دیگر عناصر اتاق فکر این جریان به تکاپو افتاده تا بتوانند راه چاره ای برای از انزوا خارج نمودن جریان فتنه پیدا نمایند بر همین اساس دانشگاه ها و دانشجویان هوادار خود را مورد هدف قرار داده اند. گفته می شود جریان فتنه به این نتیجه رسیده است که موضوع هدفمند كردن یارانه ها و احتمال بالا رفتن قیمت ها و بوجود آمدن تورم ناشی از اجرای این قانون و از سوی دیگر فشار تحریم های اقتصادی تنها عاملی است که می تواند دانشجویان وابسته به جریان فتنه را فعال كرده و بستر اعتراض سیاسی و اغتشاشات را فراهم آورد. همچنین طی این بررسی ها به این نتیجه دست یافتند که می توانند با دستآویز قرار دادن برخورد های صورت گرفته با اساتید و دانشجویان فتنه گر حركت های اعتراضی خود را ادامه دهند. ادامه این فعالیت ها متناسب با وضعیت جامعه و موارد فوق از پخش شبنامه و ... تا برگزاری تجمعات اعتراض آمیز و تحصن و حتی ایجاد اغتشاش در سطح دانشگاه و خوابگاه از برنامه های تأیید شده توسط اتاق فکر فتنه در دانشگاه ها می باشد.

 
» آره، نه، بالاخره چی؟!
آره، نه، بالاخره چی؟! سایت بالاترین كه تحت مدیریت منوشه امیر از اسرائیل اداره می شود، با ذوق زدگی اعلام كرد كه «حصر مهندس موسوی شكسته شده و تعدادی از فعالان سیاسی اصلاح طلب موفق به ملاقات با وی شدند»! بالاترین در ادامه خبر خود ادعا كرد كه شكسته شدن این حصر موسوی در نتیجه اعتراض هواداران جنبش سبز!! بوده است! و با استناد به تاثیر اعتراض آنان خطاب به آنها نوشت؛ اگر حضور شما در خیابان ها خطرناك است، اعتراض به رژیم از طریق سایت ها و وبلاگ ها كه خطری ندارد! در همین حال یكی از كاربران سایت بالاترین در نظر ارائه شده ذیل خبر مزبور نوشت؛ آقای منوشه امیر! «شما با خیال راحت در تل آویو نشسته ای و برای ما نسخه می پیچی و امریه صادر می كنی؟» این پیام فقط چند دقیقه روی سایت یاد شده دوام آورد و گردانندگان بالاترین كه ظاهرا متوجه مفهوم آن نشده بودند پس از چند دقیقه این پیام را حذف كردند. و اما، در حالی كه سایت های حامی سران فتنه از شكسته شدن حصر موسوی خبر می دهند و آن را نشانه تاثیر اعتراض هواداران می دانند، سایت كلمه وابسته به میرحسین موسوی، خبر ممانعت از ملاقات همسران شهید همت و شهید باكری با میرحسین موسوی را در صدر اخبار خود قرار داد و نوشت: «خانواده شهید همت و شهید باكری كه در پی دید و بازدیدهای همه ساله به دیدار میرحسین موسوی رفته بودند با ممانعت شدید نهادهای امنیتی روبه رو شدند. آنها پس از معطلی طولانی مجبور به بازگشت شدند.» گفتنی است یك سایت ضدانقلابی وابسته به سلطنت طلبان با نقل دو خبر متناقض فوق نوشت «فریب این بازی ها را نخورید!نیروهای امنیتی ایران از خانه موسوی به عنوان یك تله برای شناسایی افراد فعال اپوزیسیون استفاده می كنند» و در توضیح نظر خود افزوده است«باید باور كنیم كه دیگر از موسوی و كروبی و خاتمی كاری ساخته نیست ولی رژیم جمهوری اسلامی با آن كه می تواند آنها را بازداشت كند، دست به این كار نمی زند و ترجیح می دهد از موجودیت ناكارآمد آنها نیز حداكثر بهره را ببرد و توسط آنها، مخالفان خود را شناسایی كند»!

 
» واکنش کلینتون به انفجار مهاباد
واکنش کلینتون به انفجار مهاباد هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه آمریکا، انفجار بمب در مراسم رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در شهرستان مهاباد که ?? کشته و ?? مجروح بر جای گذاشت را محکوم کرد. هیلاری کلینتون در بیانیه ای روز چهارشنبه در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل درنیویورک اعلام کرد:«انفجار بمب در مراسم رژه (نیروهای نظامی) در مهاباد که امروز شهروندان ایرانی را هدف قرار داد را محکوم می کنم و با مجروحان و کسانی که عزیزان خود را از دست داده اند ابراز همدردی می کنم». در بخش دیگری از این بیاینه تاکید شده است: آمریکا خشونت علیه شهروندان بیگناه و تروریسم را در هرشکلی و در هر مکانی محکوم می کند. این حمله، باردیگر تاکیدی بر این نکته است که جامعه بین المللی نیاز دارد تا با همکاری با یکدیگر با تروریسم که جان بیگناهان را در سراسر جهان تهدید می کند، مبارزه کند. این محکومیت در حالی صورت گرفته است که ارتباط تروریست هایی که این جنایت را آفریدند با خارج از کشور مشخص شده است. چندی پیش عبدالمالک ریگی در اعترافاتش به ملاقات و استفاده از کمک های مالی و فنی نیروهای امریکایی خبر داده بود.

 
» طرحی تأمل برانگیز در یك دبیرستان
طرحی تأمل برانگیز در یك دبیرستان اخیراً برخی از عناصر هوادار فتنه در یكی از مدارس با اقدامی موهن برای دانش آموزان ورودی جدید طرح مانتو و مقعنه ای داده که نوک آستینهای مانتو و دورگردی صورت مقعنه باید روبان سبز بخورد. این اقدام در حالی صورت گرفته كه برخی از والدین كه نسبت به این اقدام مدیران مدرسه واكنش نشان داده كه مسئولین این دبیرستان در مقابل اعتراض اولیاء اذعان کردندکه این یک دستور العمل می باشد .

 
» صدور بیانیه بی اساس توسط عفو بین الملل درحمایت از اغتشاشگران سال گذشته
صدور بیانیه بی اساس توسط عفو بین الملل درحمایت از اغتشاشگران سال گذشته در ادامه تبلیغات سوء گروههای معاند داخلی و خارجی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مبنی بر عدم رعایت حقوق بشر در همین راستا اخیراً سازمان عفو بین الملل و سازمان گزارشگران بدون مرز در اقدامی تحریك آمیز در انتقاد به عملكرد مسئولین عالی رتبه نظام با صدور بیانیه ای تحت عنوان سلامت زندانیان عقیدتی در دستان مقامات رسمی ایران است ضمن حمایت از زندانیان سیاسی خواستار آزادی بدون قید و شرط زندانیان سیاسی كه از آنها به عنوان زندانیان عقیدتی و افرادی دگراندیش نامیده اند شده اند. در بخشی از این بیانیه كه در آن اسامی 22 نفر از زندانیان سیاسی و همچنین فعالین جریانات تجزیه طلب نیز موجود می باشد آمده است : «ما بار دیگر زندانی كردن خودسرانه زندانیان عقیدتی و همچنین بدرفتاری با آنها را محكوم می كنیم. مقامات مسئول ایران باید به فوریت و بدون قید و شرط همه كسانی را كه تنها به علت فعالیت مطبوعاتی و یا استفاده مسالمت آمیز از حقوق خود در عرصه آزادی بیان ، تشكیل انجمن و یا شركت در تجمعات ، بازداشت شده اند آزاد كنند» .صدور بیانیه از سوی گروههای مذكور و دیگر نهادهای به اصطلاح مدافع حقوق بشر در حمایت از زندانیان سیاسی و فعالین جریانات تجزیه طلب قومگرا ( پان تركیسم ، پان كردیسم ، پان عربیسم و ... ) به زعم خود با هدف تخریب وجهه نظام مقدس جمهوری اسلامی در نزد جامعه جهانی و فشار به مسئولین محترم نظام از طریق نهادهای همفكر وابسته به سازمان های بین المللی در جهت آزادی زندانیان سیاسی قبلاً نیز بارها تکرار شده به طوریکه این قبیل اقدامات برنامه ریزی شده و هدفمند ، همزمان با مناسبت های خاص افزایش بیشتری می یابد.

» فعالیت های عرفانی هندی به نام عرفان معبد در كرج
فعالیت های عرفانی هندی به نام عرفان معبد در كرج اخیراً‌ عرفان هایی با نام های آشرام و اوشو در مناطقی از جمله مهرشهر كرج در باغ ویلا های اطراف شروع به فعالیت و جذب نوجوانان و جوانان نموده اند. مبلغان و جذب كنندگان این عرفانها با برگزاری كلاس هایی در خانه های امن پس از جذب حدود (60 الی 70) نفر دوره هایی 40 روزه را بدون تعطیلی در این مكان ها برگزار نموده و اجازه خروج از خانه یا به عبارتی معبد را به شركت كنندگان نمی دهند . در این كلاسها پیرامون مباحث معرفتی و جهان بینی خاص این فرقه بحث می شود كه بصورت مختلط و تداخل جنسی و برطرف نمودن محدودیت های جنسیتی لازمه های این آیین برای آزادی تفكر و رسیدن به آرامش روحی بیان می گردد . گاهی اوقات مشكلات جنسی و غیراخلاقی شدید بوجود آمده است كه گاهاً جبران ناپذیر می باشد و ضربه دیدگان آن به هیچ عنوان حاضر به مراجعه به دستگاه قضایی نمی باشند .

» هاشمی در پی آزادی فتنه‌گران است
هاشمی در پی آزادی فتنه‌گران است دبیر سیاسی نشریه پرتو سخن و عضو هیات علمی موسسه آموزشی -پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: هاشمی رفسنجانی در پی آزادی فتنه گران است تا فرزند خودش هم از پیگرد قضایی مصون بماند. 'قاسم روانبخش' روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به ملاقات هاشمی رفسنجانی با خانواده های زندانیان فتنه ، تاكید كرد كه او با این ملاقات ها تنها خود را در نزد مردم بی اعتبارتر كرد. وی با یدآوری اینكه هاشمی همچنین در خطبه های آخرین نماز جمعه ای كه حضور یافته بود بر آزادی فتنه گران تاكید داشت، گفت: او در آن زمان هم مهم ترین خواسته اش آزادی فتنه گران بود. روانبخش دلیل دیدار خانواده زندانیان فتنه با هاشمی را نقش هاشمی در حوادث انتخابات دانست و گفت: هاشمی در ماجرای فتنه بی تاثیر نبود او نخستین كسی بود كه نامه سرگشاده را به رهبری نوشت وتهدید به حوادث خیابانی كرد. روانبخش افزود: همسر آقای هاشمی در روز انتخابات از مردم خواست كه به خیابان ها بیایند و فائزه و مهدی از مهم ترین افراد در این حوادث بودند. وی گفت: هاشمی در این ملاقات ها می خواهد این طور القا كند كه این افراد بی تقصیر بوده اند تا این گونه فرزندان خود را بی گناه جلوه دهد.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند ..........چهارشنبه 29 تیر 1390

ادامه روند دستگیری اعضای جریان انحرافی ..........دوشنبه 20 تیر 1390

تاكید سیاست خارجی چین بر گسترش روابط با ایران در سال 2011..........دوشنبه 6 تیر 1390

زنان و مردان شیطان پرست + عکس..........سه شنبه 31 خرداد 1390

همایش ملی شهدای بصیرت..........یکشنبه 29 خرداد 1390

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند..........یکشنبه 22 خرداد 1390

کار رسانه های آمریکایی، بستر سازی برای سیاست های نظامی این کشور است ..........شنبه 21 خرداد 1390

آخرین بادکنک توهم می ترکد..........جمعه 20 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس ..........پنجشنبه 19 خرداد 1390

شاه به کردها چه خیانتی کرد ؟ چرا گور به گور ؟ ..........چهارشنبه 18 خرداد 1390

تربیت از دیدگاه امام سجاد(ع) ..........سه شنبه 17 خرداد 1390

خاطرات خواندنی نزدیك‏ترین محافظ امام(ره) از تشییع امام (ره) ..........شنبه 14 خرداد 1390

انس با کوچه و خیابان ..........جمعه 13 خرداد 1390

طلاق و پیامدهاى شوم آن در سرنوشت فرزندان ..........جمعه 23 اردیبهشت 1390

اثرات منفی طلاق بر روی زنان بیشتر از مردان است..........پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390

همه پستها