تبلیغات
مولایم حسین - درخواست جهانی مبتکر خر تروا!
دوشنبه 29 شهریور 1389  10:15 ب.ظ
توسط:

منتظر بی محلی جهانی به بهاءالله باشید
درخواست جهانی مبتکر خر تروا!
ما حقوقدانان جنبش سبز مردم ایران همگام با اکثریت قاطع مردم ایران در کمال احترام از شما تقاضا می کنیم به محض شروع سخنرانی این شخص، جلسه مجمع عمومی را ترک فرمائید
بهاءالله مهاجرانی که این روز ها حتی از منافقین و دشمنان نظام نیز پیش قدم تر شده است ، از مجمع عمومی سازمان ملل خواسته تا هنگام سخنرانی احمدی نژاد سازمان ملل را ترک کنند .

جرس که ظاهرا فراموش کرده مهاجرانی در عرصه بازیگران سیاسی محلی از اعراب ندارد در خبری تحت عنوان " در خواست برای ترک مجمع عمومی سازمان ملل در زمان سخنرانی احمدی نژاد " آورده است :

" ما حقوقدانان جنبش سبز مردم ایران همگام با اکثریت قاطع مردم ایران در کمال احترام از شما تقاضا می کنیم به محض شروع سخنرانی این شخص، جلسه مجمع عمومی را ترک فرمائید "

حالا باید منتظر ماند و بار دیگر خیط کاری مبتکر فرمول "خر تروا" را مشاهده نمود!


» دلایل افول فتنه سبز از نگاه شورای غیر قانونی فعالان ملی–مذهبی
دلایل افول فتنه سبز از نگاه شورای غیر قانونی فعالان ملی–مذهبی

شورای غیر قانونی فعالان ملی – مذهبی با صدور اطلاعیه‌ای که با عدم استقبال گروه‌های ضد انقلاب و حتی سایت‌های سبزها روبرو شد به بررسی دلایل افول فتنه سبز در ایران پرداخته است.
 

 در این اطلاعیه که با عدم استقبال گروه‌های ضد انقلاب و حتی سایت‌های سبزها روبه‌رو شد نکات قابل تاملی دیده می‌شود.
این گروهک غیر قانونی که خود را در نقش پدر بزرگ فتنه سبز ارزیابی کرده در تحلیل خود به چند ضعف عمده این فتنه پرداخت.
عدم تدوین اسناد مورد توافق، ضعف در همراه سازی قشرهای پایین جامعه، ضعف‌های تاکتیکی و ضعف در ساختار و ساماندهی از جمله معایب فتنه سبز است که این شورای غیر قانونی توانسته آنها را شناسایی و معرفی کند.
در بخشی از این بیانیه آمده فقدان برنامه‌ریزی و اهداف مدون مشترک، امکان برنامه‌ریزی فراگیر در فتنه سبز را دشوار و غیر ممکن کرده است.
همچنین آمده است: فتنه سبز در همراه سازی اقشار کم درآمد و فقیر جامعه و در حاشیه شهرها و روستاها موفق نبوده است.
در ادامه بیانیه، مهمترین ضعف ساختاری فتنه سبز، فقدان مشی شورایی برای اتخاذ تصمیمات، عدم وجود تشکیلات منسجم، فقدان هسته‌های تشکیلاتی برای تغذیه فعالان جنبش، کمبود منابع و فقدان سیستم تامین منابع، فقدان سخنگوی رسمی و تکیه بر ابتکارات فردی عنوان شده است.
در حالی که بیانیه شورای فعالان ملی - مذهبی فاتحه فتنه سبز را خوانده و آن را یک گروه شکست خورده معرفی کرده اما در سایر قسمت‌های این بیانیه همچنان در صدد روحیه دادن به سردمداران جنبش برآمده و معلوم نیست فتنه‌ای که به قول نویسندگان این بیانیه با مشکلات اساسی ساختاری روبه‌روست چگونه می‌خواهد نقش محوری در مبارزات مردم ایران را بر عهده بگیرد!


» پس از ده‌روز از قرآن‌سوزی رهنورد ایران را محکوم کرد!
 
پس از ده‌روز از قرآن‌سوزی رهنورد ایران را محکوم کرد!

زهرا رهنورد پس از 10 روز قرآن سوزی در آمریکا را به روش خود محکوم کرد.

همسر میرحسین موسوی که انتخابات گذشته را به دلیل رای ندادن مردم به داماد و عروسشان محکوم کرده بود، قرآن سوزی در آمریکا را هم محکوم کرد و توصیه هائی هم برای مقامات آمریکائی و ایرانی اشت.
 
به گفته زهرا رهنورد اگرچه مقامات آمریکائی این اقدام را محکوم کردند اما این محکومیت به تنهائی فایده ندارد.
 
وی سپس سردمداران ایران و آمریکا را مورد خطاب قرار داد که باید روح قرآن را بفهمید و همراه با این محکومیت زندانیان سیاسی را آزاد کنید و به حقوق ملت توجه کنید.


» برایمان اهمیت ندارد چه بر سر موسوی و کروبی می‌آید
برایمان اهمیت ندارد چه بر سر موسوی و کروبی می‌آید

محافل ضدانقلاب که به برخورد با موسوی و کروبی به عنوان دستمال یک بار مصرف عادت دارند، دیروز تاکید کردند: برایشان اهمیت چندانی ندارد که بر سر این دو نفر چه بلایی می‌آید چرا که «آنها نمادهای فتنه سبز هستند نه رهبران آن و فتنه بدون آنها هم به حرکت خود ادامه خواهد داد.»

پایگاه اینترنتی کلمه که این روزها به شدت با بحران مخاطب روبروست و به همین دلیل تلاش می‌کند با انتشار گزارش‌های عجیب و غریب، معدود بینندگان فعلی خود را حفظ کند، دیروز گزارش داد که مهدی کروبی و میرحسین موسوی دیگر نمی‌توانند به راحتی گذشته با کسانی که قصد ملاقات با آنها را دارند دیدار کنند.
بر پایه گزارش کیهان، کلمه به این موضوع که موسوی و کروبی اخیراً با بحران جدی مخاطب در فضای مجازی و واقعی روبرو هستند اشاره‌ای نکرده اما اخبار متعدد موجود نشان می‌دهد که سایت‌های این جریان با کاهش شدید بازدیدکننده روبرو بوده‌اند به طوری که یکی از نزدیکان موسوی اخیراً تاکید کرده فتنه گران نه با بحران مخازن و سرمایه اجتماعی بلکه با بحران «کامنت گذاران» روبروست!
در عین حال محافل ضدانقلاب که به برخورد با موسوی و کروبی به عنوان دستمال یک بار مصرف عادت دارند، دیروز تاکید کردند: برایشان اهمیت چندانی ندارد که بر سر این دو نفر چه بلایی می‌آید چرا که «آنها نمادهای جنبش هستند نه رهبران آن و جنبش بدون آنها هم به حرکت خود ادامه خواهد داد.»
بابک داد، بولتن نویس محمد خاتمی دیروز در مطلبی روی سایت گویانیوز نوشت: «این جنبش اگرچه از آقایان موسوی و کروبی روحیه می‌گیرد، ولی انرژی اصلی خود را از خود جامعه می گیرد و تاکید کرد موسوی و کروبی را «نمادهای» حرکت خود می دانند و نه «رهبران» آن.»
گفتنی است: توقع فزاینده مردمی از دستگاه قضایی برخورد قاطع، محاکمه و مجازات سران فتنه است.» سردبیر لندن نشین در تور«MI6»/نامه کروبی به هاشمی را چه کسی نوشت؟
 


سردبیر لندن نشین در تور«MI6»/نامه کروبی به هاشمی را چه کسی نوشت؟
پشت پرده نامه مهدی کروبی به آیت الله هاشمی رفسنجانی را افشاء کرد.

وی با تاکید بر اینکه نامه فوق از سوی مشاور رسانه ای مهدی کروبی در خارج از کشور وانگلیس نگاشته شده اظهار داشت:فرد مزبور که به سردبیر لندن نشین معروف است اقدام به نگارش نامه فوق کرده و نقش بسزایی را نیز در شکل دهی شبکه های ماهواره ای نزدیک کروبی در خارج از کشور دارد.گفتنی است اسن چهره رسانه ای نقش بسیار مهمی در رادیکالیزه کردن کروبی داشته است به طوریکه اکثر بیانیه های کروبی توسط وی نوشته می شود.
وی در ادامه از مراودات و ارتباطات فرد مزبور با سیستم اطلاعاتی انگلیس (MI6)خبر داد و گفت:مدت هاست که فرد مزبور در پی حضور در لندن در تور سرویس اطلاعاتی این کشور قرار گرفته و تحرکاتش در این زمینه تنظیم شده با این سرویس می باشد.
این منبع آگاه راه اندازی شبکه ماهواره ای رسا و نیز ندا در آینده را از جمله فعالیت های دیگر این فرد یاد کرد.


» ادعای خنده‌دار نویسنده بیانیه های موسوی
ادعای خنده‌دار نویسنده بیانیه های موسوی

مشاور فراری میرحسین از پاریس برای دولت خط و نشان كشید و اتهاماتی بی‌پایه مطرح كرد.
اردشیر امیر ارجمند مشاور میرحسین موسوی كه مسئولیت نوشتن بیانیه‌های میرحسین را بر عهده داشت و چهار ماه قبل مجبور به فرار از كشور و اقامت در پاریس شد، در مصاحبه‌ای با سایت خبری متعلق به موسوی ادعاهای خنده‌داری را مطرح كرد.
 مشاور سابق میرحسین ادعا كرد احمدی‌نژاد بیشترین خدمت را به اسرائیل انجام داده است. وی برای اثبات ادعای خود مدعی شد هر آنچه كه باعث عقب ماندگی كشور شود عامل خدمت به اسرائیل است و چون در دولت احمدی‌نژاد ایران دچار عقب ماندگی شده است لذا او به اسرائیل خدمت كرده است!
مشاور میرحسین كه به نظر می‌رسد دروغگویی را از استاد خود میرحسین آموخته است در این ادعای خنده‌دار هیچ اشاره‌ای به افزایش بی‌سابقه بودجه‌های عمرانی و تبدیل شدن كشور به كارگاه سازندگی نكرد.
مشاور فراری میرحسین در این مصاحبه به دفاع از متهمان و محكومان و طراحان حوادث پس از انتخابات پرداخت. ارجمندی در بخشی از این مصاحبه ادعا كرد جنبش سبز مستقل بوده و هیچ رابطه‌ای بین این جنبش و قدرت‌های خارجی وجود ندارد اما این آقای فراری از كشور توضیح نداد اگر جنبش سبز وجوه مشتركی با قدرت‌های خارجی ندارد چرا مطرودانی مانند رضا پهلوی، بنی‌صدر، سازمان منافقین و عناصر پادوی بیگانگان همچون شیرین عبادی، گوگوش، اكبرگنجی، شهرام همایون و... حمایت خود را از جنبش سبز اعلام كرده‌اند؟


» كروبی وادامه نمایش
كروبی وادامه نمایش

نامه آقای مهدی كروبی به آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان رهبری و رسانه ای شدن این نامه در محافل خبری به عنوان ورود و یا كشاندن كروبی  به فاز جدیدی از معارضه و شلوغ كاری علیه نظام جمهوری اسلامی تلقی شده است ، و این در حالی است كه جریان معارض موسوم به فتنه مدتها است كه در راس میان موسوی و خاتمی كشمكش داشته و خاتمی باند موسوی را به تلاش برای براندازی نظام متهم كرده است .
مطلعین معتقدند ، شلوغ كاری كروبی و اظهارات نسنجیده و بعضا از روی ساده لوحی و در بیشتر مواقع سفارشی ایشان به نوعی گل آلود كردن فضا و تسریعی بر جدایی خاتمی می باشد . چرا كه به اظهار بسیاری از كارشناسان ، كروبی خود را محق ترین فرد برای رهبری جنبش می داند و معتقد است بیشترین بار انعكاسی و تحرك آفرینی جنبش (فتنه)سبز بر دوش وی بوده است ، همچنین این عده از كارشناسان حضور خاتمی در كنار موسوی را به نوعی به بازی نگرفتن كروبی قلمداد نموده و اعلام می دارند كه در طول التهاب آفرینی های فتنه ، كروبی به ابتكار خود اقداماتی انجام می داده و یا در مجالسی و محافل خاصی حضور پیدا می نموده و مصاحبه ها و سخنرانی های وی نیز تماما ابتكاری و خارج از روال و برنامه فتنه و صرفا یك نوع طرح خود و باقی ماندن در بازی بوده است ، این مطلب زمانی قوت می گیرد كه آقای خاتمی در برخورد بااختلافات و نقد های خود صرفا موسوی و همسر ایشان را خطاب می كند و هیچ اعتنایی به كروبی و حضور وی در كنار خود نمی كند و به عمد ایشان را نادیده می گیرد ، گفته می شود ، یكی از انتقادات اپوزسیون به رهبران فتنه نیز همین مسئله و قرار دادن كروبی در كنار رهبران بوده است و البته این اعتراض با پاسخ در لفافه یكی از آقایان توام بوده است " شروع طوفانی ما با پیوندهایی همراه بوده است كه تفكیك آنها از همراه و مسئول در مقاطعی امكان پذیر نبود و در ادامه هم شرایط اینگونه پیش رفت " با این وجود و با توجه به اینكه جدایی خاتمی و مجموعه ای از اصلاح طلبان از باند موسوی حتمی و عنقریب خواهد بود ودر چند روز اخیر هم زمینه بیرونی بیشتری داشته است ، پیش بینی می شود كه كروبی بر دامنه فعالیت های خود اضافه نموده وبه اصطلاح جایگاه خود را در مخالفت ، اعتراض ، عناد ، بدخواهی ، خلاف گویی ، لجاجت ، كینه توزی ،جعل كلام ، بدبینی ، سیاه نمایی ، تهمت وافترا ، نسبت های ناروا ، شاد كردن ضد انقلاب ،  اهانت ودشمنی نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در نزد مشوقین خود تثبیت نماید .
نامه كروبی به آیت الله هاشمی كه متاسفانه هنوز پاسخ در خوری داده نشده است ، در همین راستا و به نوعی اثبات لیاقت كروبی بری ادامه خط شكنی ها می باشد .» مشاور فراری موسوی برای دولت خط و نشان کشید!
مشاور فراری موسوی برای دولت خط و نشان کشید!

مشاور فراری میرحسین از پاریس برای دولت خط و نشان كشید و اتهاماتی بی‌پایه مطرح كرد.

     اردشیر امیر ارجمند مشاور میرحسین موسوی كه مسئولیت نوشتن بیانیه‌های میرحسین را بر عهده داشت و چهار ماه قبل مجبور به فرار از كشور و اقامت در پاریس شد، در مصاحبه‌ای با سایت خبری متعلق به موسوی ادعاهای خنده‌داری را مطرح كرد. 
مشاور سابق میرحسین ادعا كرد احمدی‌نژاد بیشترین خدمت را به اسرائیل انجام داده است. وی برای اثبات ادعای خود مدعی شد هر آنچه كه باعث عقب ماندگی كشور شود عامل خدمت به اسرائیل است و چون در دولت احمدی‌نژاد ایران دچار عقب ماندگی شده است لذا او به اسرائیل خدمت كرده است!
مشاور میرحسین كه به نظر می‌رسد دروغگویی را از استاد خود میرحسین آموخته است در این ادعای خنده‌دار هیچ اشاره‌ای به افزایش بی‌سابقه بودجه‌های عمرانی و تبدیل شدن كشور به كارگاه سازندگی نكرد.
مشاور فراری میرحسین در این مصاحبه به دفاع از متهمان و محكومان و طراحان حوادث پس از انتخابات پرداخت. ارجمندی در بخشی از این مصاحبه ادعا كرد جنبش سبز مستقل بوده و هیچ رابطه‌ای بین این جنبش و قدرت‌های خارجی وجود ندارد اما این آقای فراری از كشور توضیح نداد اگر جنبش سبز وجوه مشتركی با قدرت‌های خارجی ندارد چرا مطرودانی مانند رضا پهلوی، بنی‌صدر، سازمان منافقین و عناصر پادوی بیگانگان همچون شیرین عبادی، گوگوش، اكبرگنجی، شهرام همایون و... حمایت خود را از جنبش سبز اعلام كرده‌اند؟ 
» دوئل پنهان اصلاح‌طلبان با فرقه سبز
 


دوئل پنهان اصلاح‌طلبان با فرقه سبز

جبهه اصلاحات و جریان سبز به خودزنی روی آورده‌اند.

جبهه اصلاحات و جریان سبز به خودزنی روی آورده‌اند. خاتمی از جریان سبز انتقاد می‌كند و آنها را باعث حذف اصلاحات از جریانات سیاسی كشور معرفی می‌كند و در طرف مقابل نیز میرحسین موسوی و سایر وابستگان جریان سبز حملات سنگین خود را متوجه خاتمی می‌كنند كه چرا حمایت خود را از این جریان سلب كرده و از آنها انتقاد می‌كند.

پس از شكست‌های متعدد جنبش سبز كه بسیاری از كارشناسان سیاسی آن را زاییده و فرزند جریان اصلاحات می‌شناسند، رهبران اصلاحات ادامه هزینه كردن این جریان برای جنبش سبز را به صلاح ندانستند و از این رو تصمیم گرفتند مسیر خود را از سبزها جدا كنند.

در این راستا، سیدمحمد خاتمی به عنوان کسی که جریان اصلاحات تحت نام وی شکل گرفت و در دوران حاکمیتش بر قوه مقننه هزینه‌های زیادی را به نام خود و همفکرانش برای پیشبرد اهداف این جبهه پرداخته، به خوبی خطر حذف اصلاحات از آرایش سیاسی کشور را درک کرده است. به همین دلیل وی تلاش می‌کند تا ضمن معرفی خود به عنوان رهبر جریان اصلاحات، پل‌های تخریب شده بین اصلاح‌طلبان با نظام را بازسازی و احیا کند تا ضمن ریکاوری جریان اصلاحات، این جبهه را همچنان درون‌ساختار بنمایاند، چراکه با حرکت‌های ساختارشکنانه فرقه سبز، امیدی به حضور مجدد اصلاح‌طلبان در قدرت نخواهد بود.

پرهیز خاتمی از عنوان «سبز»

نکته جالبی که در وقایع پس از انتخابات بیش از پیش به چشم می‌آید، خودداری رئیس دولت اصلاحات از به‌کارگیری اصطلاح «جنبش سبز» است. خاتمی در تمامی سخنرانی‌ها و مواضع خود گرچه به گونه‌ای دوپهلو از حرکت‌های ساختارشکنانه موسوی و حامیان او حمایت کرده تا شاید رهبری خود بر جریان اصلاحات را از دست ندهد، اما به طور مستقیم خود را وارد دایره جنبش سبز نکرده است. از سوی دیگر، خاتمی از گذشته نسبت به میرحسین موسوی و مهدی کروبی دچار بدبینی است. وی این بدبینی خود را با كاندیداتوری پیش از میرحسین موسوی رسماً اعلام می‌كند و پس از آن با طرح شعار «یا من یا موسوی» عملاً کروبی را نیز از گردونه اصلاح‌طلبان حذف کرد تا خود یكه‌تاز جریان اصلاحات باشد. حالا نیز پس از اینكه جنبش سبز رسماً شكست خورده و بساط آنها برچیده شده است، خاتمی از همین حاشیه امنیت خویش كه به واسطه عدم حمایت مستقیم از جنبش سبز به دست آورده و همچنین انتقادات صریح و بی‌پرده از رفتارها و عملكرد تند سبزها، تلاش می‌كند خود را به نظام نزدیك‌تر كرده و همانند گذشته نقش بازوی چپ نظام را بازی كند.

سبزها عصبانی از خاتمی

اما این حركت خاتمی بدون هزینه برای وی نبوده است. خاتمی با كناره‌گیری رسمی از حمایت جریان سبز مورد انتقاد شدید حامیان این جریان قرار گرفته است؛ حامیانی كه تلاش می‌كنند مسئولیت بخشی از شكست‌های خود را نیز متوجه خاتمی كنند. به طور مثال روزبه میرابراهیمی روزنامه نگار وابسته به اصلاحات كه هم اكنون در خارج از كشور زندگی می‌كند در مطلبی در سایت گویا ضمن انتقاد شدید از خاتمی می‌نویسد:«بی تعارف بگویم! مسبب اصلی بسیاری از آن «اشک»‌ها و «ناامیدی» امیدها شما بودید! بله شما آقای خاتمی!». میرابراهیمی در ادامه با تأیید نقل قول‌های انتشار یافته مبنی بر انتقادات خاتمی از موسوی و فرقه سبز به طور تلویحی خاتمی را به معامله با نظام متهم و تصریح کرده است:« اصلاحاتی که شما برایش چارچوب تعیین کرده‌اید کالای تاریخ مصرف گذشته است و دیگر خریداری ندارد. حتماً این مثل معروف را شنیده‌اید «نو که بیاد به بازار،کهنه می‌شه دل‌آزار». اصلاحات مدنظر شما همان «کهنه دل آزار» این مثل معروف است. . . شما «پرچمدار» چیزی هستید که «کهنه دل آزار» شده است. »

وی همچنین در بخش دیگری از مطلب خود خاتمی را فاقد توان موج‌سازی عنوان کرده و نوشته است:«کارزار کنونی مبارزه مردان و زنانی را می‌طلبد که عافیت‌طلب نباشند.»

اما این پایان انتقادها از خاتمی نبوده، چراكه رأس و هرم رهبری سبزها نیز انتقادات شدیدی را متوجه خاتمی كرده‌اند. موسوی و یارانش در جلسه‌ای كه تشكیل داده بودند به انتقادات خاتمی پاسخ گفته بودند. گفته می‌شود دراین جلسه اظهارات خاتمی از یک سو معامله با حاکمیت ارزیابی شده و تصریح شده است، وی با این اظهارات به دنبال نقش‌آفرینی‌های خود برای انتخابات آینده می‌باشد.

همچنین در این جلسه با بیان اینکه خاتمی با مواضع دو‌پهلوی خود طی یک سال گذشته جریان سبز را به بازی گرفته، انتقاد شده و تأکید شده است اتفاقاً باید جدایی از سوی جریان سبز کلید بخورد تا خاتمی نتواند از این مسئله بهره‌برداری کند.

از دیگر سو شنیده شده است موسوی نیز در اظهاراتی گفته سخن گفتن خاتمی از اصلاحات به معنای پشت کردن به زحمات جریان سبز است.

وی همچنین تحرکات خاتمی را تلاشی برای انحراف بنیان‌های جریان سبز عنوان و تصریح کرده است باید در مقابل این تلاش خاتمی ایستاد.

اصلاحات به دنبال احیا

تمامی این مسائل در حالی شكل می‌گیرد كه گفته می‌شود رقابت‌های انتخاباتی برای مجلس نهم آغاز شده است و برخی جریانات به دنبال این هستند كه با فتح كرسی‌های مجلس برای انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم زمینه‌چینی كنند. خاتمی نیز در این میان مستثنا نیست. وی كه جریان تحت امرش در چندین انتخابات پیاپی طعم شكست را چشیده و پس از پایان انتخابات دهم ریاست جمهوری به خاطر همین شكست‌ها و حضور عوامل این جریان در نقش‌آفرینی‌های براندازنه، در معرض خطر حذف از نظام سیاسی كشور قرار گرفت. بنابراین می‌كوشد از این طریق و با انجام حداقل مشاركت در انتخابات از سوی حامیانش و همچنین همراه جلوه دادن جریان اصلاحات با اهداف نظام، این جریان را احیا و برای ایفای نقش در نظام سیاسی كشور بازآفرینی كند. 
» كوثری در واكنش به نامه كروبی: قوه قضائیه نباید اجازه جری تر شدن امثال كروبی را بدهد
كوثری در واكنش به نامه كروبی: قوه قضائیه نباید اجازه جری تر شدن امثال كروبی را بدهد

 نایب رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واكنش به نامه كروبی به هاشمی رفسنجانی از قوه قضائیه خواست در برخورد با این فرد كوتاهی نكند.
اسماعیل كوثری دیروز در گفت وگو با ایرنا به نامه متكبرانه و طلبكارانه كروبی به اكبر هاشمی رفسنجانی اشاره كرد و گفت: برخورد نكردن قوه قضائیه با سران فتنه آن ها را در كار زشتشان جری تر كرده است.
این نماینده مجلس تصریح كرد: متاسفانه برخی احساس می كنند كه همیشه و در همه زمان صاحب همه چیز هستند و خود را برتر می دانند.
وی با تاكید بر این كه كروبی باید از این گونه اقداماتی كه انجام می دهد استغفار كند تاكید كرد: بهتر است كروبی دست از این گونه اقدامات ناشایست بردارد و با مردم همراه شود نه این كه با دشمنان مردم همسو شود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاكید بر این كه قوه قضائیه هر چه زودتر باید با آنان برخورد كند، گفت: قوه قضائیه دیگر نباید اجازه دهد این افراد جری تر از گذشته شوند و باید به سرعت با آنان برخورد كند تا به خود اجازه ندهند اینگونه نامه ها بنگارند.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند ..........چهارشنبه 29 تیر 1390

ادامه روند دستگیری اعضای جریان انحرافی ..........دوشنبه 20 تیر 1390

تاكید سیاست خارجی چین بر گسترش روابط با ایران در سال 2011..........دوشنبه 6 تیر 1390

زنان و مردان شیطان پرست + عکس..........سه شنبه 31 خرداد 1390

همایش ملی شهدای بصیرت..........یکشنبه 29 خرداد 1390

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند..........یکشنبه 22 خرداد 1390

کار رسانه های آمریکایی، بستر سازی برای سیاست های نظامی این کشور است ..........شنبه 21 خرداد 1390

آخرین بادکنک توهم می ترکد..........جمعه 20 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس ..........پنجشنبه 19 خرداد 1390

شاه به کردها چه خیانتی کرد ؟ چرا گور به گور ؟ ..........چهارشنبه 18 خرداد 1390

تربیت از دیدگاه امام سجاد(ع) ..........سه شنبه 17 خرداد 1390

خاطرات خواندنی نزدیك‏ترین محافظ امام(ره) از تشییع امام (ره) ..........شنبه 14 خرداد 1390

انس با کوچه و خیابان ..........جمعه 13 خرداد 1390

طلاق و پیامدهاى شوم آن در سرنوشت فرزندان ..........جمعه 23 اردیبهشت 1390

اثرات منفی طلاق بر روی زنان بیشتر از مردان است..........پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390

همه پستها