تبلیغات
مولایم حسین - جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند

تذکر چندی قبل بزرگان جبهه اصولگرایی از پیوند دو جریان فتنه و انحرافی امروز تا جایی تحقق پیدا کرده که طیف افراطی فتنه سبز! حیات خود را در گرو حیات فرقه انحرافی می‌دانند.

 

حمایت و پیوند اصلاح‌طلبان با جریان انحرافی زمانی بروز پیدا کرد که صادق زیباکلام در مصاحبه‌ای تمام قد از این جریان و سرکرده آن حمایت کرد. این اظهارات زیباکلام در جلسات خصوصی و دیدارهای دیگر اصلاح‌طلبان هم بازگو شد. 

سایت‌ها و رسانه‌های ضد انقلاب هم ضمن همراهی سران خود حیات و ممات خود را در گرو ادامه فعالیت جریان انحرافی معرفی کردند و می‌کنند. حتی این رسانه‌ها راهکارهایی را هم برای حمایت از دولت و جریان انحرافی پیشنهاد می‌کنند که تعجب برانگیز است. 

به عنوان مثال سایت ضدانقلاب خودنویس در جدیدترین نوشته خود پینشهاد داده تا طرفداران جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کنند! 

در این نوشته آمده: طرفداران جنبش سبز امروز عمدتا به دو گروه تقسیم شده‌اند گروه اول بر این باورند كه هرگونه مشاركت سیاسی در بازی های شبه دمكراتیك جمهوری اسلامی مانند انتخابات، تنها باعث تثبیت رژیم خواهد شد. و از آنجا كه معتقدند هیچ راهی برای حركت به سوی اصلاح امور سیاسی در حال حاضر نمی توان متصور بود. این گروه تحریم انتخابات را به عنوان حربه‌ای مناسب برای ضربه زدن به پایه‌های مشروعیت نظام انتخاب نموده و خواستی، جز سرنگونی چنین نظامی ندارند.اما گروه دوم همچنان به مشاركت سیاسی درچهارچوب قانون اساسی تمایل داشته و به امید بازپس‌گیری قدرت توسط جبه‌ی اصلاحات‌اند و فعالیت خود را در جهت چنین هدفی تعریف می‌نمایند.

نویسنده این یادداشت در ادامه راه نجات اصلاحات در جریان انحرافی می داند و تاکید می کند که باحمایت از این جریان می تواند حتی به سمت سرنگونی نظام هم رفت.

در ادامه نویسنده با تلقی نادرست از عملکرد و واکنش رئیس جمهور در اظهاراتی بی اساس و خام می نویسد: اگر حمایت میلیونی و تجمع طرفداران جنبش سبز(البته با نام دیگری همچون جوانان حامی رئیس جمهور محبوب!) مقابل نهادهای حكومتی با مجوز وزارت كشور صورت پذیرد و حتی در انتخابات مجلس، نمایندگان طرفدار دولت مورد حمایت قرارگیرند، بی شك شاهد حركت‌های متهورانه‌تری از سوی محمود خواهیم بود و بر اثر تقابل محمود با پایه های حكومت، بیش از پیش ابرهای تیره انتقام را در آسمان گرفته نظام اسلامی شاهد خواهیم بود. 
 

موتلفه:حفظ ارتباط با هاشمی وظیفه ماست

قائم مقام دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، گفت: انجام وظیفه ولایی هزینه دارد و نباید برای انجام وظیفه ولایی هزینه را سنجید.
  اسدالله بادامچیان در اجلاس دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی در شیراز، اظهارداشت: ما وظیفه داریم که بر اساس آهنگ ولایت ارتباط با آقای هاشمی را در خیمه انقلاب و پشت سر رهبری حفظ کنیم، آقای هاشمی اخیرا باز هم اعلام کرده اند که مطیع مقام معظم رهبری هستند.

قائم مقام دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: عده ای از موتلفه اسلامی عصبانی هستند، زیرا ما در مجلس بالای 100 نفر عضو فراکسون موتلفه اسلامی داریم و این فراکسیون مواضع معتدلی دارد. عده‌ای هر جا فرصتی پیدا کنند، عصبانیت خود از حزب موتلفه اسلامی اعلام می کنند.

بادامچیان همچنین اظهارداشت: خط برخی این است که موتلفه اسلامی در هیچ جایی مطرح نشود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وحدت گروه انحرافی و اصلاح طلبان بیان داشت: استکبار جهانی نسبت به گذشته فعال تر شده است، همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند دشمنان دو برنامه 10 ساله برای نظام طراحی کرده بودند که با شکست مواجه شدند و در حال حاضر طراحی برنامه جدید خود را انجام می دهند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استکبار جهانی با همه قوا مشغول کار و هماهنگی است و می بینیم که حتی میان رسانه های ضد انقلاب هماهنگی به وجود آورده است.فتنه گران و گروهی که می خواهند با چهره های سفید به میدان انتخابات بیایند، مورد حمایت جریان استکبار قرار دارند.

بادامچیان گفت: اصلاح طلبان نیز دوباره فعال شده و می خواهند وارد مجلس شوند و جان جدید گرفته اند و در این راه با گروه انحرافی همراه می شوند.استکبار جهانی می خواهد مجلس آینده مجلس فشلی باشد.

قائم مقام دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سیاست اصولگرایان در انتخابات آینده اظهار داشت: اصولگرایان به دنبال وحدت زیر سایه روحانیت هستند تا با لیست واحد در انتخابات آینده حضور پیدا کنند، ما در خط روحانیت و جامعتین جبهه خود را مشخص کرده ایم. خط دشمن را باید شناخت. 

دعا از منظر رهبر معظم انقلاب روایت شد

«دعا از منظر آیت‌الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی» به کوشش علیرضا برازش منتشر شد.
انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به موسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی به تازگی کتاب «دعا از منظر آیت‌الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی» را که علیرضا برازش آن را گردآوری کرده، منتشر کرده است.


این کتاب مقدمه‌ای به قلم برازش دارد که در آن اشاره می‌کند که از اوایل دهه 60 به تحقیق درباره دعا علاقه‌مند شده است و از همان دوران نکات بکر و کلیدی ا در مباحث نمازجمعه که از سوی خطیب جمعه آن روزها حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای ایراد شده، می‌یابد.

برازش اشاره می‌کند که سه فایده، سه دستاورد، سه جهت و سه نکته درباره دعا بارها و بارها در کلام مقام معظم رهبری تاکید شده که 2 نکته آن در میان مردم و حتی متدینین و افراد مانوس با دعا و نیایش غریب و مغفول بود و هست و حتی در کتب تالیف شده درباره دعا و نیایش نیز به نحو شایسته بدان پرداخته نشده است.

مساله استخراج و کسب معارف از دعا از جمله مواردی است که برازش آن را از نکاتی می‌داند که رهبر انقلاب بدان تاکید داشته‌اند و لازم است در بحث دعا ما نیز بیشتر بدان دقت کنیم.

وی منبع تدوین این کتاب را نرم‌افزار تازه منتشر شده «حدیث ولایت» از منشورات مشترک مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و موسسه حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای می‌داند.

این کتاب در 5 فصل تنظیم شده که «معانی دعا، اجابت و ذکر»، «اهمیت دعا و ذکر»، «شرایط دعا، شروط اجابت»، «فواید و دستاوردهای دعا» و «در دعا از خدا چه بخواهیم؟ نمونه‌هایی از کتاب‌ها و دعاهای برجسته» عناوین این فصل‌ها هستند.

در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی که 21 مهرماه سال 85 ایراد شده است، ایشان تاکید می‌کنند: «دعا، خواندن خداست؛ حالا می‌تواند به زبان فارسی یا به زبان خودتان باشد؛ هرچه که می‌خواهید با خدا حرف بزنید؛ این دعاست. هرچه می‌خواهید با او در میان بگذارید... البته دعاهای ماثور از ائمه (ع) بهترین مضامین در زیباترین الفاظ و سرشار از معارف الهی است که قدر آنها را باید دانست و بایستی به آنها متوسل شد.»

این کتاب که شمارگان آن 6هزار نسخه است، به قیمت 2هزار و 500 تومان عرضه شده و برای تهیه آن لازم است با شماره 66410649 تماس حاصل کنید.

کتاب «دعا از منظر حضرت آیت‌الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای» امروز در دیدار گسترده کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور با ایشان به مهمانان اهدا می‌شود. 

انحلال«مجاهدین»و«مشاركت»اعلام شده
دبیر كمیسیون ماده ۱۰ احزاب با اشاره به بحث فعالیت دو حزب منحله "مشاركت " و "مجاهدین انقلاب " گفت كه این دو حزب رسما توسط دادگاه منحل شده‌اند و این موضوع از طریق رسانه‌ها به اطلاع مردم و نهادها رسیده است.

محمود عباس‌زاده مشگینی دبیر كمیسیون ماده ۱۰ احزاب درباره "ادامه فعالیت احزاب منحله مشاركت و مجاهدین انقلاب از نظر قانون "، به خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس گفت كه این دو حزب، رسما توسط دادگاه منحل شده‌اند.

امروز سه‌شنبه یكی از نشریات اصلاح‌طلب در بخشی از گفت‌وگویش با سخنگوی شورای نگهبان كه تصریح كرد "در قانون، تنها گروه‌ و جناح‌های ممنوع، گروه‌های ضدانقلاب یا احزاب منحله هستند "، سؤالی در خصوص قرار داشتن یا نداشتن حزب مشاركت و سازمان مجاهدین انقلاب در فهرست این گروه‌ها پرسیده كه عباسعلی كدخدایی در پاسخ به آن گفته است: "نمی‌دانم؛ اگر قانون اینها را منحل اعلام كرده، منحله هستند وگرنه نیستند ".

به گزارش فارس، كدخدایی در پاسخ به سؤال دیگر نشریه مذكور، مبنی بر اینكه به شورای نگهبان اعلام شده كه این دو حزب اصلاح‌طلب منحل شده‌اند؟ اظهار داشته است: "رسما چیزی به ما اعلام نشده است ".

اما عباس‌زاده مشگینی می‌گوید كه "انحلال دو حزب فوق‌الذكر، رسما طبق قانون در روزنامه‌های كثیرالانتشار برای اطلاع عموم و نهادها آگهی شده است ".


 

جیغ بنفش حامیان فتنه!
جیغ بنفش حامیان فتنه از عملیات سپاه (خبر ویژه)


عملیات موفقیت آمیز و غافلگیركننده سپاه پاسداران در سركوب تروریست های پژاك با خشم و عصبانیت بخش هایی از حامیان فتنه آمریكایی -اسرائیلی 88 مواجه شد.
در حالی كه سپاه طی دو روز عملیات هوشمند موفق شد، منطقه شمال غرب كشور را تقریبا به طور كامل از وجود تروریست ها پاكسازی كند، سایت های حامی فتنه سبز از صبح دیروز ریختن اشك تمساح برای اشرار به هلاكت رسیده را آغاز كردند.
خبرگزاری هرانا كه مستقیما توسط عوامل منافقین اداره می شود و در دو سال گذشته نقشی جدی در حمایت از امثال موسوی، خاتمی و كروبی داشته دیروز در خبری از «حاكم شدن جو امنیتی» در غرب ایران خبر داد.
هرانا كه دارای ارتباطاتی تعریف شده و هماهنگ با گروهك هایی چون جندالشیطان و پژاك است مدعی شد نیروهای سپاه با استقرار در روستاها مانع از تردد اهالی می شوند.
این در حالی است كه اطلاعات موثق نشان می دهد عملیات سپاه اساسا در بخش های غیرروستایی منطقه شمال غرب انجام شده است. گفتنی است سایت هرانا توسط عواملی اداره می شود كه در پروژه امنیتی موسوم به گرداب ضربات مهلكی از سپاه دریافت كردند.
در همین حال رادیو فردا ارگان سازمان سیا هم كه دائماً در حال انتشار گزارش هایی در حمایت از فتنه گران است در گزارشی تروریست های پژاك را «مخالفان نظام ایران» خواند كه با توپخانه مورد هجوم قرار گرفته اند.
حمایت جریان فتنه از تروریست ها البته مسبوق به سابقه است بویژه كه میرحسین موسوی تاكنون چندین بار با صدور اطلاعیه هایی برخورد نظام را با تروریست هایی كه دست به كشتار زنان و كودكان بی گناه زده بودند، محكوم كرده است!


 

برخی افراد با سکوت امتحان بدی پس دادند

دبیركل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت: در فتنه 88 بسیاری امتحان خوبی پس دادند اما برخی همراهی و سكوت كردند و برخی امتحان بدی پس دادند و سقوط كردند در حالی كه از افرادی كه در عرصه اجتماعی هستند، انتظار بیشتری بود. . . .
عبدالحسین روح‌الامینی دبیركل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در نخستین كنفرانس خبری جبهه ایستادگی ایران اسلامی با بیان اینكه سوابق، عناصر، ‌احزاب و تركیب و مختصات جبهه ایستادگی جای توجه دارد، اظهار داشت: اعضای جبهه ایستادگی ایران اسلامی علاوه بر دارا بودن شخصیت‌های برجسته حقیقی و حقوقی، دارای تركیب بین نسلی، نسل دوم و سوم انقلاب هستند.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند ..........چهارشنبه 29 تیر 1390

ادامه روند دستگیری اعضای جریان انحرافی ..........دوشنبه 20 تیر 1390

تاكید سیاست خارجی چین بر گسترش روابط با ایران در سال 2011..........دوشنبه 6 تیر 1390

زنان و مردان شیطان پرست + عکس..........سه شنبه 31 خرداد 1390

همایش ملی شهدای بصیرت..........یکشنبه 29 خرداد 1390

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند..........یکشنبه 22 خرداد 1390

کار رسانه های آمریکایی، بستر سازی برای سیاست های نظامی این کشور است ..........شنبه 21 خرداد 1390

آخرین بادکنک توهم می ترکد..........جمعه 20 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس ..........پنجشنبه 19 خرداد 1390

شاه به کردها چه خیانتی کرد ؟ چرا گور به گور ؟ ..........چهارشنبه 18 خرداد 1390

تربیت از دیدگاه امام سجاد(ع) ..........سه شنبه 17 خرداد 1390

خاطرات خواندنی نزدیك‏ترین محافظ امام(ره) از تشییع امام (ره) ..........شنبه 14 خرداد 1390

انس با کوچه و خیابان ..........جمعه 13 خرداد 1390

طلاق و پیامدهاى شوم آن در سرنوشت فرزندان ..........جمعه 23 اردیبهشت 1390

اثرات منفی طلاق بر روی زنان بیشتر از مردان است..........پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390

همه پستها