تبلیغات
مولایم حسین - راه دبی نزدیك تر است یا اروپا؟
شنبه 30 مرداد 1389  11:15 ب.ظ
توسط:

راه دبی نزدیك تر است یا اروپا؟

خاندان هاشمی با خرید خانه هایی در دبی به راحتی فاصله نه چندان زیاد دبی تا تهران را هر چند روز یك بار طی كرده و با مهدی هاشمی ملاقات می كنند.

خروج یك باره مهدی هاشمی از كشور كه هم زمان با افشای دخالت های وی در قضایای پس از انتخابات انجام شد، هر چند از سوی وی و نزدیكانش در جهت تكمیل تحصیلات عنوان شد اما صدور حكم قانونی برای بازداشت مهدی هاشمی این داستان را وارد ابعاد تازه تری كرد. به گونه ای كه با ترس مهدی هاشمی از ورود به كشور، خاندان هاشمی در سایه سكوت خبری همواره در آمد و شد میان دیدار با مهدی و تدارك مقدمات خروج از كشور و اقامت در كشورهای خارجی هستند.

با ملاقات همسر و فرزندان مهدی هاشمی با وی در خارج از كشور رویه قرارهای خانوادگی با فرزند فراری رئیس مجمع تشخیص مصلحت این روزها اكثرا در دبی انجام می شود. مهدی هاشمی كه پیش از این دیدارهای خود را در كشورهای عربی و اروپایی انجام می داد چند ماهی است كه بیشتر به دبی سفركرده و راه نزدیكتری برای دیدار با خانواده اش فراهم كرده است.

در همین زمینه، در ماه آغازین تابستان 89 عفت مرعشی همسر آقای هاشمی رفسنجانی و فاطمه هاشمی دخترش برای ملاقات با مهدی هاشمی به دوبی سفر کردند. این سفر در حالی انجام شد كه سارا لاهوتی دختر فاطمه هاشمی و عماد هاشمی فرزند محسن هاشمی نیز به همراه نفیسه اشراقی و فرزندش زهرا هم در دبی به سر می بردند.
این دیدارهای خانوادگی جدای دیدارهایی است كه مهدی با برخی سیاسیون اصلاح طلب مانند محمدرضا خاتمی در اروپا انجام داده است.

بنا بر این گزارش، با توجه به استنكاف مهدی هاشمی از تن دادن به دستور مقام قضایی در بازگشت به ایران و توضیح در زمینه اتهامات وارده خاندان هاشمی با خرید خانه هایی در دبی به راحتی فاصله نه چندان زیاد دبی تا تهران را هر چند روز یك بار طی كرده و با مهدی هاشمی ملاقات می كنند.

در همین رابطه شنیده ها حاكی از آنستكه عماد هاشمی به همراه نفیسه اشراقی و دخترش پس از دیدار با مهدی هاشمی و گشت و گذار چند هفته ای در امارات و اروپا روز چهارشنبه هفته گذشته به كشور بازگشتند. این در حالی است كه فرزند فائزه هاشمی نیز از متهمان وقایع پس از انتخابات بود قصد خروج از كشور به سمت انگلیس و در مجاورت دائی خود مهدی هاشمی را دارد.

 

فحاشی بی‌بی‌سی به سبک زندگی ایرانیان
فحاشی بی‌بی‌سی به سبک زندگی ایرانیان

راه‌اندازی نیروگاه بوشهر و پیشرفت‌های چشمگیر علمی ایرانیان به قدری برای رسانه‌های غربی غیرقابل انکار است که دست به فرافکنی رسانه‌ای و تهمت‌زنی روی آورده‌اند.

هم زمان با راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر، سایت وابسته به دولت بریتانیا همچنان علیه ملت ایران دروغ پراکنی کرده و انواع صفات زشت را منتسب به مردم ایران کرده است.

بی‌بی‌سی فارسی که ادعای رسانه مردمی و زبان گویای مردم ایران را به یدک می کشد، در جدیدترین اقدام خود مردم ایران را کینه ورز، دروغ گو، چشم چران، دورو و متقلب، بی مسئولیت و غیرقابل اعتماد، عقب افتاده، غیر قابل تطبیق با دنیای مدرن، توخالی و از خود راضی و تحقیر کننده سایر ملل و اقوام خواند.

خبرنامه دانشجویان در این زمینه نوشت: این القاب زشت از سوی سایتی منتشر می شود که هدف تاسیس خود را ارائه تصویر درست از ایران و پرکردن خلا رسانه ای عنوان کرده است.

به نظر می رسد راه اندازی نیروگاه بوشهر و پیشرفت های چشمگیر علمی ایرانیان به قدری برای رسانه های غربی غیرقابل انکار است که دست به فرافکنی رسانه ای و تهمت زنی روی آورده اند.

هرچند وحدت و همبستگی ایرانیان در بحران های گوناگون چون جنگ تحمیلی و عبور از فتنه 88 و بحران های اقتصادی و تحریم ها مثال زدنی است با این حال رسانه ضد انقلاب بی بی سی در تحلیل کامل تحولات تاریخی ایران! می نویسد: ایرانیان مردمی که اتحاد و همبستگی بندرت داشته اند و صدمات زیادی از تفرقه دیده اند و مردمی که غرق در اعتقادات هستند و دوست و دشمن را تشخیص نمی دهند، نامید.

نوبت شمای این هفته بی‌بی‌سی فارسی این سوال را مطرح می کند که ایرانیان را به چه صفتی می شناسید؟ و در میان نظرات خود زشت ترین صفات را منتسب ایرانیان می کند.

با اینکه ایرانیان اغلب در میان سایر ملل، به میهمان نوازی و خانواده دوستی شهره اند با وجود این، بی‌بی‌سی می نویسد: ایرانیان توخالی و از خود راضی و بر خلاف نظر برخی دوستان اصلا مهمان نواز نیستند و فقط هدفشان از کشاندن مهمان به خانه نمایش دادن امکانات مالی به دیگران است!
 

 

خاک برسرما که ازسیدحسن دفاع کردیم
خاک برسرما که ازسیدحسن دفاع کردیم
حضور سیدحسن خمینی در دیدار چهره های سیاسی با رهبرمعظم انقلاب و خوش و بش وی با رئیس جمهور باعث خشم در حد انفجار رسانه های ضدانقلاب شد. وی اخیراً افطارخانه عبداله نوری را به خاطر حضور وابستگان به گروهک های ضدانقلاب ترک کرده بود.
  به دنبال حضور سیدحسن خمینی در میان دیدارکنندگان با رهبری و صمیمیت وی با رئیس جمهور، انبوه رسانه های ضد انقلاب که تا پیش از این به دروغ از سیدحسن تمجید می کردند، زبان به عقده گشایی و فحاشی علیه وی کردند.
سایت صهیونیستی بالاترین که سال گذشته در اوج فتنه و به خاطر نشستن سیدحسن با سران فتنه در یک مجلس عروسی، به وی تبریک گفته و از او خواسته بود تا از پدر و پدربزرگ خود (مرحوم حاج سیداحمدآقا و حضرت امام رضوان الله تعالی علیهما) هم برائت بجوید، این بار نوشت: آخوند خوب آخوند مرده است.
این سایت صهیونیستی در مطلب دیگری که بالاترین امتیاز (394 امتیاز) را آورده، خطاب به سیدحسن نوشت: خاک بر سر من الدنگ احمق که در دفاع از تو چند خط نوشتم. به به اینجا رو با «آقا» عکس دو نفره می گیری؟ خاک بر سر من احمق! تو برو به مهمانی ما هم اینجا ]خارج از کشور[ در به در!
یکی دیگر از کاربران ضد انقلاب تصریح کرد «ما از خود خمینی چه خیری دیدیم که از نوه اش ببینیم». و بابک داد، کاتب فراری خاتمی در دولت اصلاحات که چندماه پیش از شجاع الدین شفا سلطنت طلب هتاک تمجید کرده بود، نوشت: عکسهایت دردآور بود. راستش دردم آمد. چی می شد می ماندی و همان تسبیحت را می چرخاندی؟ اجبار که نداشتی. آن وقت ما هنرمندها و ورزشکارها را به خاطر این دیدارها به نقد می کشیم.
یک کاربر بالاترین زیر این نوشته در کامنتی تصریح کرد: آقای داد آیا باید ایشان کار دیگری می کرد؟ از ایشان توقع چیز دیگری دارید؟ صادق باشیم. مگر نامه پدر او ]سیداحمد خمینی[ به آیت اله منتظری را نخوانده اید؟ آیا سیدحسن اجازه می دهد از پدرش انتقاد شود؟ آقای داد امیدوارم به من نگویید که سیاست نمی دانی و باید گام به گام پیش برویم. ما باید صداقت داشته باشیم... آخوند جماعت سر و ته یک کرباسند.
سایت صهیونیستی در مطلب دیگری تصریح می کند که سیدحسن خمینی از اول هم با جنبش سبز نبوده که حالا کسی بخواهد از او گله بکند: خدا وکیلی جوگیرتر از ما خودمونیم. یه روز عاشقیم یه روز فارغ. یه روز بابایی رو تا عرش می بریم بالا، فرداش با کله می کوبونیم زمین. بنده خدایی که از اول هم به طور مستقیم نگفته عضو جنبش سبزه، رفته به ضیافت که اون طرفی ها بودن. جرم کرده؟ مگه خودش اومده بود گفته بود که من رهرو جنبش سبزم که حالا بهش این طوری فحش میدین؟ حالا جالب اینه که توی اون ضیافته هاشمی هم بوده اما کسی به او پیله نمیکنه که چرا رفتی. در صورتی که موضع آقا حسن خمینی در قبال جنبش سبز درست مثل هاشمیه. آخه هیچ فکر کردین اصلا این آقا کیه که باید بعد از رهبری بیشترین تعداد عکس رو ازش توی اون مراسم گرفته باشن؟ من فکر میکنم دقیقاً نظر عکاس همین بوده که ما این چیزا رو ببینیم و بهش فحش و بد و بیراه بدیم. خلاصه اینکه اون نه رهبر جنبش سبزه و نه همراهش.
اما این حرف ها باعث التیام سوختگی نسبتاً شدید کاربران ضد انقلاب -وعمدتاً خارج نشین- بالاترین نشد چنان که یکی از آنها در پاسخ به این توجیهات نوشت: ماله کشی موقوف! این ماله کشیهای ما تا به کجا ادامه دارد؟ اگر افتخاری به دیدار احمدی نژاد برود، میگوییم که دست بزرگ فتنه میخواهد بین ما تفرقه بیاندازد، ما که از نیت او باخبر نبوده ایم!! اگر هنرمندان کشور به دیدار رهبر بروند، میگوییم مجبورشان کرده اند و چاره ای نداشته اند! اگر پروانه معصومی چادر بر سر فکند و با افتخار بگوید که من با تب سی و نه درجه به حضور رهبر رسیده ام، باز هم میگوییم که حالا یه چیزی گفته! عجب جماعت خوش خیالی هستیم ما! برای کارهای ناشایست هر کسی بالاخره توجیهی داریم! حالا که نوبت به حسن خمینی و رفسنجانی رسید واویلا! دیگر دست بزرگ فتنه رسماً از آستین درآمده و قصد نابودی جنبش سبز را کرده است! مهمانی اش مال آنها و ماله کشی اش مال ما آدمهای زودانگار و زودباور! این چه ویروسی است که وارد ذهن و جان ما کرده اند؟ تا حرف از حسن خمینی می شود، همه خفه شوند و نگویند که با وجود اینهمه تنش و مشکلات به وجود آمده اخیر، شرکت در ضیافت افطار در بیت رهبری دیگر چه صیغه ای است؟ تا حرف از رفسنجانی و کارهایش می شود، داد همه درمی آید که ای بابا الان چه وقت گفتن این حرفهاست؟ رفسنجانی وزنه سنگینی است که همه کار ازش برمیاد! تا حرفی از خرابکاری هایش پیش آید فریاد واویلا و برچسب های تفرقه انداز و... بر سر ما باریدن می گیرد!
هرچند که از این قبیل واکنش ها در میان محافل ضدانقلاب فراوان است اما به عنوان آخرین نمونه باید به نوشته سایت خودنویس استناد کرد که نوشت: «آنها موفق شدند، تا من این گونه بسوزم و تلخ و تند بنویسم».
شایان ذکر است مرحوم سیداحمد خمینی رضوان الله تعالی در وصیت نامه خود به سیدحسن و دیگر فرزندان خود سفارش کرده است که در همراهی و پیروی ولایت فقیه ثابت قدم باشند.

 

ورود همسر ریگی به ایران برای انتقام
ورود همسر ریگی به ایران برای انتقام
همسر مالک ریگی نیز برای انجام عملیات انتحاری از مرز عبور کرده و وارد خاک ایران شده است.
  در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان شنیده شده که حداقل 2 تیم عملیاتی در زاهدان برای انجام عملیات آماده هستند که نیروهای امنیتی انتظامی به شدت دنبال انها هستند، بر این اساس احتمال وقوع عملیات انتحاری در ماه مبارک رمضان در زاهدان وجود دارد.
این گزارش می افزاید این گروهک جنایتکار همسر مالک ریگی نیز برای انجام عملیات انتحاری از مرز عبور کرده و وارد خاک ایران شده است.
احتمال داده می شود شبهای قدر هدف بازمانده های گروهک ریگی برای انجام عملیات تروریستی باشد بنابراین لازم است نیروهای امنیتی و انتظامی به شدت در این شب‌ها اوضاع را تحت کنترل داشته و از وقوع جنایتی دیگر در این منطقه جلوگیری کنند.
گروهک تروریستی جندالشیطان سعی دارد از طریق همسر مالک ریگی پای زنان وهابی را به جنایات تروریستی عملیات انتحاری باز کند .
این گروهک در تلاش است زمینه استقرار و فعالیت خود در افغانستان را فراهم کنند و در همین رابطه با برخی مسئولان پاکستانی و نیروهای اشغالگر افغانستان دیدارهایی داشته اند و تاکید کرده اند که به چیزی جز انتقام و عملیات انتحاری فکر نمی‌کنند.
خبر احتمال انتقال اعضای گروهک از پاکستان به افغانستان در حالی منتشر شده است که چند روز پیش آتی نیوز از مرگ مادر عبد المالک در پاکستان خبر داد که این موضوع از وجود خانواده ریگی و اعضای باقی مانده گروهک در پاکستان حکایت داشت.
به نظر می رسد پاکستانی‌ها تعمدا هرگاه خبری مبنی بر حضور گروهک ریگی در پاکستان منتشر می شود بلافاصله اخباری مبنی بر انتقال اعضای گروهک از پاکستان به دیگر کشورها منتشر می کنند.
بعد از دستگیری عبدالمالک ریگی هم مسئولان پاکستانی اخباری مبنی بر انتقال خانواده گروهک به دبی منتشر کرده بودند.
چندی پیش در مسجد جامع زاهدان این گروهک اقدام به انفجاری انتحاری کرد و جمعی از مردم بی گناه به شهادت رسیده و یا زخمی شدند.


 

نمایشگاه قبور شهدای فتنه درنیویورک؟
نمایشگاه قبور شهدای فتنه درنیویورک؟
شهرام همایون (مدیر شبكه ضدانقلاب كانال یك) قصد دارد بزودی و مصادف با سفر ریاست جمهوری به آمریكا، در شهر نیویورك اقدام به برپایی نمایشگاهی از قبور كشته های سلطنت طلبان، ضدانقلاب و جریان فتنه با عنوان "نمایشگاه قبور شهدا" كند.

 افزایش فشارهای بین المللی محافل حقوق بشری و افكار عمومی غرب علیه نظام، از اهداف مهم نامبرده در برپایی این نمایشگاه است.

برخی منابع آگاه خبر می دهند که  وی برای جمع آوری پول از اپوزیسیون خارج از كشور ، تلاش می کند به ازای هر قبر، مبلغ 100 دلار كمك مالی دریافت كند.

همچنین در این طرح افراد و گروه های ضدانقلاب با معرفی به اصطلاح شهدای خود، مبلغی را به عنوان حامی (اسپانسر) برای ایجاد هر قبر تقبل می كنند.

گفته می شود  شهرام همایون قصد دارد ضمن برگزاری طرح قبور در 12 شهر اروپایی، با چاپ كتابی نسبت به درج عكس، مشخصات و حامیان مالی این طرح اقدام كند.

نکته جالب این است که طرح قبور شهرام همایون، شامل عكس فرد كشته شده ادعایی، مشخصات وی، تاج گل و پرچم شیر و خورشید برای هر قبر خواهد بود.


 

دستگیری مهدی هاشمی محال است
دستگیری مهدی هاشمی محال است
این سایت ضد انقلابی در ادامه تلویحا تعقیب و دستگیری مهدی هاشمی را "امری محال" دانسته و نوشته است: وی پس از انتخابات بارها از سوی قوه قضاییه فراخوانده شده است اما چه کسی است که توان تعقیب او را داشته باشد؟
سایت ضد انقلابی خودنویس در مطلبی با عنوان "همه فرزندان هاشمی" به معرفی فاطمه، محسن، فائزه، مهدی و یاسر هاشمی پرداخت.

این سایت دختر بزرگ آقای هاشمی را چون یک مشاور در کنار پدر می داند که نمی‌توان او را آنقدرها دور از سیاست دانست.

به نوشته سایت مذکور "محسن اگر چه فرزند دوم است اما سومین فرزند سیاسی هاشمی است و شبیه‌ترین چهره را به پدر دارد."

سایت ضد انقلابی خودنویس فائزه هاشمی را گل سرسبد دموکراسی‌خواهی در خاندان هاشمی خوانده و عنوان کرده است که او سیاسی ترین و جسورترین فرزند آقای هاشمی هم هست.

این سایت در تعریف از فائزه هاشمی وی را رک‌ترین سیاستمدار دهه اخیر هم نامیده است.

سایت مذکور در ادامه با بیان اینکه مهدی هاشمی قائم مقام حسین مرعشی در کمیته راهبردی ستاد حامیان میرحسین بوده است، او را گرداننده سایت جمهوریت دانست.

این سایت ضد انقلابی در ادامه تلویحا تعقیب و دستگیری مهدی هاشمی را "امری محال" دانسته و نوشته است: وی پس از انتخابات بارها از سوی قوه قضاییه فراخوانده شده است و پیکان حملات جناح افراطی او را نشان گرفته است، اما چه کسی است که توان تعقیب او را داشته باشد؟

سایت مذکور در پایان یاسرهاشمی، فرزند کوچک آقای هاشمی را غیر سیاسی ترین فرزند این خاندان دانسته و وی را به جستجوگری عتیقه متهم کرده است.


 

تصاویری که موجب خشم شد
تصاویری که موجب خشم شد
عکس اول روبوسی و اظهار ارادت علی رضا افتخاری به رئیس جمهور بود که پس از انتشار این عکس نوشتند که از این پس کاست های افتخاری را باید شکست.

عکس دوم مربوط به جلسه ای هیئت رئیسه مجمع بود در این تصویر آیت الله یزدی و ایت الله هاشمی در کنار هم نشسته اند و با گفت وگو می کنند که این عکس نیز موجب عصبانیت شد. در بالاترین و دنباله نوشتند که این عکس ها نشان می دهد که همه دعواهای گذشته جنگ زرگری بوده است.

و اما سومین عکس مربوط به افطاری روز پنج شنبه کارگزاران نظام در محضر رهبر انقلاب بود. در این مراسم احمدی نژاد و سید حسن خمینی در کنار هم نشسته بودند و با هم خوش و بش کردند که این عکس ها شدیدا ضد انقلاب را آشفته کرد. خوش وبش سید حسن خمینی با احمدی نژاد در مراسم افطاری مسئولان نظام با رهبر معظم انقلاب سیل توهین ها و اهانت های ركیك سایت های ضد انقلاب را متوجه وی كرده است.

سایت بالاترین در مطالب بسیاری با الفاظ ركیك سید حسن خمینی را بواسطه خوش و بش با احمدی نژاد مورد خطاب قرار داده است.

این سایت برای اینكه كمی زهر این مطالب را بگیرد در مطلب دیگری با عنوان «لطفا بی خیال سید حسن شوی» نیز آورده است كه ما نباید جو گیر شویم و به هر كسی بواسطه كاری اینطور حمله كنیم چراكه سید حسن نگفته كه من مدافع جنبش سبز هستم.

با این حال یكی دیگر از كاربران بالاترین با عنوان این مطلب كه «ماله كشی موقوف» گفته كه نباید از كنار این كار به راحتی گذشت.

كاربر دیگر این سایت نیز در مطلبی آورده "خاك بر سر من ... احمق كه 14 خرداد دلم برات سوخت و در دفاع از تو چند خطی نوشتم!

بابك داد كاتب ویژه خاتمی كه هم اینك در خارج به سر می برد نیز نوشته : "با دیدن عكس‌های حضور آقای سید حسن خمینی در جلسه افطاری مسئولان نظام با مقام رهبری، راستش دردم آمد. " 

سناریو دنباله داربیماری زندانیان اوین
پای یک زندانی درد می‌کند؛ یکی دیگر هم فشارخون دارد!
سناریو دنباله داربیماری زندانیان اوین
فضاسازی رسانه‌های بیگانه پیرامون وضعیت زندانیان فتنه 88، تناقضات گسترده‌ای را درباره وضعیت این افراد ایجاد کرده است.

 رسانه‌های حامی فتنه 88 از جرس و کلمه گرفته تا رادیو فردا و گویانیوز، در هفته های اخیر با هدف فضاسازی تبلیغاتی علیه جمهوری اسلامی ایران و نامناسب نشان دادن وضعیت زندانیان فتنه، کوچکترین تحولات زندان را به عنوان خبر ویژه منتشر می‌کنند.

اگرچه این سایت‌ها تاکنون اعلام نکرده‌اند که چگونه به اطلاعات جزئی درون زندان‌ها و وضعیت دقیق افراد زندانی "دسترسی لحظه ای" دارند اما بررسی ادعاهای آن ها نیز نشان از یک پروژه تبلیغاتی و بی مبنا دارد.

در همین راستا، این رسانه‌ها که تا چند روز پیش از "پادرد" عیسی سحرخیز، یکی از مجرمان آشوب‌های سال گذشته در زندان خبر می‌دادند و تبلیغات گسترده‌ای را بر روی آن ترتیب داده بودند، امروز به نقل از پسر وی مدعی شدند که او دچار "فشار بالای خون" است!

سایت وابسته به وزیر ارشاد دولت اصلاحات هم امروز، برای کریمیان، عضو حزب منحله مشارکت به دلیل نداشتن مشکل جسمانی، مشکل روحی تراشیده و از آنچه "وضع نامناسب روحی" این مجرم نامیده، شکایت کرده است.

پوشش گسترده خبر "درد پا"، وضعیت روحی و یا سردرد برخی مجرمان در رسانه های حامی فتنه در حالی است که گفته می شود همین ادعاها نیز واقعیت ندارد و به عنوان یک رپرتاژ تبلیغاتی به منظور مظلوم‌نمایی استفاده می‌شود؛ زیرا همین افراد بعد از آنکه به بهانه بیماری‌های مختلف از زندان به مرخصی می‌آیند، فعالیت‌های سیاسی و ساختارشکنانه خود را از سر می‌گیرند و در کمتر از چند روز دیدارهای متعددی را با چهره های حامی فتنه در شهرهای مختلف تدارک می بینند.

به عنوان مثال "بهزاد نبوی" که به بهانه مشکل حاد ستون فقرات از زندان مرخصی گرفته بود، در نوروز به سفر تفریحی کیش رفت و در آنجا هم بنا به گفته برخی محافل خبری، با آقای هاشمی رفسنجانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

"مصطفی تاج‌زاده" و "عیسی سحرخیز" هم از دیگر افرادی هستند که به بهانه بیماری از زندان مرخصی می‌گیرند و به محض آزادی، فعالیت‌های سیاسی خود را از سر می‌گیرند و حتی برخی منابع خبری از احتمال خروج آنان از کشور خبر می‌دهند.

بر همین اساس، دادستان تهران از برخورد با مجرمانی که در دوران مرخصی خود مجددا دست به اعمال مجرمانه می‌زنند، خبر داده است.

 

ماجرای کروبی و فرار از امتحان مجلس خبرگان
ماجرای کروبی و فرار از امتحان مجلس خبرگان

 کروبی برای بازسازی وجهه دینی خود به دست نوشته بیست سال قبل یک روحانی مقیم حوزه علمیه قم متوسل شد!

کروبی که طی یک سال گذشته به واسطه اتهام زنی ناروا به نظام و طرح ادعاهای دروغ تقلب و همنوایی با مخالفان نظام به شدت در میان افراد متدین و علاقه مند به نظام و امام وجاهت خود را از دست داده است به حربه جدیدی متوسل شد.
 
در سال69 و قبل از انتخابات مجلس خبرگان مهدی کروبی با رایزنی توانست گواهی تحصیل در حوزه علمیه را از برخی دوستان خود بگیرد که یکی از مهمترین گواهی ها مربوط به آقای یوسف صانعی بود که در آن قید شده بود آقای کروبی فردی مجتهد و دارای صلاحیت علمی و تقوایی است اما شورای نگهبان آن زمان علی رغم این اطلاعیه که معلوم بود چگونه صادر شده است برای اطمینان از صحت معلومات حوزوی کروبی وی را دعوت به دادن امتحان نزد فقهای شورای نگهبان کرد، اما کروبی که آن زمان رئیس مجلس بود ناگهان اعلام کرد که پای وی شکسته و در بیمارستان بستری است و قادر به شرکت در جلسه امتحان نیست اما همان زمان شورای نگهبان اعلام کرد حاضر است در بیمارستان از وی امتحان به عمل آورد اما کروبی که می دانست موضوع از چه قرار است قید امتحان و کاندیدا شدن در مجلس خبرگان را زد.
 
اکنون که کروبی به خاطر رفتارهای نسنجیده به چهره ای محبوب ضد انقلاب و مورد بغض و اعتراض چهره های متدین تبدیل شده است دست به دامان فردی شد که چند ماه قبل جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در اطلاعیه ای عدم صلاحیت وی را برای تصدی امر مرجعیت اعلام کرده است تا شاید برای بازسازی چهره وی کمکی کند!

 

علی‌محمددستغیب آلت دست منافقین است
مردم روزه دار شیراز:
علی‌محمددستغیب آلت دست منافقین است
معترضان ضمن سردادن شعارهایی، مراتب اعتراض خود را به این سخنان كه در رادیو فردا متعلق به سازمان جاسوسی آمریكا نیز پخش شد، اعلام كردند.
اظهارات اهانت آمیز و توهم آلود یك روحانی آلت دست فتنه گران در شیراز باعث اعتراض و اعلام انزجار مردم مومن این شهر شد.
مردم روزه دار شیراز پس از اقامه نماز جمعه، ضمن برگزاری تجمع در مقابل مسجد قبا، نسبت به هتاكی های مكرر علی محمد دستغیب اعلام انزجار كردند. به گزارش «البرز»، معترضان ضمن سردادن شعارهایی، مراتب اعتراض خود را به این سخنان كه در رادیو فردا متعلق به سازمان جاسوسی آمریكا نیز پخش شد، اعلام كردند. حجت الاسلام والمسلمین احمدی یكی از ائمه جماعات شیراز ضمن سخنانی نسبت به اظهارات انجام گرفته اعتراض كرده و گفت: واقعا شما با این حرف ها به دنبال چه چیزی هستید؟ آیا اگر جایگاه امام جمعه ای را به كسی ندادند باید هرچه خواست به زبان براند؟ چرا سخنان شما را رادیو فردا پخش می كند؟ چرا آب در آسیاب دشمن می ریزید؟
یادآور می شود اظهارات این روحانی آلت دست منافقین و فتنه گران همواره مورد توجه رسانه های اصلی ضد انقلاب در آمریكا و اسرائیل و انگلیس قرار دارد. پیش از این اعضای مجلس خبرگان تصمیم دسته جمعی به اخراج نامبرده گرفته بودند اما با مناعت طبع رهبر انقلاب و مخالفت ایشان با این اقدام، بركناری نامبرده منتفی شد.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند ..........چهارشنبه 29 تیر 1390

ادامه روند دستگیری اعضای جریان انحرافی ..........دوشنبه 20 تیر 1390

تاكید سیاست خارجی چین بر گسترش روابط با ایران در سال 2011..........دوشنبه 6 تیر 1390

زنان و مردان شیطان پرست + عکس..........سه شنبه 31 خرداد 1390

همایش ملی شهدای بصیرت..........یکشنبه 29 خرداد 1390

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند..........یکشنبه 22 خرداد 1390

کار رسانه های آمریکایی، بستر سازی برای سیاست های نظامی این کشور است ..........شنبه 21 خرداد 1390

آخرین بادکنک توهم می ترکد..........جمعه 20 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس ..........پنجشنبه 19 خرداد 1390

شاه به کردها چه خیانتی کرد ؟ چرا گور به گور ؟ ..........چهارشنبه 18 خرداد 1390

تربیت از دیدگاه امام سجاد(ع) ..........سه شنبه 17 خرداد 1390

خاطرات خواندنی نزدیك‏ترین محافظ امام(ره) از تشییع امام (ره) ..........شنبه 14 خرداد 1390

انس با کوچه و خیابان ..........جمعه 13 خرداد 1390

طلاق و پیامدهاى شوم آن در سرنوشت فرزندان ..........جمعه 23 اردیبهشت 1390

اثرات منفی طلاق بر روی زنان بیشتر از مردان است..........پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390

همه پستها