تبلیغات
مولایم حسین - آخرین بادکنک توهم می ترکد
جمعه 20 خرداد 1390  12:30 ب.ظ
توسط:

 

 

22 خرداد بلای جان سبزها

 

راهپیمایی 22 خرداد جنبش سبز

 


ما با این چند نفر تظاهرات می کنیم

 

هوش کاربران معمولی ما صد برابر بیشتر از نوری زاده است

سایت بالاترین با اشاره به عدم هوش و ذکاوت نوری زاده در تحلیل خود نوشت:

 «یک سال پیش باز هم به سناریوی تکراری نوری‌زاده برخوردیم که با آب و تاب خبری دروغ را پخش می کرد که انگار همین الان مجتبی خامنه‌ای از داخل بیت این خبر را به او داده است.»

بالاترین اضافه کرد: «بله عزیزان بعضی‌ از ما دوباره گول حرف‌های بی‌اساس نوری زاده را خوردیم و به "مدحی اطلاعاتی" اعتماد کردیم.»
بالاترین تأکید کرد: «باز جای خوش حالیش باقیست که کاربرهای بالاترین تمام سعی‌ و تلاش خود را برای نشان دادن واقعیت انجام دادند.»
یکی از کاربران این سایت نیز خطاب به نوری زاده آورده است: «نوری‌زاده من به شخصه دیگر به هیچ وجه به تو اعتماد نخواهم کرد.»
گفتنی است، سایت بالاترین با اشاره به افشاگری محمد رضا مدحی از سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد اپوزیسیون نوشت: « در آستانه 22 خرداد ماجرای مدحی را بایکوت خبری می کنیم.»
یکی دیگر از کاربران این سایت اضافه کرد: ««ما بچه های جنبش سبز قول می دهیم گندهای خود را بایکوت کنیم.»
گفتنی است محمدرضا مدحی از سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که پس از برنامه ریزی های دقیق موفق به نفوذ به شبکۀ ضدانقلاب خارج نشین شده و در این نفوذ اطلاعات دقیقی را از نحوۀ عملکرد این شبکه ها، منابع مالی آنان و سرشاخه های ارتباطی آن ها به دست آورد.
مدحی همچنین با برخی مقامات آمریکایی و همچنین نمایندگان سرویس‌های جاسوسی انگلیس و فرانسه دیدارهای متعدد داشت و آنها از وی خواسته بودند که با ایجاد ارتباط گسترده با سران فتنه در داخل کشور و جذب نیرو از بدنه دستگاه‌ها و نهادهای مختلف نظام و ایجاد یک شبکه منسجم پروژه دولت در تبعید و براندازی نظام اسلامی را عملیاتی کند.
علیرضا نوری زاده که عنوان پرطمطراق کارشناس رسانه های اپوزیسیون را یدک می کشد و سعی زیادی کرده تا خود را در جمع ضد انقلاب و فتنه سبز به عنوان مغز سیاسی معرفی کند، مدتی قبل با آب و تاب فراوان از پیوستن یکی از فرماندهان اطلاعاتی جمهوری اسلامی به اپوزیسیون خبر داده و دروغ های زیادی را علیه نظام اسلامی به نقل از او منتشر کرد.

 

كلینتون: واشنگتن در حال گفت‌وگو برای انتقال قدرت در لیبی است

 

وزیر امور خارجه آمریكا در نشست گروه تماس لیبی در ابوظبی اعلام كرد كه دوران حاكمیت "معمر قذافی " به روزهای پایانی خود رسیده است و واشنگتن در حال گفت‌وگو با برخی مقامات نزدیك به قذافی درباره انتقال قدرت در این كشور است.

 "هیلاری كلینتون " وزیر امورخارجه آمریكا در نشست اخیر گروه تماس لیبی در امارات عربی متحده اعلام كرد: روزهای "معمر قذافی " به عنوان رهبر لیبی به شمارش افتاده است.  

وی ادامه داد: ما در تلاش هستیم تا با همكاری با شركای بین‌المللی خود از طریق سازمان ملل طرحی را برای یك لیبی اجتناب ناپذیر پس از قذافی ارائه دهیم.

وزیر امورخارجه آمریكا همچنین تأكید كرد: گفت‌وگوها با افراد نزدیك به حاكم لیبی در این زمینه در جریان است و احتمال انتقال قدرت در لیبی وجود دارد.

كلینتون در ادامه گفت: مباحثات مداوم و بسیاری با افراد نزدیك به قذافی صورت گرفته است و مطلع هستیم كه این مباحثات علاوه بر موضوعات دیگر شامل احتمال انتقال قدرت در این كشور نیز می‌شود.

وی به جزئیات بیشتر در رابطه با این گفت‌وگوها اشاره نكرد و تنها اعلام كرد: هنوز مسیر مشخصی پیش‌رو نیست.

كلینتون همچنین اعلام كرد: ما آماده هستیم تا مكانیسمی مالی را برای انتقال مبالغ در نظر گرفته شده به شورای ملی انتقالی [لیبی] ایجاد كنیم.

وی در این رابطه افزود: در حالیكه واشنگتن كمك‌های بشردوستانه خود را به تمام مردم لیبی 26.5 میلیون دلار افزایش می‌دهد، هنوز هیچ گونه كمك مستقیمی به شورای ملی انتقالی پیشنهاد نشده است.

در نشست گروه تماس لیبی در ابوظبی اعلام شد كه بیش از 1.3 میلیارد دلار برای حمایت از شورای ملی انتقالی لیبی كه اصلی‌ترین نهاد نماینده مخالفان این كشور است، اختصاص می‌دهد.

 

جریان انحرافی در حدی نیست كه برای نظام خطری به وجود بیاورد

آیت‌الله سید احمد علم الهدی در دیدار اعضای مجمع نمایندگان خراسان رضوی اظهار داشت: این جریان در حال حاظر مبتلا به یك انحراف اعتقادی شده و برخلاف مبانی اعتقادی‌اش حرف می‌زند و حتی در حدی نیست كه به عنوان جریان به حساب بیاید.

  امام جمعه مشهد ادامه داد: این جریان آن طور نیست كه

بخواهدبماند و حتی طوری صحبت می‌كند كه انحراف بیانی‌اش هویدا

است با توجه به اینكه به انبیای الهی هم توهین شده است.

عضو خبرگان رهبری با تاكید بر سكوت عده‌ای به خاطر مسائل دنیوی در

قضیه جریان انحرافی گفت: كسانی هستند كه فساد را می‌دانند و برای حفظ

دنیا و مقام خود سكوت می‌كنند، اینان خودشان از این جریان منحرف‌تر هم هستند.
خطیب جمعه مشهد با اشاره به مسائل حوزه علمیه در خراسان رضوی گفت: در حال حاظر در تمام كشور 25 درصد طلاب را استان خراسان رضوی به خود اختصاص داده و 27 هزار نفر را شامل می‌شود كه این افتخاری برای ما محسوب است.

 

حکومت پهلوی جاهلترین حکومت تاریخ ایران بود

 
کارشناس شبکه سلطنت طلب پارس ضمن اعتراف به بیچارگی همفکرانش گفت: « جاهلترین حکومت تاریخ ایران، حکومت پهلوی بود.»
مجری شبکه سلطنت طلب پارس از حکومت پهلوی بعنوان جاهلترین حکومت تاریخ ایران یاد کرد.
بهرام مشیری کارشناس و مجری این شبکه در برنامه اختصاصی خود با اشاره به ماهیت افرادی که در حکومت پهلوی فعالیت می کردند، گفت: «یک مشت آدم مسخره را دور هم جمع کرده بودند و حکومت می کردند، نفت می فروختند و مفتخر بودند هواپیمایی خریده اند که غرش آن تا هفتاد کیلومتر می رود.»
وی در توصیف حکومت پهلوی نیز اظهار داشت: «جاهلترین حکومت تاریخ ایران، حکومت گذشته بود که همه ما و خودش را و حکومت شاهنشاهی و تاریخ آن را بیچاره کرد.»
حماسه نیوز به گزارش جام نیوز، این اظهارات هر چند مطلب خاصی نیست و مردم ایران به خوبی از فساد عمیق خاندان رژیم پهلوی آگاه بوده اند اما بیان آن از سوی یکی از نوکران قدیمی این رژیم و از سلطنت طلبان حامی پهلوی جالب است.
 

بی بی سی به دنبال جانشینی برای بن لادن

 
بی بی سی فارسی همچنان به دنبال مطرح کردن ایمن الظواهری به عنوان جانشین بن لادن، در راستای منافع گروهک تروریستی القاعده است.
بی بی سی گزارش داد: «پیام ویدئویی جدیدی از ایمن ظواهری، مرد شماره دو شبکه القاعده روی سایت‌های پیکارجویان قرار گرفته که به مرگ اسامه بن لادن رهبر القاعده اشاره می کند».
بی بی سی افزود: «ایمن ظواهری در این پیام گفته‌است که اسامه بن لادن در مدت زندگی خود آمریکایی‌ها را به وحشت انداخت و این اقدام به‌رغم مرگ او همچنان ادامه خواهد داشت».
وی با اشاره به نحوه دفن رهبر القاعده از دفن بن لادن در دریا انتقاد کرده ‌است.
ایمن ظواهری همچنین در این پیام ویدئویی از مردم پاکستان خواسته که علیه رهبران کشور خود قیام کنند.
گفتنی است، پیشتر هم شبکه بی بی سی فارسی مستندی مفصل از زندگی ایمن الظواهری را منتشر کرده و به معرفی وی پرداخته بود و این رویکرد بی بی سی، افشاگری اخیر ویکی لیکس درمورد ارتباط این شبکه انگلیسی با القاعده را تقویت کرده است.
 

خاطرات هاشمی از فرار بنی صدر

در خاطرات ۱۹ خرداد ۱۳۶۰ آیت الله هاشمی رفسنجانی به موضوع فرار بنی صدر از کشور اشاره شده است.در خاطرات این روز آمده است: خبری‌ از آماده‌ شدن‌ بنی‌صدر، برای‌ خروج‌ از کشور رسید و گویا در همین‌ رابطه‌، دونفر ازدفتر ایشان‌ بازداشت‌ شده‌اند.

امروز، آقای‌ بنی‌صدر در کرمانشاه‌ مانده‌ و با عشایر سنجابی‌، جلسه‌ محرمانه‌ داشته‌، معلوم‌نیست‌ می‌خواهند چه‌ بکنند.
آخر شب‌، خبری‌ از شهادت‌ جمعی‌ پاسدار و ارتشی‌ در اطراف‌ مهاباد رسید که‌ متأثر شدیم‌. در داخل‌ تهران‌، حزب‌ اللهی‌ها میدان‌ حرکت‌ آشوبگرانه‌ ضدانقلاب‌ و بنی‌صدریان‌ را تنگ‌کرده‌اند و حزب‌ کمونیست‌ و رنجبران‌ و مجاهدین‌ خلق‌ از بنی‌صدر حمایت‌ و دعوت‌ به‌راهپیمایی‌ کرده‌اند. دفتر هماهنگی‌، با تأیید این‌ گروهها، کاری‌ از پیش‌ نبرد و کسی‌ شرکت‌نکرد، جز افرادی‌ از خودشان‌.
وجود شیطان پرستان در جریان انحرافی جدید

 
اساس تفکر فراماسونرها اومانیست است که برگرفته از یونان و مصر باستان است و در فراماسونری هم جریان دارد و این تشکیلات راه افتاد تا با ادیان مقابله کند البته برخی تنها ادیان را نهی می کنند اما می گویند خدا را قبول داریم.

رئیس موسسه مطالعات تاریخی ایران معاصر گفت: در جریان انحرافی جدید سر و کله شیطان پرستان دیده می‌شود و در اعترافات یکی از افرادی که دستگیر شده است این مطلب دیده می‌شود.


موسی فقه حقانی در همایش بررسی "جریان شناسی تاریخ معاصر ایران؛ فراماسونری" که ظهر پنجشنبه در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد در سخنانی با موضوع تاریخچه فراماسونری گفت: فراماسونری یک تشکیلات نخبه گرا و نهان روش است و کاملا مخفی عمل می‌‌کند و اسرارش را به هیچ وجه افشاء نمی‌‌کند.

وی ادامه داد: این تشکیلات توسط الیگارشی یهود ساخته شد و قصدش این است که سلطه یهود را بر جهان حاکم کند. این جریان صرفا جاسوسی و سیاسی نیست بلکه علاوه برسیاسی و جاسوسی بودن تشکیلاتی فرهنگی نیز هست و بر روی جذب نخبگان تمرکز دارد.

فراماسونرها متأثر از شیطان پرستان هستند

فقه حقانی عنوان کرد: این گروه خود را ادامه تشکیلات صنف بنایان می‌دانند و برخاسته از چند تشکل شیطانی قرون وسطی هستند که می‌خواهند خود را گروهی بی آزار که به دنبال ساختن انسانها است تعبیرو معرفی کنند.

وی افزود: ادعای اینها این است که حضرت آدم اولین فراماسونر است و با کمی تخفیف حضرت سلیمان را به علت ساختن معبد فراماسون می دانند که هیچکدام از اینها سندیت ندارد.

این محقق فراماسون پژوه با بیان اینکه تفکر کابالایی ریشه در مصر باستان دارد اضافه کرد: کابالایست یک رویکرد اومانیستی و دنیاگرایانه نسبت به انسان و جهان دارد.

خالکوبی؛ نماد کابالایی

حقانی ادامه داد: فرقه دیگری که جز کابالا در شکل گیری فراماسون نقش دارد شهسواران معبد است و نمادهای آن خالکوبیهایی است که فوتبالیستهای اروپایی نظیر دیویدبکام و ... انجام می دهند و امروز در برخی از فوتبالیستهای ما نیز نفوذ کرده است.

وی با اشاره به رویکرد شیطان پرستانه این گروهها اظهارداشت: در جریان انحرافی جدید نیز سر و کله شیطان پرستان دیده می شود و در اعترافات یکی از افرادی  نیز که دستگیر شده است این مطلب آمده است.

این استاد دانشگاه تاکید کرد: فراماسونری نه صنفی است نه مربوط به حضرات سلیمان و آدم است بلکه یک جمعیتی است که از درهم آمیختن شرک و شیطان پرستی به وجود آمده که قصد سلطه بر جهان را دارد.

اومانیسم؛ مبنای تفکر فراماسونها

وی افزود: اساس تفکر فراماسونرها اومانیست است که برگرفته از یونان و مصر باستان است و در فراماسونری هم جریان دارد و این تشکیلات راه افتاد تا با ادیان مقابله کند البته برخی تنها ادیان را نهی می کنند اما می گویند خدا را قبول داریم.

فقه حقانی اظهارداشت: یکی از اصول دیگر فراماسونری سکولاریسم است به این معنی که اجازه ندهیم دین و مفاهیم دینی در زندگی و سیاست دخالت کند.

وی ادامه داد: پلورالیسم یکی دیگر از ویژگیهای معرفتی ماسونها است که در آن قرائتهای مختلف به رسمیت شناخته می شود و برتری در میان تفکری وجود ندارد البته به نحوی "دئیسم" را هم ترویج می کنند.

فقه حقانی افزود: دئیست ها معتقدند که خدا ما را آفریده است اما ما با دین کاری نداریم البته در مراحل بالاتر اینها آفرینش را هم منکر می شوند.

عبور از دین در جریان انحرافی وجود دارد

این محقق و نویسنده عنوان کرد: در سخنان رئیس جریان انحرافی هم عبور از دین دیده می شود و می گوید دوره اسلامگرایی روبه پایان است و در جایی می گوید که امام زمان هم بیاید دیگر با زبان دین با مردم دنیا سخن نمی گوید.

وی اظهار داشت: نگاه جهانی از دیگر ویژگیهای فراماسونرها است که در جریان انحرافی جدید هم دیده می شود اساسا فراماسونری با شعار جهان محوری تاسیس شد تا براساس اصولی مانند برادری، برابری و آزادی دنیا را تسخیر کنند.

اولین فراماسونر ایران

استاد تاریخ دانشگاه بااشاره به تاریخچه فراماسونری در ایران اظهارداشت: میرزاحسن خان ایلچی که یهودی بوده و به ظاهر مسلمان می شود اولین فراماسونر ایران بوده و این پدیده یهودی تازه مسلمان شده ضربات زیادی به کشورهای اسلامی وارد کرد.

وی افزود: در حساس ترین مقطع از تاریخ ایران و در دوره فتحعلی شاه قاجار فراماسونرها نفوذ می کنند و این بلاها را بر سر کشور می آورند و بزرگترین خدمت را به سیاستهای استعماری انگلیس می کنند و جلوی حرکت علما را می گیرد.

حقانی اظهارداشت: فراماسونری با توجه به نهان روشی هیچوقت با تابلو و پلاکارد وارد نمی شود ولی وقتی سیطره عمومی پیدا کرد ممکن است بروز داشته باشد اما اساس کار آنها نهان روشی است و در غرب هم به خوبی نمی توان نمادی از آنها را دید.

 

کنسرت رقص در تهران با مجوز وزارت ارشاد

 

 

بر اساس خبر درج شده در یکی از خبرگزاری های کشور، ۱۹ و ۲۰ خردادماه تالار وحدت تهران برگزار کننده دو کنسرت ویژه بانوان است که یکی از این کنسرت ها با هنرنمایی گروه "شیفتگان دل" به سرپرستی خانم"هایده کیشی پور" و با انجام حرکات موزون برگزار می شود.
  "هایده کیشی پور" یکی از مربیان صاحب شهرت کلاس های رقص در تهران است که به تدریس انواع رقص های ایرانی و خارجی در کشور می پردازد. علاوه بر آن گروه رقصنده که به سرپرستی وی و دخترش "هدیه" به انجام حرکات موزون می پردازند، در بسیاری از مراسم و به مناسبت های مختلف شرکت کرده و به تبلیغ فعالیت های این گروه در سراسر تهران اقدام می کنند.

"هایده کیشی پور" که به گفته خود هم دوره و هم کلاس یکی از رقصنده های ایرانی قبل از انقلاب به نام (م.ح) است که در حال حاضر در غرب به سر می برد، کلاس های رقص خود را در نواحی مختلف تهران مانند میرداماد و جردن برگزار و برای هردوره کلاس های خود هزینه های هنگفتی از داوطلبین دریافت می کند. علاوه بر آن برخی از اعضای گروه وی هر از چند گاهی با سفر به یکی از کشورهای خارجی، رقص های جدیدی را آموزش دیده و پس از مراجعت به ایران، این رقص ها را به دختران ایرانی تعلیم می دهند.

نکته جالب توجه در این میان اینست که برخی از ارگان های رسمی کشور در برخی از همایش ها و برنامه های خود که برای بانوان برگزار می کنند با دعوت از گروه"هدیه و هایده کیشی پور" خود به خود برای انجام فعالیت های این گروه تبلیغ می کنند که نمونه آنها افتتاح برخی از پروژه ها در پارک بانوان تهران به همراه هنرنمایی این گروه در میان برخی از مسئولان زن در شهرداری بود.

برگزاری مسابقات رقص در همایش ها، برگزاری شوهای لباس، برگزاری شوهای لوازم آرایش و تربیت دخترانی که شغل آنها رقصندگی است از فعالیت های سرپرست گروهی است که ۱۹ خردادماه در تالاروحدت تهران برنامه اجرا خواهند کرد.

و اما سوال اساسی اینجاست که چرا فردی به راحتی مجوز کنسرت در یکی از معروفترین تالارهای تهران را گرفته و با گروه خود به اجرای برنامه می پردازند؟

گفته شده است که این کنسرت رقص برای حمایت از مردم مستضعف و نیازمند برگزار می شود.بد نیست مسئولین محترم برای علما و مراجع توضیح دهند با کدام حجت شرعی اجازه دادند برای حمایت از مردم ستم دیده! کلاس رقص در پایتخت ایران اسلامی برگزار شود.
 

بالاترین: در آستانه 22 خرداد ماجرای مدحی را بایکوت خبری می کنیم

 

 

سایت بالاترین با اشاره به افشاگری محمد رضا مدحی از سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد اپوزیسیون نوشت: « در آستانه 22 خرداد ماجرای مدحی را بایکوت خبری می کنیم.»

 

 در واکنش به افشاگری های سردار مدحی که شب گذشته از شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد: «ما بچه های جنبش سبز قول می دهیم گندهای خود را بایکوت کنیم.
گفتنی است محمدرضا مدحی از سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که پس از برنامه ریزی های دقیق موفق به نفوذ به شبکۀ ضدانقلاب خارج نشین شده و در این نفوذ اطلاعات دقیقی را از نحوۀ عملکرد این شبکه ها، منابع مالی آنان و سرشاخه های ارتباطی آن ها به دست می آورد.
مدحی همچنین با برخی مقامات آمریکایی و همچنین نمایندگان سرویس‌های جاسوسی انگلیس و فرانسه دیدارهای متعدد داشت و آنها از وی خواسته بودند که با ایجاد ارتباط گسترده با سران فتنه در داخل کشور و جذب نیرو از بدنه دستگاه‌ها و نهادهای مختلف نظام و ایجاد یک شبکه منسجم پروژه دولت در تبعید و براندازی نظام اسلامی را عملیاتی کند.
در مدت زمان حضور مدحی در جمع اپوزسیون، رسانه های ضدانقلاب با جوسازی های مکرر مصاحبه های وی را منتشر می‏کردند.

 

رئیس تیم تروركننده حاج رضوان و شهید شهریاری بركنار شد

 
 

پس از افشاگری یك روزنامه مصری درباره واحد «كیدون»، یكی از خطرناك‌ترین و وحشی‌ترین تیم‌های ترور در دنیا و افشای طرح آنان برای آشوب و ترور در مصر، رئیس موساد رئیس این تیم ترور را بركنار كرد.

 پس از افشای خبر بسیار محرمانه از عملیات قریب‌الوقوع واحد عملیات ویژه رژیم صهیونیستی (كیدون) در مصر و ایجاد آشوب و ترور شخصیت‌ها با هدف ناكام كردن انقلاب مصر و عدم برگزاری انتخابات در این كشور، سرانجام روزنامه یدیعوت آحارونوت سه‌شنبه 7 ژوئن در خبری از بركناری رئیس كیدون خبر داد.

روزنامه مصری «روز الیوسف» چندی پیش در دو خبر اختصاصی، طبق اخبار محرمانه‌ای كه بدان دست یافته بود، اعلام كرد كه موساد قصد دارد در مصر با ایجاد آشوب گسترده برخی شخصیت‌های مؤثر سیاسی را ترور و وضعیت مصر را بحرانی كند.

روز الیوسف نوشت: انتشار اختصاصی اخباری از تیم عملیات ویژه اسرائیل (كیدون) و طرح موساد برای ایجاد آشوب در مصر در دو هفته گذشته در بركناری رئیس تیم كیدون به عنوان فرمانده یكی از خطرناك‌ترین و وحشی‌ترین تیم‌های ترور در دنیا نقش داشت.

این روزنامه با بیان اینكه هركسی كه رئیس موساد می‌شود باید حتما مدتی فرمانده كیدون بوده باشد، نوشت كه اسرائیل در حال آماده كردن فرمانده بركنار شده كیدون برای ریاست آینده موساد بود.

روز الیوسف افزود: روزنامه یدیعوت آحارونوت روز سه‌شنبه 7 ژوئن خبری منتشر كرد كه رسانه‌ها آن را به دلیل عدم وضوح آن نادیده گرفتند و آن این بود كه این روزنامه در نسخه انگلیسی خود اعلام كرد كه تامیر باردو رئیس موساد فردی جدید را برای تیم كیدون برگزیده است ولی جزئیات آن را منتشر نكرد.

واحد عملیات ویژه كیدون متشكل از تیمی 40 نفره است. 40 عددی دینی و مذكور در تورات اسرائیلی است. مقر این تیم در صحرای نقب است. این واحد عملیاتی، مخصوص عملیات‌های ویژه و ترور در موساد است كه اعضای آن همه عضو موساد و قادر به تكلم به زبان‌های زیادی از جمله عربی هستند. از جمله ماموریت‌های این تیم، ترور و حذف فیزیكی دشمنان اسرائیل در سراسر دنیاست.

* دكتـریـن كیـدون
كمبود نیروی انسانی، احساس ترس دائمی، دكترین امنیتی بازدارندگی، استراتژی نظامی «جنگ پیش‌دستانه»، فقدان «عمق استراتژیك»، دكترین جنگی «جنگ برق‌آسا» و استراتژیكی عملیاتی «ضربت سخت» و دلایلی از این قسم، اسرائیل را به سمت تكیه هرچه بیشتر به نیروهای ویژه سوق داده است.

در چهارچوب دكترین جنگ برق‌آسا و استراتژی «هكه‌كاتش» (به عبری ضربت كوبنده) نیروهای ویژه ارتش صهیونیستی جایگاه ویژه‌ای یافته‌اند. نیروهایی كه برای هرچه دقیق‌تر و صحیح‌تر انجام شدن ضربت كوبنده اسرائیل حكم پیشتازان نبرد و نخبه‌ترین واحد‌های رزمی این رژیم را یافته‌اند. بدین منظور طراحی یك دكترین «عملیات ویژه» و یك استراتژی مخصوص نیروهای ویژه از اواخر دهه پنجاه و اوایل دهه شصت میلادی در دستور كار ارتش صهیونیستی قرار گرفت، یك دكترین منحصر به فرد با توجه به مختصات ژئوپولیتیك، ژئواستراتژیك، نظامی و رزمی رژیم صهیونیستی؛ دكترین «كیدون» (به معنای سرنیزه).

دكترین كیدون ناظر بر این مسئله است كه نیروهای ویژه در حكم سرنیزه ارتش صهیونیستی هستند و همچون یك سرنیزه با رخنه و نفوذ در عمق قلمروی دشمن طی یك حمله سریع و غافلگیر كننده با وارد ساختن ضربه‌ای عمیق و كاری به قلب دشمن آن را از پی درمی‌آورد.

گفته می‌شود ترور محمود المبحوح یكی از فرماندهان ارشد حماس كه سال گذشته در دوبی ترور شد، از عملیات‌های نیروهای كیدون بوده است كه با جعل پاسپورت و جعل هویت و ملیت برخی كشورهای اروپایی حاصل شد.

 

وزیر اطلاعات از دستگیری‌و هلاكت هفت تروریست خبر داد

 
 

وزیر اطلاعات از دستگیری و هلاكت هفت نفر از اعضای گروه‌های تروریستی كه به دنبال تحركات ایذایی در داخل كشور بودند، خبر داد.

 حجت‌الاسلام والمسلمین مصلحی گفت: با هماهنگی نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعات در 2 شب گذشته در منطقه كردستان و آذربایجان غربی چهار نفر از اعضای گروهك‌‌های تروریستی دستگیر و سه نفر كشته شدند.

وی افزود: اعضای این گروه‌ها، كارگران مشغول به كار در جاده‌ها را مورد تعرض قرار داده بودند كه برخی از كارگران دچار نقص عضو شده‌اند.

وزیر اطلاعات مقوله تروریست را مقوله‌ای وارداتی از كشورهای دیگر از جمله غرب و شرق كشور خواند و افزود: با مهندسی طراحی شده در زمینه تسلط و كنترل اطلاعاتی توسط دستگاه‌های نظامی، انتظامی و اطلاعات، موفقیت‌های چشمگیری در زمینه برخورد با تروریسم به دست آمده است.

مصلحی تاكید كرد: با وجود سرمایه‌گذاری‌های سنگین سرویس‌های اطلاعاتی استكبار برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران، با تسلط اطلاعاتی مانع دستیابی آنها به اهدافشان شده‌ایم و امنیت خوبی در كشور حاكم شده است.

 

حمله‌اوباش به‌همرزم شهید همت در ورامین بخاطر نهی از منكر

 

جانباز دوران دفاع مقدس ایوب ملكی از فاتحان فتح‌المبین و همرزم شهید همت كه بر اثر حملات دو شرور در ورامین زخمی شد، گفت: برای احیا امر به معروف و نهی از منكر و مبارزه با تهاجم فرهنگی تا آخر در سنگرها خواهم ایستاد.

ایوب ملكی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: 6 ماه پس از اتمام خدمت مقدس سربازی، جنگ تحمیلی صدام علیه مردم كشورمان آغاز شد؛ بنده نیز كه در كارخانه چیت‌سازی كار می‌كردم از آنجا برای اعزام به جبهه نامنویسی كردم.

وی ادامه داد: بنده به عنوان رزمنده بسیجی از پایگاه مالك اشتر تهران برای گذراندن آموزش‌های ویژه به پادگان امام حسین (ع) منتقل شدم سپس با لشكر 84 خرم‌آباد به سرپل ذهاب و بعد دهلران رفتم؛ پس از مدتی به نیروهای سپاهی در دهلران كه سازمان‌دهی نشده بود، پیوستم.

این جانباز دوران دفاع مقدس یادآور شد: در مرحله بعدی اعزام به منطقه، از تیپ سیدالشهدا (ع) به دوكوهه رفتم و با تیپ محمد رسول‌الله (ص) به فرماندهی شهید همت، آشنا شدم؛ برای آغاز عملیات فتح‌المبین حدود 600 نفر بودیم كه آموزش‌های سنگینی در آنجا صورت گرفت؛ از خط چهارم به عراق حمله كنیم و توفیق داشتم جزو 600 نفر از خط‌شكنان باشم.

وی بیان كرد: در ادامه حضور در جبهه‌حق علیه باطل، برای اجرای عملیات آزادسازی خرمشهر آماده شدیم؛ شهید همت قبل از عملیات طی سخنرانی گفت "در این عملیات ما تسلیحات و تجهیزاتی نداریم؛ سلاح‌های ما محدو است و یك تن هست در برابر این همه فولاد. اما در مقابل ایمان داریم كه باید با ایمان‌مان با دشمن مبارزه كنیم ".

ملكی افزود: در عملیات "بیت‌المقدس یك " در جاده اهواز ـ خرمشهر، از ناحیه كتف به شدت مجروح شدم؛ بنده را برای مدتی در بیمارستان اصفهان بستری كردند؛ از زمانی كه احساس كردم می‌توانم دستم را كمی حركت دهم، از مسئولان بیمارستان خواهش كردم، بنده را به منطقه برگردانند؛ اقدامی برای این درخواست صورت نگرفت و شخصاً به اهواز رفتم.

وی اضافه كرد: در حین اجرای عملیات "بیت‌المقدس 2 " به گردانی كه نمی‌شناختم پیوستم و به عنوان راننده آمبولانس به رزمندگان اسلام خدمت كردم؛ پس از كمی بهبودی كتف، با عنوان تك تیرانداز خود را برای آزادسازی خرمشهر آماده كردم و پس از 9 ساعت پیاده‌روی، یورش به سمت خرمشهر آغاز شد؛ در درگیری‌ها، گروهی از عراقی‌ها در كمین جا مانده بودند كه از پشت ما را به رگبار بستند و دستم در آن زمان تیر خورد و نتوانستم ادامه بدهم؛ بنده را به بیمارستان منتقل كردند و در آنجا خبر آزادسازی خرمشهر را شنیدم.

این مجروح احیا نهی‌از منكر در جنگ نرم با بیان اینكه در دوران دفاع مقدس جنگیدن با عراقی‌ها راحت‌تر از مواجهه با نیروهای داخلی خائن و منافقان بود، خاطرنشان كرد: بنده در عملیات مرصاد نیز حضور پیدا كردم؛ دستم توانایی زیادی نداشت و به صورت مستقیم در معركه نبودم اما سلاح‌ها را در منطقه‌ای به نام خانقین سرپل ذهاب آماده می‌كردم تا اینكه جنگ 8 ساله به پایان رسید.

وی یادآور شد: بنده تا به امروز در كارهای فرهنگی و ستاد تبلیغات به آموزش نوجوانان و جوانان پرداختم تا آنها با احكام، قرآن و احادیث انس بگیرند اما امروزه كم پرداختن به مسئله فرهنگی در كشور، بی‌حجابی در خیابان‌ها و آزار و اذیت نوامیس مردم در خیابان‌ها توسط افراد شرور ما را بسیار زجر می‌دهد.

ملكی بیان كرد: 17 خرداد ماه جاری، بعد از نماز ظهر از مسجدالمهدی (عج) به منزل برمی‌گشتم كه یك دختر محجبه در حالی كه گریه می‌كرد، گفت "آقا! می‌شود از شما درخواست كنم بنده را از این قسمت عبور دهید " پرسیدم "اتفاقی افتاده؟ " گفت "یك آقایی مرا اذیت می‌كند و اكنون پشت دیوار پنهان شده است؛ می‌خواهم بروم منزل یكی از اقوام " آن دختر را تا منزل اقوام مشایعت كردم و برگشتم تا مسیر خود را ادامه دهم.

وی افزود: آن مرد شرور را به واسطه خرید و فروش مواد مخدر می‌شناختم اما تا آن زمان با وی برخورد نداشتم؛ به او گفتم "پسر خوب! برای چی مزاحم دختر مردم می‌شوی؟ " بنده را به عنوان داروغه خطاب كرد و حرف‌های زشتی زد؛ پس از بی‌احترامی برادرش را نیز صدا زد و او با یك چوب به طرف من آمد؛ در كوچه هم كسی نبود؛ دست راستم مجروح بود و دست چپم را پیچانده بود و طوری با چوب به سرم زد كه بیهوش به زمین افتادم.

این جانباز دوران دفاع مقدس گفت: به سختی طی تماس با برادرم او را از موضوع مطلع كردم؛ لحظاتی بعد مأموران نیروی انتظامی به محل حادثه آمدند و بنده نیز به بیمارستان منتقل شدم؛ در حال حاضر پرونده این افراد شرور را پیگیری می‌كنیم؛ این افراد شرور می‌خواهند مهره‌های مزاحم را از مسیر اهداف پلیدشان بردارند و هرگونه خواستند انجام دهند.

وی افزود: هفته گذشته نیز كیف قاپ‌های موتوری با سلاح سرد به یك خانم حمله كردند كه خوشبختانه با حضور یكی از افراد كه جانباز هم بود، آن خانم نجات یافت؛ امیدواریم با تدابیر مسئولان این مشكل منطقه مذهبی و انقلابی ورامین حل شود.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند ..........چهارشنبه 29 تیر 1390

ادامه روند دستگیری اعضای جریان انحرافی ..........دوشنبه 20 تیر 1390

تاكید سیاست خارجی چین بر گسترش روابط با ایران در سال 2011..........دوشنبه 6 تیر 1390

زنان و مردان شیطان پرست + عکس..........سه شنبه 31 خرداد 1390

همایش ملی شهدای بصیرت..........یکشنبه 29 خرداد 1390

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند..........یکشنبه 22 خرداد 1390

کار رسانه های آمریکایی، بستر سازی برای سیاست های نظامی این کشور است ..........شنبه 21 خرداد 1390

آخرین بادکنک توهم می ترکد..........جمعه 20 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس ..........پنجشنبه 19 خرداد 1390

شاه به کردها چه خیانتی کرد ؟ چرا گور به گور ؟ ..........چهارشنبه 18 خرداد 1390

تربیت از دیدگاه امام سجاد(ع) ..........سه شنبه 17 خرداد 1390

خاطرات خواندنی نزدیك‏ترین محافظ امام(ره) از تشییع امام (ره) ..........شنبه 14 خرداد 1390

انس با کوچه و خیابان ..........جمعه 13 خرداد 1390

طلاق و پیامدهاى شوم آن در سرنوشت فرزندان ..........جمعه 23 اردیبهشت 1390

اثرات منفی طلاق بر روی زنان بیشتر از مردان است..........پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390

همه پستها