تبلیغات
مولایم حسین - ارزیابی حلقه لندن از دستگیر نشدن سران فتنه
پنجشنبه 21 مرداد 1389  01:35 ب.ظ
توسط:

ارزیابی حلقه لندن از دستگیر نشدن سران فتنه
هوس خیابانی شدن بعضی ها
موسوی است که مدعی شده بود سبزها برای راهپیمایی و تظاهرات منتظر من و امثال من نخواهند بود. این اظهارات در حالی عنوان شد که موسوی پیش از این در آستانه 22خرداد مدعی شده بود حاکمیت از طریق میدان دادن به تظاهرات خیابانی دنبال دام گستری و تشدید خشونت و سرکوب است بنابراین راهپیمایی 22خرداد لغو می شود. ظاهرا با سپری شدن 2 ماه از ماجرا و انبوه ملامت هایی که متوجه کروبی و موسوی شد، حیرت این دو شدت گرفته و هوس «خیابانی شدن» به سرشان زده است و البته به خیال خودشان، بدون هزینه و یا گم و گور کردن رد پای خود.
جرس که توسط مهاجرانی و کدیور و م- هاشمی مدیریت می شود، نوشت: چرایی عدم دستگیری رهبران جنبش سبز در روزهای ابتدایی و همچنین پس از وقایع روزهای عاشورا ]9دی[ و 22بهمن می باشد. تیم های امنیتی و اطلاعاتی مدت بسیار مدیدی است که با مطالعه حوادث بلوک شرق تدارک وسیعی برای برخورد با مخالفان دیده است.
جرس می افزاید: بسیاری معتقدند دستگیری این عده موجب فشارهای خارجی می شود. ]اما[ سابقه جمهوری اسلامی در 3 دهه گذشته نشان داده که نظام، نه تنها با جنگ فیزیکی بلکه با جنگ روانی نیز به زانو درنمی آید و همواره از این کارزار فرصتی برای حذف مخالفان ساخته است. تجربه سال گذشته نشان می دهد که حاکمیت در قلع و قمع اپوزیسیون تردیدی به خود راه نمی دهد و هیچ هراسی ندارد که با تمام نیرو زهر چشم بگیرد. هرچند دولت ترجیح می دهد آزادی سران مخالفان را نشانه صبر و تحمل خود بداند اما حاکمیت معتقد است باید مرکز اصلی فرماندهی و کنترل مخالفان را تا حدودی آزاد بگذارد تا در هنگام اتفاقات خاص بتواند از طریق فشار بر آنها مسیر جنبش را به کنترل درآورد.
این سایت ضدانقلابی تکثر اپوزیسیون را نقطه قوت خواند اما نوشت: شاید همین نقطه قوت در صورت عدم شفافیت و بحث و بررسی دقیق و روشن بتواند بزرگ ترین نقطه ضعف و پاشنه آشیل جنبش به حساب آید. از نگاه آنها موسوی باید در بیرون زندان به فرسایش درآید تا اینکه در زندان از او یک قهرمان ساخته شود. موضوع جنگ 8 ساله، اعدام های سال 67، قانون اساسی و آیت الله خمینی، مهم ترین دامی است که سران جنبش را در مقابل برخی از هواداران قرار می دهد.
جرس نوشت: اینکه ]گفته شود[ موسوی رهبر نمادین جنبش سبز است و هواداران باید بدون درنظر گرفتن بیانیه ها و منشور جنبش سبز دست به اقدام بزنند در واقع نشان از هدایت موج مخالفان به بیراهه است. تردیدی نیست که بسیاری از ایرادات وارده به جنبش به خصوص موسوی، ناشی از عدم درک صحیح از وضعیت مکانی و زمانی رهبران جنبش است.
فراز اخیر انتقاد جرس احتمالا ناظر به سخنان دیروز موسوی است که مدعی شده بود سبزها برای راهپیمایی و تظاهرات منتظر من و امثال من نخواهند بود. این اظهارات در حالی عنوان شد که موسوی پیش از این در آستانه 22خرداد مدعی شده بود حاکمیت از طریق میدان دادن به تظاهرات خیابانی دنبال دام گستری و تشدید خشونت و سرکوب است بنابراین راهپیمایی 22خرداد لغو می شود. ظاهرا با سپری شدن 2 ماه از ماجرا و انبوه ملامت هایی که متوجه کروبی و موسوی شد، حیرت این دو شدت گرفته و هوس «خیابانی شدن» به سرشان زده است و البته به خیال خودشان، بدون هزینه و یا گم و گور کردن رد پای خود. 


پیتزا با گوشت خوک در تهران +عکس
یکی از رستوران های واقع در خیابان امیرآباد، نزدیک به کوی دانشگاه اقدام به سرو پیتزا مخصوص اقلیت ها کرده است.
 به گزارش البرز به نقل از خبرنامه دانشجویان، طبق گفته مدیریت این رستوران گوشت مصرفی در این غذا ها از گوشت "گراز" تهیه می شود.
وی در مورد نحوه تهیه این گوشت ها مدعی شد این گوشت ها را از شرکت ارمنی به نام "ساکی" که در اطراف تهران واقع است تهیه می کند.
نکته حائز اهمیت این است که بعضا افراد غیر اقلیت نیز از این غذاها استفاده می کنند و حتی مدیریت این رستوران به ادعای اینکه مسلمان است از این غذا ها استفاده می کند.
استفاده از گوشت خوک و گراز در اسلام حرام اعلام شده و با این حال هنوز مشخص نیست مسئولین مربوطه چرا برخورد جدی با مدیریت این رستوران نمی کنند. 

مرگ دلخراش بانوی خبرنگار زندانی سبز بر اثر اعتصاب غذا
اعتصاب غذا قاتل او شد
مرگ دلخراش بانوی خبرنگار زندانی سبز بر اثر اعتصاب غذا
بر اساس گزارش های رسیده از وکیل سولماز قمرالدوله، یکی از خبرنگاران فعال سبز در هفدهم مرداد 1389 برابر با روز خبرنگار به دلیل اعتصاب غذای طولانی دار فانی را وداع گفت.
باز هم جنبش همیشه بیدار و سرافراز سبز، یکی از دختران هنرمند خود را فدای راه آزادی میهن کرد.


به گفته همه شاهدان عینی، متأسفانه سولماز قمرالدوله طی چند روز گذشته و آینده!!! به علت گرسنگی به حالت کما رفت و برگشت مداوم داشته است!!! به نحوی که تمامی اتومبیل های عمومی و خصوصی (خصوصاً اتومبیل های مدل بالا) در مسیر نامبرده وی را به خوبی می شناخته اند.(فکر بد نکنید این آشنائی به دلیل "چیز"های بد بوده است ها!!!)
بخش اسفبار ماجرا آنجاست که سولماز قمرالدولهاز خوردن کله پاچه نیز منع شده بود.


لازم به ذکر است، مادر بی رحم این کشته بیگناه سبز (که زندانبان او نیز بوده است)، نه تنها برای شام، اجازه صرف دو عدد پیتزا و یک عدد نوشابه خانواده را به این کشته سبز نمی داده است بلکه از او می خواسته که کمتر غذا بخورد تا روی دستش نماند و نتُرشد.(آخه یکی نیست بگه مگه دویست کیلو وزن هم زیاده؟)
سولماز همیشه یک مبارز و قهرمان خیلی واقعی بود! به جون مامانم اینا همیشه دوست داشت جونش رو در راه آزادی فدا کنه و حتی گاهی پرتقال پوست نکنده و هلوی پوست کنده می خورد تا به آرزویش برسد.


بخش اسفبار ماجرا آنجاست که سولماز قمرالدوله از خوردن کله پاچه نیز منع شده بود.

به گزارش شبکه خیریه بی بی سی (که خیلی خوب و گل و ماه است)، سولماز قمرالدوله قهرمان که نمادی الهام بخش برای همه مبارزان راه آزادی است، به عنوان خبرنگار آزاد، امر اطلاع رسانی و مخابره خبر میان منزل "دائی نصرت" با خانه "عمه ملوک جون" را بر عهده داشته است، همواره اعلام می کرده که: "اگه یه روز از گشنگی مردم گناهش گردن مامانم ایناست ها! "

یکی از دوستان نزدیک این شهیده ی سبزك طی خاطره ای از سولماز قمرالدوله می گوید: سولماز همیشه یک مبارز و قهرمان خیلی واقعی بود! به جون مامانم اینا همیشه دوست داشت جونش رو در راه آزادی فدا کنه و حتی گاهی پرتقال پوست نکنده و هلوی پوست کنده می خورد تا به آرزویش برسد.

خلاصه . . . جونم براتون بگه متأسفانه گرسنگی های طولانی سولماز قمرالدوله که گاه به مدت 10 دقیقه و حتی در موارد بسیاری تا 15 دقیقه نیز ادامه می یافت، باعث شد تا او اعتصاب غذا کند و بالاخره در روز خبرنگار، خبر فوت خودش را ! به منزل عمه ملوک جون اینا مخابره نماید.

لازم به ذکر است که اتاق فکرلندن و مرکز فرماندهی سبز(واقع در واشنگتن) از همین الان اعلام کرده اند همه اخبار مبنی بر زنده بودن سولماز کذب محض است و اگر کسی او راتوی خیابان دید هم بداند و آگاه باشد که او به زور شکنجه زنده شده است.

در ضمن به همین مناسبت هیچ مجلس ختمی برگزار نخواهد شد چون سبزیجات از مجالس ختمی که برای آدم های زنده گرفته می شود، خاطرات خوشی ندارند!


 

محاكمه نكردن موسوی لندن را خسته كرده است!
حلقه ماسونی لندن:
محاكمه نكردن موسوی لندن را خسته كرده است!
سابقه جمهوری اسلامی در 3 دهه گذشته نشان داده كه نظام، نه تنها با جنگ فیزیكی بلكه با جنگ روانی نیز به زانو درنمی آید و همواره از این كارزار فرصتی برای حذف مخالفان ساخته است.
ارگان حلقه ماسونی لندن به ارزیابی دلایل عدم دستگیری سران فتنه سبز پرداخت و تصریح كرد: سران این جریان، جنبش را به بیراهه هدایت كردند.

جرس كه توسط مهاجرانی و كدیور و م- هاشمی مدیریت می شود، نوشت: چرایی عدم دستگیری رهبران جنبش سبز در روزهای ابتدایی و همچنین پس از وقایع روزهای عاشورا ]9دی[ و 22بهمن می باشد. تیم های امنیتی و اطلاعاتی مدت بسیار مدیدی است كه با مطالعه حوادث بلوك شرق تدارك وسیعی برای برخورد با مخالفان دیده است.

جرس می افزاید: بسیاری معتقدند دستگیری این عده موجب فشارهای خارجی می شود. اما سابقه جمهوری اسلامی در 3 دهه گذشته نشان داده كه نظام، نه تنها با جنگ فیزیكی بلكه با جنگ روانی نیز به زانو درنمی آید و همواره از این كارزار فرصتی برای حذف مخالفان ساخته است. تجربه سال گذشته نشان می دهد كه حاكمیت در قلع و قمع اپوزیسیون تردیدی به خود راه نمی دهد و هیچ هراسی ندارد كه با تمام نیرو زهر چشم بگیرد. هرچند دولت ترجیح می دهد آزادی سران مخالفان را نشانه صبر و تحمل خود بداند اما حاكمیت معتقد است باید مركز اصلی فرماندهی و كنترل مخالفان را تا حدودی آزاد بگذارد تا در هنگام اتفاقات خاص بتواند از طریق فشار بر آنها مسیر جنبش را به كنترل درآورد. به هر حال وضعیت فعلی ملال آور شده است.

این سایت ضدانقلابی تكثر اپوزیسیون را نقطه قوت خواند اما نوشت: شاید همین نقطه قوت در صورت عدم شفافیت و بحث و بررسی دقیق و روشن بتواند بزرگ ترین نقطه ضعف و پاشنه آشیل جنبش به حساب آید. از نگاه آنها موسوی باید در بیرون زندان به فرسایش درآید تا اینكه در زندان از او یك قهرمان ساخته شود. موضوع جنگ 8 ساله، اعدام های سال 67، قانون اساسی و آیت الله خمینی، مهم ترین دامی است كه سران جنبش را در مقابل برخی از هواداران قرار می دهد.
جرس نوشت: اینكه ]گفته شود[ موسوی رهبر نمادین جنبش سبز است و هواداران باید بدون درنظر گرفتن بیانیه ها و منشور جنبش سبز دست به اقدام بزنند در واقع نشان از هدایت موج مخالفان به بیراهه است. تردیدی نیست كه بسیاری از ایرادات وارده به جنبش به خصوص موسوی، ناشی از عدم درك صحیح از وضعیت مكانی و زمانی رهبران جنبش است.

فراز اخیر انتقاد جرس احتمالا ناظر به سخنان دیروز موسوی است كه مدعی شده بود سبزها برای راهپیمایی و تظاهرات منتظر من و امثال من نخواهند بود. این اظهارات در حالی عنوان شد كه موسوی پیش از این در آستانه 22خرداد مدعی شده بود حاكمیت از طریق میدان دادن به تظاهرات خیابانی دنبال دام گستری و تشدید خشونت و سركوب است بنابراین راهپیمایی 22خرداد لغو می شود. ظاهرا با سپری شدن 2 ماه از ماجرا و انبوه ملامت هایی كه متوجه كروبی و موسوی شد، حیرت این دو شدت گرفته و هوس «خیابانی شدن» به سرشان زده است و البته به خیال خودشان، بدون هزینه و یا گم و گور كردن رد پای خود.

 

افطاری سیاسی در شمال شهر تهران


افطاری سیاسی در شمال شهر تهران

اخیرا علی اکبر محتشمی‌پور، کیان ارثی، رسول منتجب نیا و محمد مقدم از اعضا کنونی و سابق مجمع روحانیون در جلسه‌ای با مهدی کروبی تصمیمات جدیدی را برای احیا فتنه در ماه مبارک رمضان...
جهان نوشت: این نشست‌ها به صورت مستمر و ماهانه در منزل کروبی و با محوریت علی اکبر محتشمی پور برگزار می‌شود.
حامیان سنتی مهدی کروبی در این جلسه مقرر کرده‌اند از این پس حسینیه دارالزهرا ولنجک را برای برخی هماهنگی ها و پاتوق‌های مذهبی خود در طول سال به ویژه ماه مبارک رمضان تبدیل کنند.
از دیگر تصمیمات نشست مزبور برپایی جلسات مذهبی در ماه مبارک رمضان با سخنرانی چهره‌های اصلاح طلب هم چون محتشمی‌پور، کیان ارثی، منتجب نیا، محمد مقدم، محقق داماد و هادی خامنه‌ای در مساجد و حسینیه‌های تحت نفوذ این افراد پیرامون مسائل مربوط به انتخابات گذشته و تاکید بر ناکارآمدی حکومت در این خصوص بوده است. دیدار مکرر با خانواده‌های زندانیان حوادث پس از انتخابات و نیز حضور در مراسم افطار این خانواده‌ها در مقابل زندان اوین از دیگر تصمیات جلسه مذکور است.
بر اساس برنامه‌ دیگری که در این نشست اجرای آن کلید خورده دیدار و گفتگو مستمر با طیف جوانان احزاب اصلاح طلب از جمله مشارکت، مجاهدین، کارگزاران برای احیای شبکه اجتماعی جریان برانداز است.
سال گذشته نیز در ایام ماه مبارک یکی از محفل‌های جریان فتنه برای برنامه ریزی در روز قدس حسینیه دار الزهرا و نیز اعضای همین حلقه بوده‌ است.
در پایان جلسه مورد اشاره تاکید شده است که بایستی از شرایط ویژه ماه مبارک رمضان برای شبکه سازی و جمع کردن نیروهای جوان استفاده کنیم. گفتنی است، حسینه دارالزهرا(س) که سالهاست از سوی محتشمی پور اداره می‌شود پاتوق اصلی اعضای مجمع ورحانیون بوده و در ماه‌های محرم، رمضان و ایام مذهبی عمدتا اعضا مجمع روحانیون در این مکان گرد هم می‌آیند.
هم چنین مسجدی در صادقیه تهران نیز در اختیار رسول منتجب نیا قرار دارد و هموراه وی نقش فعالی را برای کروبی در این مسجد ایفا می‌کند.


 

بازگشت صفایی فراهانی به زندان
بازگشت صفایی فراهانی به زندان
محسن صفایی فراهانی به زندان اوین بازگشت.

  پس از انتشار مصاحبه محسن صفایی فراهانی در مورد شکایت هفت چهره اصلاح‌طلب از یکی از مسئولان، مسئولان قضائی از وی خواستند بعدازظهر روز گذشته خود را به زندان اوین معرفی کند.

محسن صفایی فراهانی با تأکید بر این‌که شکایت خود را پس نخواهد گرفت، اعلام کرد، به زندان بازخواهد گشت.

این فعال سیاسی 30 خرداد ماه 1388 بازداشت و پس از آن به پنج سال حبس تعزیری محکوم شد.


 

اسناد جدید کروبی رو شد
اسناد جدید کروبی رو شد
مهدی کروبی در مصاحبه اخیر خود گفته است که افشاگری من در مورد کهریزک باعث شد وضعیت زندان ها خوب شود.وی همچنین گفته است که در حال حاضر سر دوستان ما را در زندان در توالت می کنند.

وی در گفت وگو با گاردین گفته است:جمهوری اسلامی اکنون منحرف شده است و توسط یک جریانی که رای مردم رابه اندازه کافی نداردقوانین زیرپاگذاشته شده است ورفتارهای بامردم وزندانیان صورت میگیردکه دررژیم گذشته به خاطرفشارهای خارجی وافکارعمومی صورت نمی گرفت ماننداین اخباری که اخیراتوسط زندانیان مبنی برفروکردن سرهاشون درتوالت به جهت اعتراف گیری منتشرشده است که به خودمن هم نامه های ارسال شده است منظور من این بود که اگرچه آنان منحرف بودند اما یکسری ملاحظات را نیز در نظر می گرفتند. چهارچوب هایی رعایت می شد که متاسفانه اینهارعایت نمی کنند.

در این گفت وگو مصاحبه گر به کروبی می گوید که مردم معتقدند شما از خاتمی و موسوی شفاف تر سخن می گوئید که کروبی هم پاسخ می دهد:مردم به من لطف دارند.
کروبی در باره رهبری جنبش سبز هم می گوید:این جنبش رهبر ندارد.البته من و آقای موسوی با هم هیچ مشکلی نداریم ولی این جنبش رهبر هم ندارد.

 

راه‌کار جدید سران فتنه:افطاری‌های سیاسی!


شنیده های موثق حاکی است نیروهای نزدیک به کروبی و موسوی مطرح کرده اند ماه رمضان فرصتی مناسب برای عادی سازی حضور در میان اقشار مختلف و برجسته کردن چهره  موسوی و کروبی برای به دست گرفتن رهبری اصلاحات است. بر همین اساس اخبار رسیده از محافل نزدیک به میرحسین و کروبی حاکی است تصمیم گرفته شده میرحسین و کروبی در شب های ماه مبارک رمضان از این فرصت استفاده کرده و میهمانی های افطاری با اقشار مختلف برگزار نمایند و با خبرسازی و رسانه ای کردن آن به عادی سازی حضور خود در جامعه بپردازند.

 


شنیده های رسیده نشان می دهد در این نمایش سیاسی که در پوشش ماه رمضان و مراسم افطاری طراحی شده است متهمان سیاسی و معارضان با نظام و محکومان دادگاه ها در اولویت قرار گرفته اند که سر سفره سران فتنه بنشینند و در ادامه قرار است مسئولان برخی احزاب اصلاح طلب، دانشجویان، زنان، هنرمندان و... به سر سفره افطاری سران فتنه دعوت شوند تا شاید روزنه ای برای حضور در میان جامعه برایشان فراهم گردد.
عدم دعوت از خاتمی و نزدیکان وی و خارج کردن لیدری جریان اصلاحات از اهداف عمده مراسم افطاری میرحسین و کروبی است 

قوه قضاییه به جای جسور كردن فتنه‌گران به خواسته ملت توجه كند
قوه قضاییه به جای جسور كردن فتنه‌گران به خواسته ملت توجه كند
 عضو هیئت رئیسه كمیسیون امنیت ملی مجلس در خصوص شكایت سران فتنه از مسئولان امنیتی به قوه قضاییه، گفت: قوه قضاییه باید به درخواست نمایندگان ملت مبنی بر شكایت از سران فتنه توجه كند و به جای در اولویت قرار دادن شكایت فتنه‌گران و جسور كردن آنها به خواسته ملت توجه كند.

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران و عضو هیئت رئیسه كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در خصوص نامه برخی از سران فتنه به قوه قضائیه مبنی بر شكایت آنها از سربازان امام زمان (عج)، اظهار داشت: واقعیت این است كه حركات و اقدامات زشت جریان فتنه به قصد براندازی و در واقع مقابله با اصل نظام جمهوری اسلامی بود.

وی افزود: در مجموعه نظام هر سه قوه محترمند و جایگاه خود را دارند ولی سران فتنه وقتی با اصل نظام و ملت درافتاده‌اند در واقع با اقدامات خود و سرسپردگی به بیگانگان اعلام كردند كه سه قوه را قبول ندارند پس چگونه مرجعی را كه قبول ندارند با آن مكاتبه می‌كنند و اگر این قوه را قبول دارند باید دید كه اگر چنانچه مطالبه ملت از قوه قضاییه مبنی بر محاكمه و مجازات آنها اعمال شود، چه خواهند كرد.آلیا در ادامه گفت‌وگوی خود به خبرنگار فارس گفت: وزارت اطلاعات و نیروهای انتظامی و امنیتی ما براساس اعتقاد اسلامی، ایمان انقلابی و تعهد قانونی به ملت برای صیانت و پاسداری از نظام اسلامی، انقلاب اسلامی و جان و مال و شرف مردم به وظایف خود عمل می‌كنند و قاطبه ملت پشتیبان آنها هستند چرا كه آنها ولایتمدارند و ملت هم تابع ولایت مطلقه فقیه است.

این نماینده مردم تهران خاطرنشان كرد: اگر چنانچه اقدامات سراسر گذشت و ایثار و از خود گذشتگی سربازان گمنام امام زمان نبود سران فتنه در سال 88 با شعارهای ضد اسلامی و ضد ارزشی خود راه را برای دخالت بیگانگان و جسارت تروریست‌ها و در واقع به خطر انداختن هر چه بیشتر امنیت ملی و نظام اجتماعی فراهم می‌كردند.

وی افزود: نهضت ارزشمند مردم با اشاره‌ای از رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در روز 9 دی ماه از سربازان گمنام امام زمان حمایت كردند.

* شكایت سران فتنه برای سرپوش گذاشتن بر اقدامات ضد ملی و اسلامی آنهاست

عضو هیئت رئیسه كمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح كرد: وقتی عوامل فتنه به خود اجازه می‌دهند بی‌شرمانه از فرزندان انقلاب شكایت كنند و برخی از محاكم قضایی هم به جای رسیدگی به جرم فتنه‌گران به شكایت آنها علیه ملت رسیدگی می‌كنند (البته اینها همان عدالت و رفعت اسلامی است)، فتنه‌گران جسور شده و به خود اجازه می‌دهند بعد از آن شكایت‌ها حالا از سربازان امام زمان شكایت كنند و این بسی بی‌شرمی است.

عضو فراكسیون زنان مجلس ادامه داد: در واقع این فرار به جلو به قصد سرپوش گذاشتن بر اقدامات ضد ملی و اسلامی آنهاست.

وی افزود: ناگفته نماند تصمیمی كه از محافل خصوصی آنها به بیرون درج كرده حاكی از آن است كه در خفا همچنان به فتنه‌گری ادامه دهند و اقدامات ضد ملت و نظام را طراحی اما گفته‌اند كه در ظاهر به شیوه مدارا بروز و ظهور كنند.

* قوه قضائیه محاكمه فتنه‌گران مجرم را در اولویت كاری خود قرار دهد

این نماینده مجلس هشتم خاطرنشان كرد: انتظار می‌رود قوه قضاییه به درخواست بیش از 140 نفر از نمایندگان ملت در مجلس مبنی بر شكایت از سران فتنه توجه كند و به جای در اولویت قرار دادن شكایت فتنه‌گران و جسور كردن آنها به خواسته ملت توجه كنند و محاكمه و مجازات فتنه‌گران مجرم را در اولویت رسیدگی قرار دهند.

آلیا ادامه داد:‌ در غیر این صورت جای شاكی و متهم عوض می‌شود و كم‌كم ملت بزرگ ایران چیزی به فتنه‌گران بدهكار می‌شوند و بعید نیست هر روز احدی از آحاد ملت را با تصمیمات تشكیلاتی خود به دادگاه بكشانند و در واقع شیوه فتنه‌گری خود را با توجه به مقتضیات زمان به صورت تاكتیكی تغییر دهند.


 

اعمال فشار فتنه گران به قوه قضاییه برای شكایت از سربازان گمنام امام زمان(عج
اعمال فشار فتنه گران به قوه قضاییه برای شكایت از سربازان گمنام امام زمان(عج) عضو شورای مركزی فراكسیون اصولگرایان مجلس شكایت فتنه‌گران از مسئولان امنیتی را فرافكنی عنوان كرد و گفت: فتنه گران برای اعمال فشار به قوه قضاییه به شكایت از سربازان گمنام امام زمان(عج) روی آورده اند. ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی و دشت مغان و عضو شورای مركزی فراكسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در واكنش به نامه جمعی از سران فتنه سبز به قوه قضائیه مبنی بر شكایت از مسئولان امنیتی و سربازان گمنام امام زمان(عج)، اظهار داشت: یكی از دلایل عمده عنوان سران فتنه بر این افراد این است كه در اطراف آنها افرادی از دایره افراطیون مشاركت و سازمان مجاهدین قرار گرفتند. وی افزود: ‌متاسفانه علی‌رغم هشدار پی‌درپی و عدم توجه این افراد به هشدارها، مصیبت‌ها و هزینه‌های میلیاردی بر نظام تحمیل شد. این نماینده مجلس هشتم قصد اصلی این افراد كه اقدام به نوشتن این نامه‌ها می‌كنند را مظلوم‌نمایی عنوان كرد. اسماعیلی در ادامه گفت‌وگوی خود به خبرنگار فارس گفت:‌ از افرادی كه با دیدگاهی مبنی بر اینكه این نظام نمی‌تواند دوام داشته باشد و باید برای آن تدبیری اندیشیده شود، وارد عمل می‌شوند نباید انتظاری بیش از نوشتن اینگونه شكایات و اطلاعیه‌ها، داشت. عضو شورای مركزی فراكسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینكه وظیفه ذاتی وزارت اطلاعات رسیدگی به اقدامات قانون‌شكنان است، خاطرنشان كرد: نامه اخیر این افراد به قوه قضائیه علیه سربازان گمنام امام زمان(عج) كه از جان خود برای دفاع از شرف نظام می‌گذرند و از هرگونه جناح‌بازی مبرا هستند؛ ظلم دیگری بر نیروهای ارزشی ماست. اسماعیلی همچنین یادآور شد: ‌این افراد با زیر سؤال بردن اقدامات ارزشی سربازان گمنام امام زمان می‌خواهند به ما آسیب برساند. نماینده گرمی در مجلس این موضوع را نوعی فرافكنی دانست و گفت: ‌قوه قضائیه باید در این زمینه قاطعانه برخورد و عمل كند. عضو كمیسیون شوراها و امور داخلی خاطرنشان كرد: اگر قوه قضائیه با كسانی كه در فتنه اخیر به نظام آسیب زدند برخورد نكند تكرار این اتفاقات بعید نیست. وی افزود: قوه قضائیه باید در این زمینه قاطعانه برخورد كند تا اطمینان مردم به این قوه جلب شود چراكه درحال حاضر كه انتظارات از قوه قضائیه برآورده نشده است. اسماعیلی ادامه داد:‌ ملت ما منتظرند با افرادی كه با اقدامات سیاسی مقابل مردم ایستاده‌اند برخورد شود ولی متاسفانه گاهی دیده می‌شود برخوردی حتی در حد یك احضار نیز با برخی از آنها صورت نگرفته است. این نماینده مردم هشتم خاطرنشان كرد: برخی می‌خواهند با اعمال فشار بر قوه قضائیه كاری كنند كه این قوه گناهان آنها را نادیده بگیرد ولی امیدواریم قوه قضائیه هوشیار و هوشیارتر در این زمینه اقدام كند.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند ..........چهارشنبه 29 تیر 1390

ادامه روند دستگیری اعضای جریان انحرافی ..........دوشنبه 20 تیر 1390

تاكید سیاست خارجی چین بر گسترش روابط با ایران در سال 2011..........دوشنبه 6 تیر 1390

زنان و مردان شیطان پرست + عکس..........سه شنبه 31 خرداد 1390

همایش ملی شهدای بصیرت..........یکشنبه 29 خرداد 1390

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند..........یکشنبه 22 خرداد 1390

کار رسانه های آمریکایی، بستر سازی برای سیاست های نظامی این کشور است ..........شنبه 21 خرداد 1390

آخرین بادکنک توهم می ترکد..........جمعه 20 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس ..........پنجشنبه 19 خرداد 1390

شاه به کردها چه خیانتی کرد ؟ چرا گور به گور ؟ ..........چهارشنبه 18 خرداد 1390

تربیت از دیدگاه امام سجاد(ع) ..........سه شنبه 17 خرداد 1390

خاطرات خواندنی نزدیك‏ترین محافظ امام(ره) از تشییع امام (ره) ..........شنبه 14 خرداد 1390

انس با کوچه و خیابان ..........جمعه 13 خرداد 1390

طلاق و پیامدهاى شوم آن در سرنوشت فرزندان ..........جمعه 23 اردیبهشت 1390

اثرات منفی طلاق بر روی زنان بیشتر از مردان است..........پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390

همه پستها