تبلیغات
مولایم حسین - فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند

 

دبیركل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت: حوادث فتنه 88 و تلاش‌های نابخردانه و خودخواهانه فتنه‌گران، طرح‌های پنهان و آشكار دشمنان خارجی و تبلیغات و تلاش‌های گسترده آنها شهد حضور گسترده و پرشمار مردم را به كام آنها تلخ كرد.

 

عبد‌الحسین روح‌الامینی دبیر‌كل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با بیان اینكه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، انتخابات یكی از مهمترین جلوه‌های شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بوده است، اظهارداشت: به طور متوسط هر سال در كشور یك انتخابات وجود داشته كه در مقاطع گوناگون حیات سیاسی كشور پس از پیروزی انقلاب در سرنوشت كشور نقش مهمی داشته است.

وی بر همین اساس خالق اصلی حماسه‌ها را در همه ادوار عموم مردم كشور ‌دانست كه با شركت و حضور خود در انتخابات صرف نظر از اینكه به چه كسانی رأی می‌دهند، استقلال كشور را تضمین كرده‌اند.

دبیر‌كل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی انتخابات 22 خرداد 1388 و حضور 40 میلیونی مردم را یكی از نقاط اوج كشور دانست و یادآورشد: ملت ایران فارغ از تفاوت، اختلاف سلیقه‌ و نگرش‌ها در انتخابات شركت كرده و نسبت به دموكراسی‌های مطرح جهان بالاترین درصد حضور را داشتند.

وی اضافه‌كرد: گرچه حوادث فتنه 88 و تلاش‌های نابخردانه و خودخواهانه فتنه‌گران، طرح‌های پنهان و آشكار دشمنان خارجی و تبلیغات و تلاش‌های گسترده آنها شهد حضور گسترده و پرشمار مردم را به كام آنها تلخ كرد اما آحاد ملت در رویدادهای دوسال گذشته نشان دادند كه عهد اخوت با هیچ جریانی نبسته‌اند.

روح‌الامینی با تأكید بر اینكه ملت ایران تداوم انقلاب و راه پرفروغ امام(ره) و رهبری، تحقق آرزوها و آمال شهیدان انقلاب، عزت و آبادانی كشور را مد نظر دارند، گفت: مردم جسارت‌ها، بی‌حرمتی‌ها، خودخواهی‌ها و غفلت‌های دشمن شادكن و كینه‌های قبیله‌ای داخلی و خارجی را برنمی‌تابند.

وی در خاتمه خاطر‌نشان‌كرد: همچون همیشه تاریخ پس از انقلاب، درس بزرگ و فراموش‌نشدنی حوادث دو سال گذشته، همراهی مردم و مقام معظم رهبری در جهت پیشرفت و تعالی كشور و حركت به سوی تحقق اهداف عالیه انقلاب است.


 

علت حوادث پس از انتخابات 88 عصبانیت دشمن از حضور پرشور مردم بود

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران به عصبانیت دشمنان از خلق حماسه 22 خرداد توسط ملت ایران اشاره كرد و گفت:‌ علت تمام حوادث پس از انتخابات 88 عصبانیت دشمن از حضور پرشور مردم بود.

 

حجت‌الاسلام نصیر نیك‌نژاد عضو شورای مركزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس به انتخابات پرشور مردم در 22 خردادماه 1388 اشاره كرد و اظهار داشت: انتخابات حماسی 22 خرداد با مشاركت بسیار بالای مردم شكل گرفت و نزدیك به 40 میلیون نفر در آن شركت داشتند.

وی بر همین اساس حضور مردم را در انتخابات ریاست‌جمهوری گذشته با توجه به شرایط زمانی و تبلیغات گسترده دشمنان برای بدبین كردن مردم از شركت در انتخابات كم‌نظیر دانست و تصریح ‌كرد: مردم در طول 32 سال گذشته از انقلاب نشان دادند كه به سرنوشت و انتخاب مسئولان خود حساسیت داشته و خود را به لحاظ شرعی، عقلانی و سیاسی ملزم به شركت در انتخابات می‌دانند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در عین حال تشویق‌ها و ترغیب‌ها را در حضور مردم در صحنه بی‌تأثیر ندانست و یادآور شد: گروه‌های سیاسی، احزاب، جریان‌ها، علما و به ویژه تشویق‌های مكرر مقام معظم رهبری از مهمترین عوامل مشاركت مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری به شمار می‌رود.

وی در ادامه حق انتخاب را یكی از بركات انقلاب اسلامی عنوان و اضافه‌ كرد: داشتن حق انتخاب از بركات انقلاب،‌ امام(ره)، خون شهدا و تدابیر مقام معظم رهبری است و مردم بر همین اساس در انتخابات شركت كردند.

حجت‌الاسلام نیك‌نژاد در عین حال به عصبانیت دشمنان از خلق حماسه 22 خرداد اشاره كرد و اظهار داشت: تمام تلاش دشمنان برگزاری یك انتخابات ضعیف و دلبستگی نداشتن مردم به مسئولان بود اما علی‌رغم تبلیغات گسترده آنها مشاركت مردم در سطح بسیار بالایی صورت گرفت و مشت محكمی بر دهان آنها زد؛ از این رو علت تمام حوادث پس از انتخابات 88 عصبانیت دشمن از حضور پرشور مردم بود.

وی بر همین اساس به حوادث پس از انتخابات ریاست‌جمهوری 88 اشاره و تصریح‌ كرد: دشمنان پس از این انتخابات سناریوهای بسیاری را طراحی كردند و متأسفانه برخی از عوامل داخلی گوش به آنها فراداده و تحت تأثیر القائات آنها شیرینی حضور مردم در انتخابات را به كام مردم تلخ كردند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینكه فریب‌خوردگان داخلی با ادعای طرح تقلب در انتخابات كشور را دچار التهاب كردند، گفت: حوادث پس از انتخابات فرصت‌های بسیاری را از كشور و مسئولان نظام گرفت.

وی در عین حال فتنه 88 را از توطئه‌های دشمنان برای براندازی دانست و اظهار داشت: ملت ایران همان‎گونه كه حماسه 22 بهمن و 22 خرداد را خلق كردند پس از التهاب‌ها، حادثه غم‌بار روز عاشورا، قدس و اهانت‌هایی كه به اعتقادات مردم صورت گرفت حماسه 9 دی را خلق و با ایستادگی مقابل دشمنان توطئه آنها را خنثی كردند


دست و پازدن کومله برای جمع کردن یک رسوایی

دبیرخانه این حزب منحله در ارگان رسمی انتشار اخبار این حزب در شبکه جهانی وب با صدور اطلاعیه ای باز هم به ادعاهای دروغین خود ادامه داد و در حالی که ادبیات این بیانیه نشان می دهد که آن ها به شدت از این افشاگری های رسانه ای در رعب و وحشت هستند به فرافکنی دوباره

کروهک تروریستی کومله که با افشاگری های رسانه ای نتوانست به اهداف شوم خود مبنی بر انجام اعمال خلافکارنه در خاک جمهوری اسلامی ایران دست یابد و با اقدام به موقع مامورین امنیتی تیم 5 نفره پیشمرگان اعزامی این گروهک که در هفته های گذشته وارد کردستان شده بودند منهدم شد در تازه ترین اقدام خود برای جمع آوری این رسوایی و برای منحرف کردن افکار عمومی از اقدام موثر نیروهای امنیتی کشورمان به بیانیه پردازی های دروغین روی آورده است .

به گزارش خبرنگار ما پس از آن که یک تیم تروریستی متشکل از 5 نفر از پیشمرگان کرد کومله به دستور عمر ایلخانی زاده و با هماهنگی عبدالله مهتدی وارد جمهوری اسلامی ایران شدند سایت بولتن نیوز با افشاگری اسامی اعضای این تیم تروریستی و نیت آنان درحقیقت نقشه های دشمنان نظام را نقش برآب کرد و در حالی که این تیم قصد داشتند طبق نقشه های از قبل تعیین شده خود به انجام اعمال تروریستی در استان کردستان بپردازند نیروهای امنیتی ایران در یک عملیات غافلگیرانه یک نفر از اعضای این تیم را به هلاکت رساند و چهار نفر دیر را نیز دستگیر کرد .

پس از این اقدام و در حالی که نقشه سرکردگان کومله به کلی از بین رفته بود دبیرخانه این حزب منحله با صدور اطلاعیه ای با حمله به سایت بولتن و روزنامه کیهان ضمن رد ادعاهای مطرح شده هرگونه وابستگی این تیم تروریستی به عبدالله مهتدی سرکرده اصلی کومله را رد کرد و با فرافکنی قصد داشت افکار عمومی را از این پیروزی بزرگ حافظان امنیت جمهوری اسلامی منحرف سازد .

سایت خبری تحلیلی بولتن نیوز در راستای روشن شدن افکار عمومی اقدام به انتشار عکس های اعضای این تیم تروریستی و روابط پنهان عبدالله مهتدی برای پشت پرده ماندن در انجام این نوع عملیات های تروریستی نمود اما ظاهرا این افشاگری ها برای اعضای این حزب منحله و سرکردگان آنان بسیار گران آمد که اقدام به نفی دوباره آن و صدور بیانیه جدیدی در این خصوص کردند . دبیرخانه این حزب منحله در ارگان رسمی انتشار اخبار این حزب در شبکه جهانی وب با صدور اطلاعیه ای باز هم به ادعاهای دروغین خود ادامه داد و در حالی که ادبیات این بیانیه نشان می دهد که آن ها به شدت از این افشاگری های رسانه ای در رعب و وحشت هستند به فرافکنی دوباره در این خصوص پرداخت .

متن بیانیه جدید حزب منحله کومله به شرح زیر است :

در روزهای اخیر سایت­ها ورسانه­ های اطلاعاتی! رژیم جمهوری اسلامی خصوصا بولتن نیوز و کیهان گزارشهای کذب و گمراه­ کننده ­ای در مورد درگیری یک واحد پنج نفری از پیشمرگان کومله در اطراف کامیاران و کشته و دستگیر شدن آنها انتشار داده و موذیانه آنها را به حزب کومله کردستان ایران منتسب کرده و حتی در دروغی آشکار ادعا کرده­ اند که این افراد به دستور عبدالله مهتدی برای عملیات اعزام شده­ اند.

ما هر نوع انتساب این رویداد و افراد نامبرده به حزب کومله کردستان ایران را رد کرده و هرنوع دخالت و ارتباط حزب ما و یا شخص آقای عبدالله مهتدی دبیرکل کومله با آن را قویا تکذیب میکنیم. اطلاعات جمهوری اسلامی خود بخوبی از جعلی بودن این انتساب آگاه است و مانند همیشه برای مشوب کردن اذهان عمومی و در راستای زمینه­سازی برای توطئه­ های سرکوبگرانه و امنیتی رژیم علیه مردم کردستان، فعالان سیاسی و مدنی و نیز علیه حزب کومله کردستان ایران به نشر این اکاذیب میپردازد.

سیاست حزب کومله کردستان ایران در این زمینه کاملا روشن است و نه فقط مردم کردستان بلکه همه فعالان سیاسی و مطبوعاتی در ایران بخوبی با این سیاست آشنا هستند. ما اخیرا یک بار دیگر در اطلاعیه دبیرخانه کومله به تاریخ ششم خرداد جاری سیاست خود را توضیح داده و مقاصد دستگاه های دروغپردازی رژیم جمهوری و تمرکز عامدانه آنها بر روی حزب کومله کردستان ایران و شخص آقای عبدالله مهتدی را برملا کرده­ایم. ما درگیریهای مسلحانه در کردستان را در دوره کنونی نادرست و مضر به حال جنبش برحق مردم کرد میدانیم و معتقدیم این نوع حرکات تنها آب به آسیاب مقاصد امنیتی و سرکوبگرانه رژیم جمهوری اسلامی میریزد. ما از این مناسبت استفاده کرده بار دیگر از همه نیروهای سیاسی کردستان میخواهیم که در این مورد مسئولانه­ تر عمل کنند و به جمهوری اسلامی میدان ندهند که چهره تابناک جنبش آزادیخواهانه خلق کرد را مخدوش نماید.

اما در خصوص این بیانیه نکاتی به نظر می رسد که در پی می آید :

1)      گروهک تروریستی کومله در حالی تلاش می کند که هرگونه ارتباط این تیم تروریستی اعزامی به خاک کشورمان را با سران کومله رد کند و این تیم را از نیروهای خود قلمداد نکند که اسناد و مدارک متقن و موثری دال بر این ارتباط و جلسات محرمانه عبدالله مهتدی و عمر ایلخانی زاده برای اعزام این تیم تروریستی برای اقدام خرابکارانه وجود دارد که برای یک نمونه در تصویر زیر یکی از اعضای این تیم پنج نفره به نام کیوان ظفری را که در درگیری با نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی  به هلاکت رسید را در کنار عمر ایلخانی زاده به عنوان محافظ وی می بینید که خود گواه روشنی برای این ارتباط است .

 

       کیوان ظفری تروریست اعزامی به ایران در کنار عمر ایلخانی زاده از سرکردگان کومله

2)   امروز دیگر نیت های شوم اعضای حزب منحله کوله بر کسی پوشیده نیست و همه مردم به خصوص مردم سرافراز کردستان ایران که از معتقد ترین مردم به آرمان های نظام اسلامی هستند دست های پلید امثال عبدالله مهتدی را در زیر شعار به ظاهر زیبای حمایت از مردم دیه اند و همه کردها یک صدا بر علیه این عمال استکبار هستند .

 

3)      ادعای دروغین استفاده نکردن از مبارزه مسلحانه بیشتر به یک شوخی خنده دار شبیه است و نشان از سردرگمی کومله با این افشاگری ها دارد چرا که هویت اقدامات مسلحانه کومله و به شهادت رساندن هموطنان بی گناه کرد که در آخرین نمونه آن یکی از کشاورزان بی گناه کردستانی به دست همین تیم تروریستی به شهادت رسید بر کسی مخفی نیست.

 

به هرحال موضوعی که بسیار مهم است این است که این افراد عقده های 33 ساله فروخروده ای از انقلاب اسلامی ایران در سینه دارند که هیچ گاه نمی توانند از آن دست بردارند و با این اعمال شنیع سعی می کنند خود را معروف جلوه دهند این درحالی است که مردم کردستان به شدت از آن ها متنفر هستند و این جنایت ها کوچکترین خللی در اراده مردم ایجاد نمی کند.


 

«توهم» چگونه موسوی را نابود کرد

22 خرداد سال 88 روزی بود که جریانی جدید در داخل ایران شکل گرفت. جریانی که خود را جنبش سبز معرفی می کرد اما بسیاری معتقدند بودند که به دلیل نبود پشتوانه این نه یک جنبش بلکه یک فرقه سازماندهی شده است که با برنامه ریزی قبلی به دنبال تحقق اهدافی خاص در داخل مرزهای ایران است. اهدافی که تمام آن در براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران خلاصه می شد.

ماجرا درست از ساعت 23، شب جمعه 22 خرداد ماه اغاز شد. جایی که انتخابات دهم ریاست جمهوری پایان یافته بود و مسئولین صندوق ها می رفتند تا شمارش آرا را آغاز کنند. در این هنگام بود که میرحسین موسوی در مقابل دوربین خبرنگاران حاضر شد و در حالی که هنوز هیچ نتیجه رسمی از انتخابات اعلام نشده بود، عنوان کرد که "من با نسبت آرای بسیار زیادی برنده قطعی انتخابات هستم. اکثریت مردم به من رأی دادند. البته نتایج قطعی اعلام می‌شود و آنچه من گفتم نتایجی است که ما از استان‌ها و شهرستان‌های سطح کشور گرفته‌ایم." وی سپس با انتشار بیانیه ای از هواداران خود خواست تا خود را برای برگزاری جشن پیروزی اماده کنند. همین جمله کافی بود که پروژه ادعای تقلب در انتخابات آغاز و سناریوی چندین ماهه برای براندازی نظام آغاز شود. سناریویی که الگو برداری شده از انقلاب های رنگی در کشورهای اروپای شرقی بود. درست پس از همین ادعا، در روز 23 خرداد جمعی از هواداران موسوی به خیابانها آمدند و با به آتش کشیدن اموال عمومی خواستار ابطال انتخابات و معرفی میرحسین موسوی به عنوان رئیس جمهور جدید شدند. ماجرایی که ماه ها به طول انجامید و طی آن بسیاری تعدادی کشته و زخمی و اموال زیادی از مردم دچار خسارت شد.

واقعیتی به نام شکست
اما این ادعای تقلب در حالی از سوی میرحسین موسوی در درون هوادارانش نهادینه شد، که نگاهی به ترکیب آرا پیش از برگزاری انتخابات، نشان می داد که موسوی نسبت به رقیب خود فاصله ای فاحش داشت . این در حالی بود که حتی پس از برگزاری انتخابات، وزارت کشور، دریک حرکت بی سابقه اقدام به انتشار تعداد آرا به تفکیک شعب اخذ رای کرد. همچنین شورای نگهبان نیز اقدام به شمارش آرای 10 درصد صندوق های اخذ رای در کشور به صورت اتفاقی کرد اما هیچ کدام از این اقدامات نتواسنت آتش سرکش جریانی را که به نام انتخابات به دنبال براندازی نظام بودند را خاموش کند. این ماجرا تا آنجا پیش رفت که رهبر معظم انقلاب نیز با درک شرایط حساس کشور و طراحی های صورت گرفته، خود شخصا وارد ماجرا شدند و نه تنها جلساتی را نمایندگان کاندیداها ترتیب دادند تا ادعاهای انها را در خصوص مخدوش بودن انتخابات بشوند، بلکه جلسه ای خصوصی نیز با میرحسین موسوی داشتند و پس از شنیدن نظرات وی در خصوص انتخابات، وی را به پیگیری آرام موضوعات و پرهیز از هیاهو دعوت کردند. اما میرحسین موسوی که به تحریک تیم مشاورانش گویی سناریو تقلب را نیز باور کرد حاضر به پذیرش شکست نشد و خود را در باتلاقی که این مشاوران با خط دهی سرویس های جاسوسی بیگانه ساخته بودند، قرار داد و پس از آن هیچ زمانی موفق به خروج از این باتلاق نشد.

آشوبهای ادامه دار
تمامی این اتفاقات در حالی بود که بر اساس طراحی های صورت گرفته، قرار بود که با پافشاری و برگزاری راهپیمایی های متعدد در روزهای پس از انتخابات و ایجاد فشار، نظام را در شرایطی قرار دهند که حاضر به پذیرش ابطال انتخابات شود اما استواری نظام در سلامت انتخابات و هدایتهای رهبر معظم انقلاب به ویژه در نماز جمعه تاریخی 29 خرداد، تمامی طراحی های این جریان را برهم زد. اما جریان فتنه که نمی خواست دست خالی از این کارزار خارج شود، پس از این تصمیم گرفت که با سو استفاده از مناسبتهای مختلف در داخل نظام، برای خود نظام چالش ایجاد کند. نمونه این وقایع را می توان در راهپیمایی روز قدس، روز دانش اموز، روز دانشجو دید. نظام نیز با شعار جذب حداکثری و دفع حداقلی، می کوشید از طریق شفاف سازی افراد فریب خورده را به آغوش نظام بازگرداند. این روند تا آنجا ادامه داشت که با هتک حرمت روز عاشورا توسط فتنه گران، باردیگر خود مردم به میدان آمدند و در یک راهپیمایی بزرگ و بی نظیر تکلیف این جریان را برای همیشه مشخص کردند. درست پس از این راهپیمایی بود که این جریان بساط خود را از کف خیابانها جمع کرد و برای همیشه به تاریخ پیوست .

ریزش پایگاه های اجتماعی و پایان کار جریان فتنه
در نهایت پس از شکستهای متوالی که در کارنامه جریان فتنه به ثبت رسید، حامیان این جریان که سرخورده از عدم موفقیت خود شده بودند، به ناچار دست از حمایت از سران این جریان برداشتند و همین موضوع باعث ریزش شدید در میان پایگاه های اجتماعی جریان فتنه شد. این روند ریزش تا جایی ادامه داشت که سران اصلی فتنه را مجبور به خانه نشینی کرد و در حقیقت با این اقدام مجلس ترحیم این جریان برگزار شد. امروز آن چیز که از جریان فتنه باقی مانده است، تنها خاطرات تلخی است برای مردم ایران. خاطرات که اگرچه نگذاشت کام حضور گسترده مردم در انتخاباتی بی سابقه به کام نظام شیرین شود، اما باعث واکسینه شدن نظام در برابر میکروبهای سیاسی شد...

22 خرداد سال 88 روزی بود که جریانی جدید در داخل ایران شکل گرفت. جریانی که خود را جنبش سبز معرفی می کرد اما بسیاری معتقدند بودند که به دلیل نبود پشتوانه این نه یک جنبش بلکه یک فرقه سازماندهی شده است که با برنامه ریزی قبلی به دنبال تحقق اهدافی خاص در داخل مرزهای ایران است. اهدافی که تمام آن در براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران خلاصه می شد.

ماجرا درست از ساعت 23، شب جمعه 22 خرداد ماه اغاز شد. جایی که انتخابات دهم ریاست جمهوری پایان یافته بود و مسئولین صندوق ها می رفتند تا شمارش آرا را آغاز کنند. در این هنگام بود که میرحسین موسوی در مقابل دوربین خبرنگاران حاضر شد و در حالی که هنوز هیچ نتیجه رسمی از انتخابات اعلام نشده بود، عنوان کرد که "من با نسبت آرای بسیار زیادی برنده قطعی انتخابات هستم. اکثریت مردم به من رأی دادند. البته نتایج قطعی اعلام می‌شود و آنچه من گفتم نتایجی است که ما از استان‌ها و شهرستان‌های سطح کشور گرفته‌ایم." وی سپس با انتشار بیانیه ای از هواداران خود خواست تا خود را برای برگزاری جشن پیروزی اماده کنند. همین جمله کافی بود که پروژه ادعای تقلب در انتخابات آغاز و سناریوی چندین ماهه برای براندازی نظام آغاز شود. سناریویی که الگو برداری شده از انقلاب های رنگی در کشورهای اروپای شرقی بود. درست پس از همین ادعا، در روز 23 خرداد جمعی از هواداران موسوی به خیابانها آمدند و با به آتش کشیدن اموال عمومی خواستار ابطال انتخابات و معرفی میرحسین موسوی به عنوان رئیس جمهور جدید شدند. ماجرایی که ماه ها به طول انجامید و طی آن بسیاری تعدادی کشته و زخمی و اموال زیادی از مردم دچار خسارت شد.

واقعیتی به نام شکست
اما این ادعای تقلب در حالی از سوی میرحسین موسوی در درون هوادارانش نهادینه شد، که نگاهی به ترکیب آرا پیش از برگزاری انتخابات، نشان می داد که موسوی نسبت به رقیب خود فاصله ای فاحش داشت . این در حالی بود که حتی پس از برگزاری انتخابات، وزارت کشور، دریک حرکت بی سابقه اقدام به انتشار تعداد آرا به تفکیک شعب اخذ رای کرد. همچنین شورای نگهبان نیز اقدام به شمارش آرای 10 درصد صندوق های اخذ رای در کشور به صورت اتفاقی کرد اما هیچ کدام از این اقدامات نتواسنت آتش سرکش جریانی را که به نام انتخابات به دنبال براندازی نظام بودند را خاموش کند. این ماجرا تا آنجا پیش رفت که رهبر معظم انقلاب نیز با درک شرایط حساس کشور و طراحی های صورت گرفته، خود شخصا وارد ماجرا شدند و نه تنها جلساتی را نمایندگان کاندیداها ترتیب دادند تا ادعاهای انها را در خصوص مخدوش بودن انتخابات بشوند، بلکه جلسه ای خصوصی نیز با میرحسین موسوی داشتند و پس از شنیدن نظرات وی در خصوص انتخابات، وی را به پیگیری آرام موضوعات و پرهیز از هیاهو دعوت کردند. اما میرحسین موسوی که به تحریک تیم مشاورانش گویی سناریو تقلب را نیز باور کرد حاضر به پذیرش شکست نشد و خود را در باتلاقی که این مشاوران با خط دهی سرویس های جاسوسی بیگانه ساخته بودند، قرار داد و پس از آن هیچ زمانی موفق به خروج از این باتلاق نشد.

آشوبهای ادامه دار
تمامی این اتفاقات در حالی بود که بر اساس طراحی های صورت گرفته، قرار بود که با پافشاری و برگزاری راهپیمایی های متعدد در روزهای پس از انتخابات و ایجاد فشار، نظام را در شرایطی قرار دهند که حاضر به پذیرش ابطال انتخابات شود اما استواری نظام در سلامت انتخابات و هدایتهای رهبر معظم انقلاب به ویژه در نماز جمعه تاریخی 29 خرداد، تمامی طراحی های این جریان را برهم زد. اما جریان فتنه که نمی خواست دست خالی از این کارزار خارج شود، پس از این تصمیم گرفت که با سو استفاده از مناسبتهای مختلف در داخل نظام، برای خود نظام چالش ایجاد کند. نمونه این وقایع را می توان در راهپیمایی روز قدس، روز دانش اموز، روز دانشجو دید. نظام نیز با شعار جذب حداکثری و دفع حداقلی، می کوشید از طریق شفاف سازی افراد فریب خورده را به آغوش نظام بازگرداند. این روند تا آنجا ادامه داشت که با هتک حرمت روز عاشورا توسط فتنه گران، باردیگر خود مردم به میدان آمدند و در یک راهپیمایی بزرگ و بی نظیر تکلیف این جریان را برای همیشه مشخص کردند. درست پس از این راهپیمایی بود که این جریان بساط خود را از کف خیابانها جمع کرد و برای همیشه به تاریخ پیوست .

ریزش پایگاه های اجتماعی و پایان کار جریان فتنه
در نهایت پس از شکستهای متوالی که در کارنامه جریان فتنه به ثبت رسید، حامیان این جریان که سرخورده از عدم موفقیت خود شده بودند، به ناچار دست از حمایت از سران این جریان برداشتند و همین موضوع باعث ریزش شدید در میان پایگاه های اجتماعی جریان فتنه شد. این روند ریزش تا جایی ادامه داشت که سران اصلی فتنه را مجبور به خانه نشینی کرد و در حقیقت با این اقدام مجلس ترحیم این جریان برگزار شد. امروز آن چیز که از جریان فتنه باقی مانده است، تنها خاطرات تلخی است برای مردم ایران. خاطرات که اگرچه نگذاشت کام حضور گسترده مردم در انتخاباتی بی سابقه به کام نظام شیرین شود، اما باعث واکسینه شدن نظام در برابر میکروبهای سیاسی شد...
 

پشت پرده تکان دهنده از شبکه های لس آنجلسی


مجری شبکه برون مرزی امید ایران گفت:« بر خلاف خوش برخوردی و خنده ی این مجریان جلوی دوربین، قلبشان سیاه و پر از حسادت و حرص به مال دنیا است.»http://www.jamnews.ir/Images/News/Smal_Pic/21-3-1390/IMAGE634434816958750000.jpg

 مجری شبکه امید ایران با اعتراف به نیات  شبکه های ماهواره ای برون مرزی در برنامه های خود گفت:«بر خلاف خوش برخوردی و خنده ی این مجریان جلوی دوربین قلبشان سیاه و پر از حسادت و حرص به مال دنیا است.»
وی ضمن اظهار ناراحتی از بی توجهی مردم ایران به این شبکه ها افزود:« این شبکه ها در طول سی سال برنامهای خود علیه ایران حتی چهار تماس واقعی از طرف مردم ایران نداشته اند.»
مجری این رسانه آمریکایی در اعتراف به خصومت این شبکه ها با یکدیگر اظهار داشت:« صاحبان این شبکه ها برای از میدان به در کردن رقبای خود میلیونها دلار هزینه می کنند و به همین دلیل است که روز به روز از تعداد این شبکه ها کاسته می شود.»
 

گوگوش،علی دایی و مهران مدیری بجای اصلاح طلبان کاندید شوندکارشناس بی بی سی: «برای پر شورتر شدن انتخابات آینده مجلس در ایران به جای اصلاح طلبان گوگوش، علی دایی، مهران مدیری و چند تن از این دسته افراد اگر کاندیدhttp://www.jamnews.ir/Images/News/Smal_Pic/21-3-1390/IMAGE634434807999843750.jpg شوند انتخابات بسیار پر شور برگزار خواهد شد.»

 
به دنبال خبر احتمال عدم شرکت اصلاح طلبان در انتخابات آینده مجلس ایران مسعود بهنود، کارشناس شبکه بی بی سی، ضمن اهانت به دایی و مدیری و قرار دادن نام آنها در کنار نام خواننده مبتذل لس آنجلسی پیشنهاد داد: «برای پر شور شدن انتخابات آینده مجلس در ایران به جای اصلاح طلبان گوگوش، علی دایی، مهران مدیری و چند تن از این دسته افراد اگر کاندید شوند انتخابات بسیار پر شور برگزار خواهد شد و جای خالی اصلاح طلبان نیز در این انتخابات پر می شود.»
وی در ادامه افزود: «اگر نظام احساس کند که می تواند بدون حضور اصلاح طلبان 70 درصد از مردم را پای صندوق های رای بیاورد به طور قطع به اصلاح طلبان اجازه حضور در انتخابات را نخواهد داد»
بهنود در پایان که مشخص نبود می خواهد شان اصلاح طلبان را بالا ببرد یا اپوزیسیون برانداز را، گفت: «اصلاح طلبان فرقشان با انقلابی ها(اپوزیسیون برانداز نظام)این است که فقط نگاهشان به صندوق های رای است و فصل الختام را نتایج بیرون آمده از صندوق های رای میدانند.»
البته وی توضیح نداد که اگر اصلاح طلبان فصل الختام را نتایج بیرون آمده از صندوق های رای میدانند پس اینهمه شانتاژ تبلیغاتی بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 از سوی همین اصلاح طلبان برای چه بود؟

 

بازداشت یکی دیگر از سرشاخه های گروهک شعور کیهانی

وکیل مدافع طاهری در نامه ارسالی به یکی از روزنامه های چاپ تهران - که صبح امروز به چاپ رسید- ادعا کرده است بحث ارتداد موکلش از طرف فردی به نام http://www.alborznews.net/files/fa/news/1390/3/22/27170_603.jpgحمیدیان در محافل عمومی منتشر شده ، حال آنکه خبرنگار البرز کسب خبر کرد که دست اندرکاران اصلی این پرونده ضمن سوال از محضر علما و مراجع به ارتداد او حکم داده اند.

یکی دیگر از سرشاخه های گروهک گمراه موسوم به شعور کیهانی روز گذشته بازداشت شد.

نهضت سبزنبوی به نقل از البرز ، خانم "ج" با تحصیلات زیر دیپلم در حال تدریس عرفان من درآوردی این گروه بود که بازداشت شد.

خانم "ج" به افراد حاضر در کلاس خود القا می کرد که هر برهه و دوره ای از تاریخ یک منجی دارد و منجی دوره و عصر حاضر کسی نیست جز جناب آقای محمدعلی طاهری !

طاهری سرکرده اصلی گروهک شعور کیهانی است که درباره انحرافات او واعضای فرقه اش و نیز ادعاهای واهی او اخبار فراوانی در اینترنت وجود دارد.

وکیل مدافع طاهری در نامه ارسالی به یکی از روزنامه های چاپ تهران - که صبح امروز به چاپ رسید- ادعا کرده است بحث ارتداد موکلش از طرف فردی به نام حمیدیان در محافل عمومی منتشر شده ، حال آنکه خبرنگار البرز کسب خبر کرد که دست اندرکاران اصلی این پرونده ضمن سوال از محضر علما و مراجع به ارتداد او حکم داده اند.

پس از افشاگری های برخی اعضای بریده از گروه انحرافی شعور کیهانی که مورد تعرض و گاه تجاوز قرار گرفته بودند و با اولین تحقیقات مشخص شد سرکردگان این گروه ، با سواد اندک ، ضمن سوء استفاده از ساده لوحی و خوش باوری برخی شهروندان آنان را متقاعد کرده اند از دستورات و عقاید من درآوردی ایشان پیروی کنندخاتمی خواستار رفع حصر کروبی و میر حسین شد«محمد خاتمی، در اظهار نظری دیگر خواستار 'رفع حصر کروبی و موسوی و همسرانشان' شده است.»http://www.jamnews.ir/Images/News/Smal_Pic/21-3-1390/IMAGE634434857357812500.jpg

سایت دویچه وله، در حالی که بسیاری از عناصر خارج نشین اصلاح طلب نظیر مجید محمدی و اکبر گنجی از فاصله گرفتن سران فتنه از خط امام ابراز شادی می کنند، محمد خاتمی که در پاره ای از مواقع خود پیشگام دامن زدن به اغتشاشات بوده، با صدور بیانیه ای مدعی شد: «نگاه به آینده، آزادی زندانیان و به خصوص رفع حصر از موسوی و کروبی، یاران خدمتگذار امام، نظام و ملت گامی بزرگ در جهت ایجاد فضای سیاسی‌ای خواهد بود که کشور و ملت در این لحظه حساس به آن نیاز بیش از پیش دارد.»
خاتمی بدون اشاره به زیر پا گذاشته شدن تمامی راهکارهای قانونی و تخریب اموال عمومی و خصوصی توسط فتنه گران و با بیان اینکه "شعار مسلمانان در مواجهه با یکدیگر سلام است، یعنی نثار صلح و آشتی و درود، نه ستیز و تجاوز و مقابله" خواستار آزادی عوامل خیابانی فتنه 88 شد.
خاتمی در حالی از گفت‌وگو و تعامل و رعایت حقوق شهروندی برای حل مسائلی که توسط موسوی و کروبی ایجاد شد سخن می‌گوید که از همان ابتدا با تدبیر رهبر معظم انقلاب موارد اعتراض آنها بارها در شورای نگهبان و با حضور نمایندگان کاندیداهای شکست خورده مورد بررسی قرار گرفت و حتی برای یک نمونه از ادعاهای خود سندی ارائه نکردند.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
imvu cheats
سه شنبه 15 اسفند 1396 08:38 ب.ظ
شریک زندگی من و من در اینجا از آن گریختیم
یک وب سایت متفاوت است و فکر می کنم ممکن است چیزهایی را نیز بررسی کنم
بیرون من چیزی را که می بینم دوست دارم بنابراین من فقط به دنبال شما هستم.
به جلو رفتن به صفحه وب خود را دوباره.
chaturbate token generator torrent
دوشنبه 14 اسفند 1396 07:28 ب.ظ
آیا تا به حال در مورد اضافه کردن کمی بیش از فقط در نظر گرفته است
مقالات شما؟ منظورم این است که آنچه شما میگویید بسیار بنیادین است.

با این وجود فکر می کنم اگر شما برخی از تصاویر و یا فیلم های عالی را به آن اضافه کنید
پست های شما بیشتر، "پاپ"! محتوای شما عالی است، اما با تصاویر و فیلم ها، این وبلاگ می تواند باشد
قطعا یکی از بزرگترین در زمینه خود خواهد بود. وبلاگ فوق العاده!
angry birds go hack
سه شنبه 8 اسفند 1396 07:58 ب.ظ
برای آخرین اخبار شما باید به دیدن وب جهان و
در وب من این وب سایت را به عنوان بهترین وب سایت برای آخرین به روز رسانی ها یافتم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند ..........چهارشنبه 29 تیر 1390

ادامه روند دستگیری اعضای جریان انحرافی ..........دوشنبه 20 تیر 1390

تاكید سیاست خارجی چین بر گسترش روابط با ایران در سال 2011..........دوشنبه 6 تیر 1390

زنان و مردان شیطان پرست + عکس..........سه شنبه 31 خرداد 1390

همایش ملی شهدای بصیرت..........یکشنبه 29 خرداد 1390

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند..........یکشنبه 22 خرداد 1390

کار رسانه های آمریکایی، بستر سازی برای سیاست های نظامی این کشور است ..........شنبه 21 خرداد 1390

آخرین بادکنک توهم می ترکد..........جمعه 20 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس ..........پنجشنبه 19 خرداد 1390

شاه به کردها چه خیانتی کرد ؟ چرا گور به گور ؟ ..........چهارشنبه 18 خرداد 1390

تربیت از دیدگاه امام سجاد(ع) ..........سه شنبه 17 خرداد 1390

خاطرات خواندنی نزدیك‏ترین محافظ امام(ره) از تشییع امام (ره) ..........شنبه 14 خرداد 1390

انس با کوچه و خیابان ..........جمعه 13 خرداد 1390

طلاق و پیامدهاى شوم آن در سرنوشت فرزندان ..........جمعه 23 اردیبهشت 1390

اثرات منفی طلاق بر روی زنان بیشتر از مردان است..........پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390

همه پستها