تبلیغات
مولایم حسین - سندی تازه از وابستگی موسوی به سازمان سیا
چهارشنبه 24 آذر 1389  12:03 ب.ظ
توسط:

سندی تازه از وابستگی موسوی به سازمان سیا


مهره آلت دست سرویس های جاسوسی بیگانه در فتنه 88 بالاخره سند تقلب در انتخابات را پیدا کرد!

 موسوی پس از 20 سال حاشیه گزینی و تنزه طلبی سوال برانگیز به بهانه انتخابات ریاست جمهوری به عرصه بازگشت و تقلب در انتخابات را بهانه ای برای اجرای پروژه آشوب و کودتای مخملی قرار داد بی آن که طی 18 ماه گذشته کوچک ترین سندی برای ادعای تقلب ارائه کند. وی با این حال اخیراً با استناد به پروژه مشکوک ویکی لیکس مدعی شد که این اسناد نشان می دهد در انتخابات تقلب شده است.
موسوی در گفت وگویی که سایت وی منتشر کرده در ارزیابی اسناد ویکی لیکس و اینکه چه آثاری می تواند داشته باشد گفت: سندهای مربوط به تقلب انتخاباتی بسیار قابل توجه است به ویژه آنجا که اشاره می شود اصولا رأی ها شمرده نشده است، یعنی همان کودتای انتخاباتی. شما اگر به مصاحبه برادر گرامی «محتشمی پور» که چند روز پس از انتخابات صورت گرفت مراجعه کنید خواهید دید که به همین مسئله تلویحاً اشاره می کند.
ادعای اخیر موسوی مستند به ادعای ویکی لیکس، و آن هم مستند به ادعای سفارت آمریکا در عشق آباد است که بی هیچ سند و مدرکی ادعا می کند موسوی 26 میلیون و کروبی 12 میلیون رأی (مجموعاً 38 میلیون رأی!! از مجموع حدود 40 میلیون رأی) را به دست آورده اند! موسوی در این استناد به پروژه آمریکایی ها توضیح نداده که حتی اگر ادعای ویکی لیکس اصالت هم داشته و مربوط به سفارت آمریکا باشد، دیپلمات آمریکایی در عشق آباد چگونه آرای وی و کروبی را شمرده و آمار کذایی را به دست آورده است! الا اینکه تصور کنیم اساساً سند «عشق آبادی»! برای درآوردن امثال موسوی و کروبی از چاه خود ساخته بوده است.
نکته بامزه دیگر در مصاحبه موسوی که هماهنگی و اطاعت کامل وی از پروژه های جنگ روانی سرویس جاسوسی آمریکا را بیشتر نشان می دهد، همزبانی موسوی با کسانی چون هیلاری کلینتون و رابرت گیتس در القای «ماجراجویی، ضعف و انزوای ایران در منطقه»! است یعنی همان سناریویی که آمریکایی ها تلاش می کنند به جبران شکست های زنجیره ای از ایران به اجرا بگذارند و شکست واقعی را با توهم پراکنی جبران کنند.
به ادبیات آمریکایی موسوی دقت کنید: اسناد منتشره، وضعیت شکننده ما را در منطقه به خوبی نشان می دهند، وضعیتی که خودمان به آن دامن زده ایم به جای هفت مرتبه به نیویورک رفتن اگر روی کشورهای همسایه بیشتر سرمایه گذاری می کردند، بیشتر نتیجه می گرفتند. وحشت پراکنی و سخنان بدون حساب و ضعف مفرط دیپلماسی و نمایش افراطی قدرت نظامی منجر به آن شده که با خیال پردازی از ایجاد ارتباط سازنده با کشورهای منطقه غافل شده اند و عملاً یک متحد واقعی در کشورهای همسایه نداریم.
این مهره ورشکسته و عنود البته ترجیح داد به دلایل کاملا روشن، به روی کار آمدن متحدان جمهوری اسلامی ایران در عراق یا استقبال تاریخی مردم و مقامات لبنان از رئیس جمهور کشورمان اشاره ای نکند همچنان که به هنگام سفر رئیس جمهور به قطر و حضور در نشست کشورهای خلیج فارس هم همین فتنه گران سیاسی داخلی علیه سفر اعتمادساز مذکور موضع گرفتند! درباره 7سفر نیویورک نیز باید یادآور شد که 6سفر از 7 سفر برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل با حضور سران کشورها بوده که به اعتراف دشمنان و دوستان، سفرهایی جریان ساز بوده است و سفر هفتم نیز مربوط به حضور رئیس جمهور در اجلاس بازنگری ان پی تی است که دیپلماسی موفق ایران، آمریکا و رژیم صهیونیستی را به انزوا برد و اولین بار بیانیه علیه برنامه هسته ای اسرائیل صادر شد.
موسوی در این مصاحبه همچنین به شیوه ای ناشیانه و با فرار به جلو گفته است «جریان حاکم 20 سال برای یکدست کردن کشور طراحی کرده بود. اقتدار گرایان به دنبال حذف همه فضا از منتقدین و معترضین بودند» وی ادعا کرده که «بنده فقط یکی از سنگ های سر راه بودم و بعد از انتخابات 2 ماه طول کشید بنده اعتقاد پیدا کنم مناظره کذایی نه برای از بین بردن بنده یا آقای کروبی بلکه برای تصفیه حساب کامل با همه نیروهای رقیب و یکدست کردن کشور بوده است.


قدرت‌طلبی و ترس ظالمان در قاب دو حادثهینکه کدام مصیبت برای مردم این عصر و زمان بزرگ‌تر و عمیق‌تر بنماید، سؤالی است که پاسخ آن دشوار و پیچیده است؛ از یک سو مردم شمر را در صحرای کربلای سال 61 می‌بینند که بر سینه حسین‌(ع) نشسته و سر مبارک آن حضرت را می‌برد و از سوی دیگر مقابله منافقین سال 88 را با مقام ولایت به چشم می‌بینند و می‌شنوند شعار سخیف «مرگ بر اصل ولایت فقیه» و دردناک و غم‌انگیزتر آنکه هر دو جمعیت در دو برهه تاریخی به یک شکل صف‌بندی کرده بودند.
عمر بن سعد ملعون نزد سپاهیانش، امام حسین‌(ع) را یک خارجی و بی‌دین معرفی کرده بود و افراد را به عنوان اینکه شما در راه دین خدا می‌جنگید، به ریختن خون خدا تشویق کرد و سال گذشته نیز مردمی‌که بر سر نمازگزاران و عزاداران حسین(ع) سنگ پرتاب کردند، لقب «مردم خداجو» را از سوی میرحسین موسوی دریافت کردند.

این دو جمعیت در دو دوره تاریخی با بغض و کینه از ولایت به نام دین وارد میدان شدند، اما به کام نفاق و ظلم به اسلام عمل کردند.

آمیختگی ترس و قدرت، دلیل جنگ مقابل امام (ع)

در سال 61 هجری قمری حادثه بزرگ عاشورا رخ داد. این حادثه در واقع از آن جهت بود که عده ای از عوام با تهدید کاخ ابن زیاد و البته جهالت و بی‌بصیرتی خود به مبارزه با سپاه امام حسین(ع) رفتند. خواص آن دوران نیز یا به خاطر ملک ری، دین خدا را تفسیر به رأی کردند و در روز عاشورا به سپاه کافر خود گفتند: «ای لشکر خدا بر اسب‌هایتان سوار بشوید، حسین و یارانش را بکشید و به بهشت بروید» یا به خاطر حب نفس، دنیاطلبی‌و ترس از زوال منافع و قدرت، حق را باطل و باطل را حق جلوه دادند. در واقع عده ای که در روز عاشورای سال 61 مقابل امام سوم شیعیان که برای جلوگیری از انحراف دین اسلام و امر به معروف و نهی از منکر قیام کرده بود، ایستادند و جنگیدند، کسانی بودند که در مخیله خود مخلوطی از «ترس» و «قدرت» را جای داده بودند. «ترس از تضعیف قدرت» و «قدرت‌طلبی‌ برای تضعیف درجه ترس».

به هر حال حادثه سال 61 قمری امروز برای اکثریت پیروان راه حسین‌(ع) روشن و تفسیر شده است. آنچه اینک مهم و اساسی است، درک واقعیات زمان حال با نگاه به حوادث زمان گذشته است.

فتنه در عاشورا با پیام حمایت

ورشکستگان سیاسی

حوادث سال گذشته را به یاد آورید. میرحسین موسوی پس از فراز و نشیب فراوان و بحث درباره اینکه او از طیف اصلاحات برای ریاست‌جمهوری نامزد انتخاباتی شود یا خاتمی، سرانجام به میدان رقابت آمد.

شعار وی در ابتدا قانونمداری و پیروی از خط امام بود. اما با پایان انتخابات و اعلام نتایجی که دلخواه اصلاح‌طلبان نبود، تحرکاتی از سوی این طیف افراطی آغاز شد و موسوی، خاتمی‌و کروبی‌ به عنوان سردمداران اغتشاشات، کار را به جایی رساندند که شعارهای «استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی» در راهپیمایی روز قدس و نیز شعارهایی بر ضد ولایت فقیه در روز عاشورای سال پیش، اوج قانون‌گریزی ورشکستگان سیاسی را نشان داد و ثابت کرد که اینان خواسته یا ناخواسته «اسلامیت» و «ولایت» را در نظام جمهوری اسلامی ‌ایران نشانه رفتند. این حرکات که فقط با یک دروغ آغاز شد و آن ادعای تقلب در انتخابات بود، برای «کسب قدرت» و «ترس از گوشه‌نشینی سیاسی» بود.

حوادث روز عاشورای 88 که آشکارا تعارضات آشوبگران با «خط دین» یا لااقل «دین با سیاست» را نشان داد، در کمال تعجب مورد حمایت و تأیید برخی از سران فتنه قرار گرفت و این تأیید و تشویق معنایی نداشت غیر از آنکه «ای‌لشکر خدا بر اسب‌هایتان سوار بشوید، انقلابیون را بکشید و به بهشت بروید».
اما 9 دی 88 پایانی بود بر خط نفاقی که از سال 61 کشیده شده بود و در فتنه 88 تبلوری دوباره یافت. هرچند که بر خط نفاق پایانی نیست، اما بصیرت حامیان ولایت در هر عرصه و زمان می‌تواند تأثیرات فتنه و نفاق را در حد اعلی خنثی کند؛ همانگونه که 9 دی سال گذشته مردم انقلابی‌ و حامیان ولایت فقیه به میدان آمدند و اینبار نگذاشتند تا همچون سال 61 قمری حتی یک پیروزی ظاهری هم نصیب منافقین شود. بی‌شک پیروزی انقلابیون در برابر فتنه گران و آشوبگران روز عاشورا ادامه پیروزی باطنی و واقعی اباعبدالله در صحرای کربلا بود که درس مقاومت و ایستادگی در برابر نفاق و انحراف را برای نسل‌های آینده به یادگار گذاشت.
 


ضرب و شتم دانشجوی معلول بدست پلیس انگلیس


به گزارشی به نقل از شبکه تلویزیونی اسکای نیوز، پلیس انگلیس در جریان تظاهرات دانشجویان این کشور در پنج شنبه گذشته که در اعتراض به افزایش شهریه دانشگاهها برگزار شد جودی مکین تایر دانشجوی معلولی را که در این تظاهرات حضور یافته بود با خشونت از سر ویلچر به پایین کشید و مورد ضرب و جرح قرار داد.

مکین تایر در مصاحبات اسکای نیوز درباره چگونگی ماجرا گفت:آنها دو بار مرا از ویلچر به پایین کشیدند و مرا به شدت کتک زدند و آنها مرا بر روی زمین کشیدند.

وی افزود:وقتی از آنها پرسیدم چرا مرا می زنید آنها به من پاسخی ندادند. 


'سایمون گس' سفیر انگلیس به وزارت امور خارجه ایران احضار شد
'سایمون گس' سفیر انگلیس به وزارت امور خارجه ایران احضار شد

به دنبال رفتار های غیر انسانی پلیس انگلیس با تجمع های مسالمت آمیز دانشجویان و اقدام خلاف اصول و عرف دیپلماتیک "سایمون گس" سفیر انگلیس در تهران در درج مقاله ای علیه جمهوری اسلامی ایران، وی (دوشنبه) به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض جمهوری اسلامی ایران به وی ابلاغ شد.

علی بحرینی رئیس اداره حقوق بشر وزارت امور خارجه در دیدار با سفیر انگلیس با اشاره به ابعاد بسیار تاسف برانگیز پلیس انگلیس با دانشجویان که منجر به زخمی شدن تعداد بسیار زیادی از دانشجویان آن کشور شد، اقدام دولت انگلیس در تعقیب برخی دانشجویان به بهانه اعتراض به افزایش شهریه‌های دانشگاهی را مصداق نقض آزادی‌های شهروندی مردم آن کشور دانست.

رئیس اداره حقوق بشر در عین حال به اقدام خلاف اصول و عرف دیپلماتیک سفیر انگلیس در درج مقاله‌ای در سایت سفارت این کشور در تهران علیه جمهوری اسلامی ایران به شدت اعتراض کرد و این اقدام را غیرمتعارف و خارج از رسالت یک سفیر نامید.

بحرینی ضمن تقبیح این اقدام سفیر انگلیس، ضرورت خودداری وی در انجام اقداماتی خارج از چارچوب صحیح دیپلماتیک را به وی یادآور شد.

به گزارش برنا، اظهارات سفیر انگلیس پیش از این نیز در گفت‌وگویی با بی‌.بی.‌سی فارسی به موضوع برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز کشورمان و تحریم‌های ضد ایرانی پرداخته بود که در پی آن و در غیاب گس «پاتریک دیویس» کاردار انگلیس در تهران در مرداد ماه سال جاری (1389) به وزارت خارجه احضار و مراتب اعتراض جمهوری اسلامی ایران به وی اعلام شد.

سایمون گس که از سال 1977 کار خود را در وزارت خارجه انگلیس آغاز کرد، جانشین جفری آدامز سفیر سابق انگلستان در تهران شد. وی پیش از این سمت عهد‌ه‌دار سفارت انگلیس در آتن (یونان) بوده است.

وی پس از پنج ماه حضور در ایران در تاریخ 22 شهریور 1388 استوارنامه خود را تقدیم محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان کرد.


رهبری 52بار لفظ فتنه را به کار بردند، بازهم برخی از گفتن آن پرهیز دارند
سید احمد خاتمی:
رهبری 52بار لفظ فتنه را به کار بردند، بازهم برخی از گفتن آن پرهیز دارند

حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد خاتمی ائمه را منبع خوبی برای شناخت فلسفه قیام امام حسین (ع) دانست و افزود: زیارتهای عاشورا، اربعین و وارث، سه منبع بزرگ'حسین شناسی'است.

وی در اصفهان با بیان اینکه این زیارتها هدف از نهضت حسینی را الگوی تحقق حکومت دینی معرفی می کند، افزود: امام حسین (ع) می دانست شهید می شود ولی با قیام خود در روز عاشورا، الگوی تلاش برای تشکیل حکومت دینی را به جهانیان نشان داد.

عضو خبرگان رهبری،ابراز دوستی نسبت به دوستان امام حسین (ع) و ابراز دشمنی نسبت به دشمنان امام حسین (ع)را از بخشهای مهم زیارات ائمه دانست و افزود: نمی شود کسی بگوید رهبر اسلامی را دوست دارم ولی در وادی ابراز برائت از فتنه گران، سکوت کند.

وی ادامه داد: با وجود گذشتن 18 ماه از فتنه سال گذشته هنوز برخی از بکار بردن کلمه 'فتنه' پرهیز می کنند،در حالی که رهبر معظم انقلاب تاکنون 52 بار لفظ 'فتنه' را درباره حوادث سال گذشته به کار برده اند.

آیت الله خاتمی بااشاره به هتک حرمت عزاداران حسینی درعاشورای سال گذشته توسط فتنه گران گفت: لکه ننگی که فتنه گران در سال گذشته از خود به جای گذاشتند را نمی توان با آب زمزم هم از بین برد.

وی اضافه کرد: این هتک حرمتها در اصل قرار گرفتن در جرگه یاران اموی بود وآنها نشان دادند که می خواهند در برابرسیدالشهدا (ع)بایستند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه برخی از فتنه گران از تشبیه کردنشان به دشمنان امام حسین (ع) انتقاد کرده اند،گفت: شما فتنه گران چه کاری نکردید که امویان هم انجام نداده باشند، در روز عاشورا هلهله و شادی نکردید، شعار ضدولایت فقیه سر ندادید، به نمازگزاران ظهر عاشورا حمله نکردید،آش نذری امام حسین (ع) را بر زمین نریختید.


حرمت‏شكنى در عاشوراى 88 را فراموش نكنیم‏
حرمت‏شكنى در عاشوراى 88 را فراموش نكنیم‏

جمعى از افراد فریب‏خورده و اراذل و اوباش در پى فراخوان رسانه‏هاى اجنبى در روز عاشوراى 88 در تهران با به آتش كشیدن اموال عمومى، بانك و خودروهاى شخصى و خانه‏هاى مردم، حرمت روز عاشوراى حسینى و مراسم عزا را در سال 88 شكسته و جشن عاشورا برگزار كردند.

جمعى از افراد فریب‏خورده و اراذل و اوباش حامى موسوى، كروبى و خاتمى در پى فراخوان رسانه‏هاى اجنبى در روز عاشوراى 88 در تهران با به آتش كشیدن اموال عمومى، بانك و خودروهاى شخصى و خانه‏هاى مردم، ایراد خسارت به برخى وزارتخانه‏ها حرمت روز عاشوراى حسینى و مراسم عزا را در سال 88 شكسته و جشن عاشورا برگزار كردند.

رسانه‏هاى صهیونیستى، انگلیسى و بیگانه از مدت‏ها قبل براى ایجاد بلوا و آشوب در عاشوراى حسینى 88 فراخوان داده بودند ولى باز هم على‏رغم حضور مردم عزادار در دسته‏هاى سینه‏زنى نتوانستند كارى از پیش ببرند و مردم پس از خواندن نماز ظهر عاشورا به پاكسازى آن‏ها از سطح خیابان اقدام كرده‏اند. تعدادى از طرفداران موسوى، كروبى و خاتمى قبل از ظهر عاشورا و با جدا كردن صف خود از میلیون‏ها عزادار ایرانى، با برگزارى تجمع‏هاى غیرقانونى در برخى خیابان‏هاى تهران كه هیچ شباهتى با عزادارى اباعبدالله الحسین نداشت، به طرح شعارهاى ضد انقلابى و ساختارشكنانه پرداختند كه از همان موقع، عزاداران حسینى به مقابله با آن‏ها پرداختند كه فرار آشوبگران را در پى داشت. ولى پاسخ عزاداران به افراد فریب‏خورده پس از نماز ظهر عاشورا ابعاد گسترده‏ترى پیدا كرد.

برخى افراد فریب‏خورده و آشوبگر در خودروهاى خود بسان مراسم عروسى بوق مى‏زدند. برخى نیز در تجمع‏ها هلهله و شادمانى و خرابكارى مى‏كردند. آشوبگران حرمت روز عاشورا را با این اقدامات خدشه‏دار مى‏كردند. اراذل و اوباش با سوء استفاده از حضور مردم در مراسم عزادارى اباعبدالله الحسین دست به آشوب و خسارت به اموال مردم (موتور سیكلت، خانه، سطل‏هاى زباله، خودروى شخصى مردم) زدند.

افراد فریب‏خورده شعار مرگ بر جمهورى اسلامى سر مى‏دادند، ولى با حضور مردم در صحنه پا به فرار گذاشته و متوارى شدند. این افراد در روز عاشورا به جاى عزادارى با طرح شعارهاى انحرافى علیه نظام جمهورى اسلامى، اركان نظام و مطابق خواست دشمن و رسانه‏هاى غربى به جشن پرداختند. عزاداران حسینى با پایان مراسم از هیئت‏ها و دسته‏جات عزادار براى برخورد با اهانت‏كنندگان به حضرت سیدالشهدا و روز عاشورا به صورت دسته‏هاى خودجوش به سمت برخى خیابانهاى مركزى تهران حركت كردند. حضور مردم به حدى بود كه تجمع آشوبگران با گذشت دقایقى از نماز ظهر عاشورا دچار اضمحلال شد.

رسانه‏هاى اجنبى گفته بودند كه مى‏خواهند به جاى عاشوراى سرخ حسینى، عاشوراى سبز در ایران راه بیاندازند. در پى فتنه‏انگیزى‏هاى حامیان موسوى در روز عاشوراى حسینى 88، قرآن كریم نیز توسط این افراد به آتش كشیده شد.

حرمت‏شكنى عده‏اى از حامیان موسوى از روز عاشورا و اقدامات ساختارشكنانه و آتش‏زدن برخى اماكن عمومى از سوى این افراد، نقش موثرى در بر ملا كردن ماهیت شوم جریان فتنه داشت و بسیارى از افراد را از خواب غفلت بیدار كرد كه آثار آن در نهم دى ماه 88 ظاهر شد. این‏ها مسیر رو به سقوط خود را روز به روز بیشتر رونق مى‏دادند و با داشته‏هاى این ملت و سرمایه‏هاى عظیم این كشور و فراتر از آن با سرمایه‏هاى عظیم عالم تشیع و اسلام برخورد ابزارى مى‏كردند. سراغ عاشورا آمدن و این روز عزیز را براى فتنه‏انگیزى و آشوب‏طلبى مدنظر قرار دادن، موجب شد كه بیش از پیش در سراشیبى سقوط قرار گرفته و بیزارى مردم از خود را در پى داشته باشند.

میر حسین موسوى این عنصر شكست‏خورده و لجوج انتخابات بلافاصله تلاش كرد تا این اقدام جنایت‏آمیز را حركت "ملت و امت خداجوى "!؟ معرفى كند كه با استفاده از "شبكه‏هاى وسیع اجتماعى و مدنى كه در طول انتخابات و بعد از آن به صورت خودجوش شكل گرفته است " چنین گزارش تحریف‏آمیزى از جنایات روز عاشورا نه تنها واقعیات را تغییر نداد، بلكه افكار عمومى را بیش از پیش نسبت به سران فتنه بى‏اعتماد كرد. موسوى، اوباش فتنه‏گر را "عزاداران حسینى " خواند كه در این روز مقدس حسین حسین گویان! به صورت مسالمت‏آمیز و بدون شعارهاى تند روانه میدانها و مسیرهایى شدند كه خود انتخاب كرده بودند. در این میان معلوم نیست موسوى در مورد چه حوادثى صحبت مى‏كند و كدام صحنه را شرح مى‏داد.

آنچه از گزارش قریب به اتفاق تمامى‏حاضرین در صحنه بدست مى‏آید، در روز عاشورا عده‏اى اوباش كه با قیافه‏هاى آراسته كه شباهتى نیز به عزاداران حسینى نداشتند، كف و سوت‏زنان و هلهله‏كشان - كه بیش از هر چیز صحنه حمله سپاهیان عمر سعد به خیمه‏هاى اباعبدالله را در عصر عاشورا تداعى مى‏كرد - به خیابانها ریخته بودند كه با شعارهاى اهانت‏آمیز به آموزه‏هاى ناب اسلام و تفكر حضرت امام خمینى(ره)، خیابانهاى پایتخت را تخریب و به آشوب بكشانند! این لكه ننگ را باید همچون چماقى بر سر فتنه گران كوفت تا دیگر جرات چنین حركت‏هاى ابلهانه‏اى به ذهن علیل‏شان نزند. 

اقامه‌نماز‌ظهر‌عاشورا‌در محل حرمت‌شكنی فتنه‌گران
از سوی هیات رهپویان آل طه برگزار می‌شود؛
اقامه‌نماز‌ظهر‌عاشورا‌در محل حرمت‌شكنی فتنه‌گران

نماز جماعت ظهر عاشورا هیات رهپویان آل طه طبق سنوات گذشته بالاتر از میدان جمهوری، تقاطع كلهر برگزار می‌شود.

 این مراسم در ظهر روز پنج‌شنبه 25 آذر مصادف با سالگرد حرمت شكنی عوامل فتنه، باشكوه‌تر از سال‌های گذشته با حضور امت حزب‌الله برگزار خواهد شد.

یادآور می‌شود مراسم نماز جماعت ظهر عاشورای سال گذشته در این مكان، از سوی عوامل فتنه مورد حمله قرار گرفته و طی ان تعدادی از نمازگزاران عاشورایی مجروح شدند.

بر اساس این گزارش، قبل از اقامه نماز ظهر عاشورا، مراسم قرآئت زیارت عاشورا نیز توسط حاج مهدی ارضی برگزار می‌شود و دسته عزاداری هم پس از اقامه نماز به طرف محل حسینیه رهپویان آل طه حركت كرده و مراسم سینه‌زنی نیز در محل حسینیه برگزار می‌شود. 


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند ..........چهارشنبه 29 تیر 1390

ادامه روند دستگیری اعضای جریان انحرافی ..........دوشنبه 20 تیر 1390

تاكید سیاست خارجی چین بر گسترش روابط با ایران در سال 2011..........دوشنبه 6 تیر 1390

زنان و مردان شیطان پرست + عکس..........سه شنبه 31 خرداد 1390

همایش ملی شهدای بصیرت..........یکشنبه 29 خرداد 1390

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند..........یکشنبه 22 خرداد 1390

کار رسانه های آمریکایی، بستر سازی برای سیاست های نظامی این کشور است ..........شنبه 21 خرداد 1390

آخرین بادکنک توهم می ترکد..........جمعه 20 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس ..........پنجشنبه 19 خرداد 1390

شاه به کردها چه خیانتی کرد ؟ چرا گور به گور ؟ ..........چهارشنبه 18 خرداد 1390

تربیت از دیدگاه امام سجاد(ع) ..........سه شنبه 17 خرداد 1390

خاطرات خواندنی نزدیك‏ترین محافظ امام(ره) از تشییع امام (ره) ..........شنبه 14 خرداد 1390

انس با کوچه و خیابان ..........جمعه 13 خرداد 1390

طلاق و پیامدهاى شوم آن در سرنوشت فرزندان ..........جمعه 23 اردیبهشت 1390

اثرات منفی طلاق بر روی زنان بیشتر از مردان است..........پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390

همه پستها