تبلیغات
مولایم حسین - فرار از رسوایی دروغ 11سپتامبر
جمعه 19 شهریور 1389  09:42 ق.ظ
توسط:

نادر طالب زاده كارگردان و تئوریسین رسانه‌های بین‌المللی با اشاره به برگزاری مراسم قرآن سوزی در كلیسایی در آمریكا، همزمان با عید سعید فطر و روز ۱۱ سپتامبر، اظهار داشت: مراسم سوزاندن قرآن كه از سوی یك كلیسای نسبتا كوچك در ایالت‌ فلوریدای آمریكا برگزار می‌شود، تنها به این دلیل می‌تواند تیتر اول رسانه‌های دنیا باشد كه مردم آمریكا و جهان را از موضوع افشای دروغ ۱۱سپتامبر منحرف سازد.

این كارشناس رسانه در ادامه با مطرح كردن این سئوال كه چرا این عمل اینقدر مورد توجه ویژه رسانه‌ها و شخصیت‌های سیاسی امریكا قرار گرفته است، تاكید كرد: مردم آمریكا امروز بیش از گذشته هوشیار و آگاه شده‌اند و در آماری كه شبكه تلویزیونی mbcn اعلام كرد، بیش از ۷۵ درصد از مردم آمریكا حادثه ۱۱ سپتامبر را یك واقعه داخلی و از درون آمریكا طرح‌ریزی شده اعلام كردند. 
طالب زاده كه در برنامه راز با نوباوه صحبت می‌كرد، ادامه داد: دولت ایالات متحده نیز برای فرار از این حقیقت كه مردم آمریكا دروغین بودن ۱۱ سپتامبر را فهمیده‌اند، حركت جنجالی این كلیسا را بزرگنمایی می كند ولی تاكنون موفق نبوده‌است.

قرار است روز شنبه همزمان با عید سعید فطر در آمریكا، یک کلیسای مروج اسلام‌ستیزی، در نهمین سالگرد حملات یازده سپتامبر، قرآن مجید را به آتش بکشد.

این کلیسا كه در ایالت فلوریدا و به مرکز فراخوان جهانی کبوتر مشهور است، ۱۱ سپتامبر را به عنوان روز جهانی سوزاندن قرآن اعلام کرده و از طرفداران خود خواسته است در این روز، کتاب آسمانی مسلمانان را در مقابل انظار عمومی به آتش بکشند.

در فراخوان این اقدام موهن و تحریک‌آمیز، هدف این‌گونه توصیف شده است : "آگاه‌سازی درباره خطر اسلام و این ‌که قرآن کتابی است که مردم را به سوی جهنم هدایت می‌کند. تنها مسیری که قرآن مردم را به سوی آن هدایت می‌کند آتش ابدی است و ما می‌خواهیم این کتاب را در جایگاه آن یعنی آتش قرار دهیم."

تری جونز کشیش و مسئول این کلیسا گفت: "هدف از این اقدام و فعالیت‌های مشابه آن، این است که به مسلمانان فرصت دهیم از دین خود برگردند."

 

حمله صفارهرندی به موسوی
حمله صفارهرندی به موسوی
بدبخت آن کسی که خود را معتمد امام می خواند اما گزارش عملکرد وی را باید رییس جمهور آمریکا در کنگره اعلام کند. آیا خفت از این بیشتر می شود که فردی خود را نخست وزیر امام معرفی کند اما اوباما از او تمجید کند؛ واقعا نسبت رییس جمهور شیطان بزرگ با نخست وزیر مدعی خط امام چیست؟ آمریکایی ها ادعا می کنند پنج گزینه در رابطه با ایران روی میز است. اما وقتی به این ادعاها نگاه می کنیم تنها همه ی ادعاهای آنها در طول سی سال گذشته در قبال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
محمد حسین صفارهرندی در جمع اصولگرایان استان مازندران در حوزه علمیه خاتم الانبیاء بابل برگزار شد، بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی را محور اصلی همه ی امور در کشور دانست و گفت: اطلاعت از رهبری باید بدون اما و اگر باشد.

اهم اظهارات وزیر سابق فرهنگ و ارشاد عبارت است از:

در اطلاعت از ولی فقیه باید گوش به رهنمودهای ایشان باشیم. باید پس از گوش دادن هر چیزی که بیان شد بدون چون و چرا بدان عمل شود.
همه ی نگاه ها باید به لسان مبارک ولی فقیه زمان باشد. اساس و مبنای همه ی فعالیت ها در کشور باید سخنان و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی باشد.
وحدت حول محور ولایت فقیه بسیار مهم است. تنها وحدت دراین محور است که دارای ارزش است.
بیان و ترویج طرح مکتب ایرانی از سوی برخی افراد نشأت گرفته از یک ذهن بیمار است. تنها ذهن های بیمار و منحرف است که به دنبال بیان این گونه مسائل است.
ملت ایران ملتی هوشمند است. همه ی این احترام ها تا زمانی پذیرفتنی است که افراد در چارچوب پذیرفته شده و اصولی نظام باشند و کسی که پایش را فراتر بگذارد دیگر همین مردم برای آنها ارزش قائل نخواهند بود.
عده ای در این کشور در حوادث سال گذشته ملعبه ی دست منحرفان شدند و خودشان را بدنام کردند.
حقارت این جماعت فتنه گر آنچنان عریان شد که مزروعی یکی از عناصر اصلاح طلب می گفت جنبش سبز ما آنچنان ظرفیت دارد که از گوگوش تا سروش را در بر می گیرد.
فتنه گران با نهایت استیصال با همجنس گرایان و سلطنت طلبان هم به جبهه مشترک دست یافتند.
بدبخت آن کسی که خود را معتمد امام می خواند اما گزارش عملکرد وی را باید رییس جمهور آمریکا در کنگره اعلام کند.
آیا خفت از این بیشتر می شود که فردی خود را نخست وزیر امام معرفی کند اما اوباما از او تمجید کند؛ واقعا نسبت رییس جمهور شیطان بزرگ با نخست وزیر مدعی خط امام چیست؟
آمریکایی ها ادعا می کنند پنج گزینه در رابطه با ایران روی میز است. اما وقتی به این ادعاها نگاه می کنیم تنها همه ی ادعاهای آنها در طول سی سال گذشته در قبال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
همه ی توطئه های دشمنان نظام اسلامی درطول سی سال گذشته با درایت امام راحل و رهبری انقلاب خنثی شد. 
امروز آمریکایی ها همان ادعاهای شکست خورده سی سال پیش را مطرح می کنند.
امروز به برکت پیشرفت های متعدد کشور در حوزه دفاعی دشمن جرأت حمله به ایران اسلامی را ندارد.
دشمن می داند که هر ضربه ای وارد کند دو برابر آن ضربه را دریافت خواهد کرد. این چیزی است که آنها بشدت از آن هراس دارند و آمریکایی ها عادت داشتند تا وقتی به یک منطقه ای حمله می کنند، اهالی آن منطقه هیچ عکس العملی نشان ندهند، اما در صورت کوچکترین اشتباه پاسخ سنگینی را از سوی ایران اسلامی دریافت خواهند کرد.

 

توقف محاکمه سکینه آشتیانی
توقف محاکمه سکینه آشتیانی
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت:'محاکمه خانم آشتیانی به جرم زنا متوقف و پرونده مجددا تحت بررسی قرار گرفته است اما محاکمه وی به جرم قتل در حال اجراست.' .
  رامین مهمانپرست، جنجال و هیاهوی کشورهای غربی درباره حکم سکینه محمدی آشتیانی را غیرواقعی خواند.
مهمانپرست افزود: "کشورهای غربی تلاش می‌کنند تا از این پرونده بهره‌برداری سیاسی کرده و آن را به یک بازی سیاسی تبدیل کنند."
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: "ایران از سوی امریکا و کشورهای غربی بر سر مسئله اتمی‌اش تحت فشار بوده و پرونده آشتیانی نیز مشخصا سناریویی از پیش نوشته برای اعمال فشار بیشتر بر تهران است."
در تاریخ 28 آگوست تایمز لندن تصویری از یک زن بی‌حجاب منتشر و ادعا کرد که این تصویر متعلق به سکینه محمدی آشتیانی است.
چند روز بعد تایمز به خاطر انتشار این تصویر عذرخواهی کرد اما دیگر رسانه‌های غربی همسو با جنجال‎آفرینی‎های اخیر مدعی شدند که آشتیانی به خاطر انتشار این عکس به 99 ضربه شلاق محکوم شده است.
این درحالی است که مهمانپرست در گفت‎وگو با پرس تی‎وی با رد این شایعه آن را کذب محض دانست.
وی با تاکید بر مجرم بودن آشتیانی درباره ارتکاب به قتل و زنا، گفت: "دفاع از فردی که به جرم مشارکت در قتل در حال محاکمه است، نباید تبدیل به موضوع حقوق بشری شود."
وی خاطرنشان کرد که اگر آزادی همه کسانی که مرتکب قتل شده‌اند به عنوان دفاع از حقوق بشر تلقی شود، همه کشورهای اروپایی می‌توانند لیست افرادی که در کشورشان به جرم قتل زندانی هستند را با هم مبادله و برای دفاع از حقوق بشر همه قاتلین را آزاد کنند.
مهمانپرست تصریح کرد: "کسانی که نگران وضعیت خانم محمدی هستند، بهتر است نگران شرایط بازماندگان مقتول نیز باشند چرا که آن‌ها فردی را از دست داده‌اند."
وی گفت: "محاکمه خانم آشتیانی به جرم زنا متوقف و پرونده مجددا تحت بررسی قرار گرفته است اما محاکمه وی به جرم قتل در حال اجراست."
مهمانپرست تاکید کرد: "حتی در فرهنگ غرب که در آن بسیاری به ارزش و اصالت خانواده اعتقادی ندارند نیز، به خیانت افرادی که با یکدیگر متعهد می‌شوند حساس هستند و یا حداقل این‌گونه وانمود می‌کنند که خیانت در روابط با یکدیگر گناه است."

 

موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محكومان
موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محكومان

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت ایام خجسته عید سعید فطر با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محكومان محاكم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حكومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح كشور موافقت كردند.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بنا به درخواست آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه به مناسبت ایام خجسته عید سعید فطر با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محكومان محاكم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حكومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح كشور موافقت كردند.

متن نامه آیت الله آملی لاریجانی و پاسخ مقام معظم رهبری به این شرح است:

محضر مبارك حضرت آیت الله خامنه ای ادام الله ظلّه الوارف

رهبر معظم انقلاب اسلامی
با اهدای سلام و تحیات
احتراماً، در آستانه عید سعید فطر و در اجرای بند 11 از اصل 110 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و بنا به پیشنهاد شماره 89/11186/ع/8 مورخ 17/5/89 كمیسیون عفو بخشودگی قوه قضاییه، بدین وسیله شرایط و ضوابط عفو به محضر مبارك تقدیم می شود تا در صورت تصویب مقام عالی، محكومان محاكم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حكومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح به شرح آتی مشمول عفو یا تخفیف مجازات واقع و از رأفت اسلامی بهره مند شوند.

الف) محكومان به حبس كه در زندان بسر می برند و فاقد سابقه محكومیت كیفری موثر هستند:
1ـ چهار پنجم محكومیت حبس تا 5 سال.
2ـ سه چهارم محكومیت حبس بیش از 5 سال تا10 سال.
3ـ دو سوم محكومیت حبس بیش از 10 سال تا 15 سال.
4ـ باقیمانده محكومیت حبس كلیه محكومان جرائم غیر عمدی به استثناء موارد مذكور در مواد 718 و 719 قانون مجازات اسلامی.
5ـ باقیمانده محكومیت حبس زنانی كه به حكم قانون سرپرستی فرزندانشان را عهده دار می باشند.
6ـ باقیمانده محكومیت حبس محكومان دارای بیماری صعب العلاج یا مبتلایان به بیماری های مسری غیر قابل علاج كه مراتب بیماری آنان مورد تأیید كمیسیون پزشكی قانونی قرار گرفته باشد. بدیهی است اقدامات دادگاه در جهت اجرای ماده 291 قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب در امور كیفری مانع اعمال این عفو نیست.
7ـ باقیمانده محكومیت حبس محكومان زیر 18 سال تمام.

ب) محكومان به جزای نقدی كه به لحاظ عجز از پرداخت جزای نقدی در زندان بسر می برند:
1ـ باقیمانده محكومیت به جزای نقدی تا یكصد میلیون ریال.
2ـ چهارپنجم محكومیت جزای نقدی از یكصد میلیون و یك ریال تا پانصد میلیون ریال.
3ـ باقیمانده محكومیت جزای نقدی محكومان زیر 18 سال تمام.

ج) شرایط استفاده از عفو:
1ـ عدم برخورداری از عفو قبلی در مورد محكومان به حبس بیش از 10 سال.
2ـ عدم وجود شاكی خصوصی و یا جلب رضایت شاكی خصوصی و یا جبران ضرر و زیان مدعی خصوصی و زیان دیده (اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی) تا تاریخ 29/12/1389 .
3ـ گذراندن یك چهارم از محكومیت محكومان به حبس تا تاریخ 19/6/1389 در خصوص محكومین مشمول بندهای یك تا سه شق الف .
تبصره ـ در مورد محكومیت حبس یا جزای نقدی در صورت استفاده از عفو قبلی مبنای محاسبه، باقیمانده محكومیت پس از اعمال عفو خواهد بود.

د) موارد ذیل از مشمول این عفو مستثنی می باشد:
1ـ مرتكبین سرقت كه میزان محكومیت حبس آنان بیش از یك سال باشد.
2ـ مرتكبین جرائم مواد مخدر و روانگردان كه میزان محكومیت حبس آنان بیش از 5 سال باشد.
3ـ قاچاق اسلحه و مهمات.
4ـ اقدام علیه امنیت داخلی و خارج كشور.
5ـ آدم ربایی.
6ـ تجاوز به عنف.
7ـ دایر كردن مركز فساد و فحشاء.
8ـ اختلاس، ارتشاء و كلاهبرداری.
9ـ جعل اسكناس و ضرب سكه تقلبی.
والامر الیكم و السلام علیكم و رحمه الله و بركاته
صادق لاریجانی 16/شهریور ماه/89

بسمه تعالی
با سلام و تحیت و تبریك ایام شریفه، با پیشنهاد عفو به ترتیبی كه مرقوم داشته اید، موافقت می شود.
والسّلام علیكم و رحمه الله
سیدعلی خامنه ای
18/شهریور ماه/1389

 

نماز عید فطر به امامت مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران اقامه خواهد شد.
نماز عید فطر به امامت مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران اقامه خواهد شد.

  حجت‌‌الاسلام سید یدالله شیرمردی رئیس ستاد نماز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با بیان اینكه نماز عید فطر امسال در دانشگاه تهران اقامه خواهد شد، گفت كه اگر جمعه به‌عنوان عید فطر اعلام شود، دیگر نماز جمعه برگزار نخواهد شد. بر اساس این گزارش، نماز عید سعید فطر امسال نیز طبق سنوات گذشته به امامت حضرت‌آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی اقامه خواهد شد. این مراسم از ساعت 6:45 صبح در دانشگاه تهران آغاز خواهد شد.


 

تلاش آقازاده فتنه گر جهت انحراف افکار عمومی

تلاش آقازاده فتنه گر جهت انحراف افکار عمومی

تلاش آقازاده فتنه گر جهت انحراف افکار عمومی

در چند هفته اخیر خبری در رسانه های جریان فتنه انتشار یافت که حمزه کرمی از اعضای ستاد میرحسین موسوی و از نزدیکان مهدی هاشمی رفسنجانی و مشاور عبدالله جاسبی طی نامه ای به یکی از شخصیت های سیاسی از شکنجه خود و رفتارهای غیر انسانی در طول بازداشت خود خبر داده است.

گزارش ها حاکی از آن است ،شخصیت سیاسی مزبور پس از دیدار با یکی از مقامات خواستار رسیدگی به این نامه شده و کمیته ای مستقل و با رضایت چهره سیاسی مزبور برای بررسی این موضوع تشکیل می شود.

این کمیته پس از هفته ها بررسی دقیق پرونده حمزه کرمی ، سیر بازجویی ها و تحقیقات از عوامل پرونده و بازداشتگاه گزارش خود را آماده کرده و محتوای این گزارش به تائید چهره سیاسی مزبور نیز می رسد.

گفته می شود در این گزارش تمامی موارد ادعایی حمزه کرمی بررسی و موارد ادعایی وی با استناد به شواهد و قرائن تکذیب و تصریح شده است که وی در دوران بازداشت،بازجویی و تحمل زندان خود تحت هیچ گونه فشاری برای بیان مواردی مورد ادعای خود در نامه اش نسبت به چهره سیاسی مزبور نبوده است.

از دیگر سو شنیده می شود سناریویی هدف مند جهت تحت تاثیر قرار دادن وتحریک این چهره سیاسی توسط نزدیکان وی طراحی شده است که موضوع نامه حمزه کرمی بخشی از آن است.

در این رابطه شنیده شده مهدی هاشمی که در سوابق اش فساد مالی ، اخلاقی و پولشویی دیده می شود در نظر دارد یکی دیگر از زندانیان امنیتی از به نام محمدرضا رجبی را جهت اجرای سناریویی مشابه جهت مجاب کردن خانواده اش به حمایت از خودش با این سناریو همراه سازد.محمد رضا رجبی  از همکاران مهدی هاشمی در دفتر هیئت امنا دانشگاه آزاد است که در ستاد انتخاباتی سال ۸۸ آقای هاشمی رفسنجانی نقش مستقیمی در هزینه بودجه سازمان بهینه سازی مصرف سوخت  در فعالیت های انتخاباتی داشته است.


 
 

وکیل مدافع شیطان(۱)

وکیل مدافع شیطان(۱)

وکیل مدافع شیطان(۱)

“م .ع.ط” وکیل دادگستری است که رد او را در تمامی پرونده های مهم محکومان پس از انتخابات می توان یافت.وی در جریان محاکمه آشوب طلبان حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ وکالت بسیاری از متهمین این وقایع  را برعهده داشت و حتی پرونده شکایت میر حسین موسوی از روزنامه جوان را  پیگیری  می کرد.

در این که یک وکیل دادگستری  حق دارد هر کسی را به عنوان موکل انتخاب کند و هر مجرم یا متهمی در سیستم قضایی جمهوری اسلامی حق انتخاب وکیل دارد، شکی نیست اما عده ای از وکلا عملا به جای دفاع از موکل خود به بازی های سیاسی مشغول اند و این بحثی است که به آن می پردازیم.

آقای “ط ” در یکسال گذشته همواره به دنبال جنجال آفرینی و مظلوم نمایی در باره شرایط موکلانش بوده است.افرادی که همگی جزء مجرمین امنیتی کشور بوده اند و قصدشان خدشه دارکردن چهره جمهوری اسلامی بوده است.آیا وی این عده را تصادفا انتخاب کرده یا آنکه نقشه و هدف خاصی را دنبال می کند؟

بسیاری از فعالین سیاسی “ط” را از معتمدین یکی از شخصیت های نظام می دانند. نشانه این مسئله  وکالت برخی اعضا این خانواده در اتفاقات پس از انتخابات توسط “م.ع.ط” است.اطلاعات پرونده موکلین وی به صورت کاملا تصادفی! منتشر می شود و یا در اختیار برخی افراد مرتبط به پرونده قرار می گیرد.بسیلری از موکلین متعدد این وکیل عملا از مخالفین قسم خورده نظام و معاندینی هستند که قصدی جز براندازی نظام ندارند. امری که در روند پرونده آنان به اثبات رسیده و همگی به اقدام علیه امنیت ملی محکوم شده اند.اصرار بر پذیرش موکلینی از این دست و اعلام آمادگی آقای “ط” جهت وکالت تقریبا تمامی متهمین موثر در آشوب های پس از انتخابات شک وشبهه های بسیاری را درباره انگیزه وی ایجاد کرده است.

در مطالب بعدی درباره فعالیت سایر وکلایی که به جای انجام وظایف حقوقی خود سرگرم فعالیت های سیاسی و خبر سازی هستند، خواهیم پرداخت.وکلایی که به جای دفاع از موکلین خود به نوعی خوراک تبلیغاتی رسانه های معاند نظام را فراهم می کنند.


 
 

آقازاده فراری همچنان شكایت می‌كند
آقازاده فراری همچنان شكایت می‌كند

مهدی هاشمی كه با پیگیری پرونده حوادث پس از انتخابات از كشورگریخت، روند شكایت از رسانه‌های را شتاب بیشتری داده است!

alt 

  وی شكایات خود را به صورت وكالتی دنبال می‌كند و می‌كوشد با نامه‌نگاری‌ روند شكایات را شتاب بیشتری بدهد. 

مهدی هاشمی تاكنون جرائت حضور در سفارتخانه‌ ایران در لندن را برای امضای نسخ‌ اصلی شكایات خود نداشته است و شكایات وی به صورت وكالتی

دنبال می‌شود. 

به نظر می رسد مهدی هاشمی خواسته است با این کار پیگیری شكایات افكارعمومی را نسبت به موضوع تخلفات وی منحرف سازند. 

شكایات مهدی هاشمی درحالی از سوی برخی از شعب دادگاه‌ها دنبال می‌شود كه تاكنون هیچ اقدامی درباره رسیدگی به اتهامات وی كه از سوی برخی از

متهمان و مجرمان حوادث اخیر تشریح شد، صورت نگرفته است


 

آمریكا به تلاش برای حمایت از جریان فتنه در ایران اعتراف كرد
آمریكا به تلاش برای حمایت از جریان فتنه در ایران اعتراف كرد

 وزیر امورخارجه آمریكا طی سخنرانی اخیر خود در شورای روابط خارجی آمریكا به تلاش آمریكا برای حمایت از جریان فتنه در ایران اعتراف كرد.          

 
 
alt
 
 

"هیلاری كلینتون " روز گذشته در سخنرانی خود در شورای روابط خارجی آمریكا با اشاره به جریان فتنه در ایران اعلام كرد: آمریكا در تلاش است تا به طریقی كه فعالیت نیروهای دموكراتیك در ایران تضعیف نشود و همچنین این نیروها به خطر نیفتند، از آنها حمایت كند.
وزیر امور خارجه آمریكا در ادامه در پاسخ به سؤالاتی كه در شورای روابط خارجی آمریكا توسط برخی از عالیرتبه‌ترین كارشناسان سیاست‌خارجی این كشور مطرح شد، مدعی شد: فكر نمی‌كنم هیچ تردیدی وجود داشته باشد كه ایران در حال تغییر شكل به یك دیكتاتوری نظامی با نوعی ظاهر مذهبی-ایدئولوژیكی است.
وی در ادامه در تلاش برای زیر سؤال بخش اسلامیت نظام به عنوان جزء لاینفك "جمهوری اسلامی ایران " ادعا كرد: من فكر نمی‌كنم جمهوری اسلامی ایران آن چیزی باشد كه انقلاب ایران قرار بود برای مردم ایران به ارمغان آورد.
كلینتون همچنین گفت‌ كه معتقد است مردم ایران در نهایت به آنچه كه وی "رخدادهای ناراحت كننده " در كشور ایران به عنوان یك كشور صادركننده نفت خواند، پاسخ خواهند داد.
وزیر امورخارجه آمریكا ادامه داد: من می‌دانم كه فعالیت‌های بسیاری در داخل ایران در حال انجام است كه ما شدیدا سعی در حمایت آنها داریم.
وی تصریح كرد: در عین حال، ما قصد نداریم مردمانی را كه در این زمینه فعالیت می‌كنند به خطر اندازیم یا فعالیت‌های آنان را تضعیف كنیم. و این‌بار آمریكا به جای اینكه تنها بنشیند و از تلاش‌های داخل ایران حمایت كند، قصد دارد اقداماتی را صورت دهد.
كلینتون در پایان مدعی شد: در حال حاضر رخدادهای بسیار ناراحت‌كننده‌ای در داخل ایران در حال وقوع است كه من معتقدم در نهایت مردم ایران خودشان به این رخدادها پاسخ خواهند داد. البته اینكه می‌گویم در نهایت، یك چارچوب زمانی خاص نیز می‌توانم برای آن مشخص كنم.
بنا بر این گزارش، "كمیته سیاست ایران " كه یك گروه غیرانتفاعی در واشنگتن است و روابط نزدیكی با مخالفان ایران در خارج از این كشور دارد و همچنین به شدت نیز به دنبال تأثیرگذاری بر سیاست آمریكا در قبال ایران است، اعلام كرده است كه امروز پنج‌شنبه یك كنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن برگزار می‌كند تا اطلاعاتی را درباره یك سایت محرمانه هسته‌ای جدید و مهم در ایران ارائه كند.
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز دوشنبه گذشته گزارش جدید خود درباره برنامه هسته‌ای ایران را منتشر كرد و این‌بار نیز همانند گزارش‌های پیشین، بر عدم انحراف برنامه هسته‌ای ایران و تطابق كامل آن با توافقات بین‌المللی تأكید كرد.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند ..........چهارشنبه 29 تیر 1390

ادامه روند دستگیری اعضای جریان انحرافی ..........دوشنبه 20 تیر 1390

تاكید سیاست خارجی چین بر گسترش روابط با ایران در سال 2011..........دوشنبه 6 تیر 1390

زنان و مردان شیطان پرست + عکس..........سه شنبه 31 خرداد 1390

همایش ملی شهدای بصیرت..........یکشنبه 29 خرداد 1390

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند..........یکشنبه 22 خرداد 1390

کار رسانه های آمریکایی، بستر سازی برای سیاست های نظامی این کشور است ..........شنبه 21 خرداد 1390

آخرین بادکنک توهم می ترکد..........جمعه 20 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس ..........پنجشنبه 19 خرداد 1390

شاه به کردها چه خیانتی کرد ؟ چرا گور به گور ؟ ..........چهارشنبه 18 خرداد 1390

تربیت از دیدگاه امام سجاد(ع) ..........سه شنبه 17 خرداد 1390

خاطرات خواندنی نزدیك‏ترین محافظ امام(ره) از تشییع امام (ره) ..........شنبه 14 خرداد 1390

انس با کوچه و خیابان ..........جمعه 13 خرداد 1390

طلاق و پیامدهاى شوم آن در سرنوشت فرزندان ..........جمعه 23 اردیبهشت 1390

اثرات منفی طلاق بر روی زنان بیشتر از مردان است..........پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390

همه پستها