تبلیغات
مولایم حسین - فوران خشم از سخنان سید حسن نصرالله درباره مکتب ایرانی

فوران خشم از سخنان سید حسن نصرالله درباره مکتب ایرانی

شبكه های فارسی زبان وابسته به رژیم صهیونیستی، آمریكا و انگلیس در اقدامی هماهنگ مدعی شدند «سیدحسن نصرالله به تمدن ایرانی حمله كرده» و نتیجه گرفتند حمایت جمهوری اسلامی از مقاومت حزب الله خیانت به ایران است!
شبكه ها و سایت های بی بی سی انگلیس، رادیو فردا و صدای آمریكا، بالاترین، روزنت، گویانیوز در این اقدام هماهنگ انواع فحاشی ها را نثار دبیركل حزب الله لبنان كرده اند، چرا كه او در پاسخ جریان 14 مارس كه حضور ایران در لبنان را به بهانه مرزبندی عرب و عجم تخطئه می كند، گفته است تمدن ایران، تمدن اسلامی و دین حضرت محمد(ص) است نه تمدن پارسی. و رهبران جمهوری اسلامی- امام خمینی و امام خامنه ای- از سلاله پیامبر اسلام(ص) هستند.
وی در این نوار ویدئویی كه به زمان فتنه مربوط می شود در قبال بزرگنمایی فتنه گران از سوی جریان های وابسته به آمریكا و رژیم صهیونیستی با شجاعت می گوید: در هفته های اخیر عده ای خیالی داشتند كه جمهوری اسلامی را سرنگون كنند اما اینها خیال باطلی بود. امروز من به شما اطمینان می دهم این ایران ـ كه امروز خیلی ها درباره حوادث اش صحبت می كنند ـ و این نظام و این حكومت و مردم و نخبگانش، به بركت وجود رهبر فرزانه و شجاع و مدیر و مدبر و مهربان، این رهبر تاریخی حضرت آیت الله امام خامنه ای و به بركت حضور 30 ساله مردم در صحنه، قوی تر و سرسخت تر از همیشه از بحران عبور می كند. این ایران همیشه این طور خواهد ماند.
آنچه در این میان قابل تاكید است خشم و عصبانیت محافل ضدانقلاب و استكباری و صهیونیستی، از شجاعت و صراحت و بصیرت ستایش برانگیز سیدحسن نصرالله- حفظه الله تعالی- است كه مقهور جریان ایران هراسی و شیعه هراسی مستكبران در خاورمیانه نشده و با افتخار می گوید من عضو حزب ولایت فقیه و سرباز امام خامنه ای هستم و هیچ كشوری مانند ایران صادقانه و شجاعانه از مقاومت اسلامی حمایت نكرده است.
سیدحسن نصرالله همچنان كه در مقاومت پیروز 33 روزه خار چشم آمریكا و رژیم صهیونیستی شد در جریان سفر تاریخی و حماسی اخیر رئیس جمهور اسلامی ایران به لبنان هم، با سخنرانی مستدل و شجاعانه خود، سیلی دیگری بر گونه اسرائیل و آمریكا و رژیم های مرتجع منطقه نواخت كه ظاهرا صدای آن سیلی پس از یك ماه تازه درآمده است! و گرنه حلقوم های آمریكایی و انگلیسی و اسرائیلی را چه به تمدن بزرگ و اسلامی ایران. 

یاس وخشم سران حزب اعتماد ملی از ریزش هواداران
وحشت سران حزب اعتماد ملی از ریزش هواداران و برخورد مردمی با سران آن از همراهی با فتنه گران باعث شد تا رسول منتجب نیا نسبت به حضور خود در این غرفه اظهاراتی را بیان کند که بسیار قابل تامل می باشد -

سایتی در نمایشگاه مطبوعات افرادی را در قالب کمپین  اصلا ح طلبان  مخالف دبیرکل حزب اعتماد ملی در پوشش خود گرفته  و مسایلی چون توبه اعضای حزب اعتماد ملی و خلع لباس دبیرکل  این حزب را مطرح  کرده بود.


قائم مقام  دبیرکل حزب اعتماد ملی منتجب نیا که با خبر نگار روز نامه مردم سالاری مصاحبه میکردبا دروغ خواندن!!! ادعای این کمپین و زشت دانستن (طرح شکایت )فعالیت آن ها در غرفه ای در هفدهمین نمایشگاه بین المللی  مطبوعات  پیرامون اهداف و اتهام های  این کمپین  داشت: بسیار تعجب کردم  که نمایشگاه مطبوعات که در آن پیرامون مطبوعات، روزنامه ها و مراکز خبری تبلیغ و برنامه ریزی  می شود، مرکز تبلیغاتی  علیه اشخاص قرار گرفته شده است به خصوص  این که افرادی را که از موضوع خبر نداشتند !!!!برای مصاحبه کردن  می بردند!!!!.
رسول منتجب نیا ضمن اینکه سعی میکرد  ازبیان علت حضور خود در این غرفه طفره بروداظهار کرد: بچه های آن جا با اصرار زیاد گفتند که سایتی مستقل مربوط  به طلا ب قم و دانشجویان تاسیس شده است.
پرسیدم مربوط  به کجا است، در پاسخ  گفتند که سایت کاملا   مستقلی است و من را با اصرار به آن غرفه بردند!!!!!. هنگامی که وارد غرفه شدم و نشستم، دیدم که نام دبیرکل حزب را بزرگ زدند و به غرفه چسبانده اند. این  کار از نظر  اخلا قی کار زشتی است و از لحاظ  حقوقی نیز قابل  تعقیب است.
حزب  که کاری نکرده توبه کند!!!!،  افراد حزب  کاری نکردند  که توبه کنند!!!؟; این موضوع یک دروغ شاخدار و بزرگ است که آقایان گفتند. اگر واقعا کسی را سراغ دارند، با اسم و مشخصات معرفی کنند تا ببینیم  چنین  کسی در حزب  ما وجود دارد یا نه.


منتجب نیا در پاسخ  به ادعای این کمپین  مبنی  بر  توبه برخی اعضای حزب  اعتماد ملی و پیوستن آنها به غرفه  خاطرنشان ساخت: نخست این که من کسی  را از حزب در آن جا ندیدم!!!!; ثانیا  ما نشنیدیم کسی از افراد  حزب اعتماد ملی توبه کند; از چی توبه کنند؟
قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی سعی داشت این حرکت را بی اهمیت نشان دهد بیان کرد:  یک کسی ممکن است در 2-3  میلیون اعضا و طرفداران  حزب، 2 روز آمده  با حزب  رفت و آمد و سلا م و علیک کرده که این فرد عضو حزب نیست  که گفته  شود  توبه کرده است.

قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی در پاسخ پرسشی  مبنی بر  گفته های اعضای غرفه  پنهان نیوز مبنی بر این که وی با دیدن یکی از اعضای سابق حزب اعتماد ملی که به این غرفه  پیوسته متعجب شده است تصریح کرد: دروغ محض است. من  هیچ آشنایی از افراد و آشنایان حزب را در آن جا ندیدم!!!!!. هر کس گفته دروغ محض است!!؟.
وی در پاسخ به این که آیا حزب اعتماد ملی  قصد پیگیری قضایی ادعای غرفه پنهان نیوز مبنی بر توبه اعضای این حزب را دارد یا خیر، گفت: اگر سندی و مدرکی به دست آوریم، می توانیم  برخورد قانونی کنیم.
شایان ذکر است «پنهان نیوز» در نمایشگاه مطبوعات، غرفه ای را به جمع آوری امضا در راستای  خلع لباس  دبیرکل حزب اعتماد ملی ومحاکمه وی در همراهی با جریان فتنه اختصاص داده بود و گردانندگان این غرفه  با پرداختن به مسایلی چون توبه برخی افراد حزب اعتماد ملی و پیوستن  آن ها به کمپین پنهان نیوز  سعی در جذب مخاطبان داشتند.
پسر جوان غرفه دار در گفت وگو با «مردم سالا ری»  هدف پنهان نیوز  را خلع لباس  رقیب آرای باطله،  و با اصرار  زیاد بر پنهان کاری پنهان نیوز، از نام بردن بانی این سایت  خودداری کرد.
او افتخار این کمپین را این دانست  که به صورت  مردمی کار می کند.
وی با اصرار گفت که این سایت  نمی خواهد رسانه ای شود اما درصدد شکل دهی به یک جنبش برای محاکمه شخص رقیب آرای باطله   هستند.
دیگر غرفه دار  پنهان نیوز، دبیرکل  حزب اعتماد ملی را منشا فتنه و تحریم های وارده بر ایران دانست و یادآور شد که وی مشوق و باعث تحریم های اعمالی از سوی غرب شده است


 

باز شیخ عزیز گل کاشت


سخنانی که عمق تحلیل شیخ را نشان می دهد!

بعضی از دوستان از اول هم می گفتند که هدفمندی یارانه ها برای نابودی ما درست شده و ما حالا این را می فهمیم!

مهدی کروبی اخیرا در سخنانی که نشان از عمق تحلیل و اطلاعات او دارد گفته: هدف از طرح یارانه ها در این مقطع خاص که فرقه سبز می رود تا بر اوضاع مسلط شود و مردم یکصدا مارا فریاد می زنند ، چیزی نبوده جز عوام فریبی و از همان کارهای عجیب و غریبی که در بحبوحه انتخابات با پخش سیب زمینی و سهام عدالت و... اونجوری کردن که دیدیم!!!

وی در ادامه سخنان جالب خود افزود: "مطلب دیگر اینکه خبر موثق داریم که پنهانی مشغول مذاکره با آمریکا هستند و با وقاحت تمام می گویند که می خواهیم فرقه را نابود کنیم، البته این را بگوئیم بعضی از دوستان از اول هم می گفتند که هدفمندی یارانه ها برای نابودی ما درست شده و ما حالا این را می فهمیم . من به اینها نصیحت می کنم که بخاطر ما و اینکه از ما وحشت دارید کشور را به نابودی نکشانید، آمریکا هیچ برای شما ندارد، بیائید گفتگو کنیم، اینقدر تنگ نظر نباشید، مارا قبول ندارید، باشد ولی نظرات ما را که باید قبول داشته باشید، من کلام امام را برای شما می خوانم و بنام کسی که نزدیکترین فرد و مورد اعتمادترین فرد به امام بوده است به شما می گویم اینکار را نکنید و بدانید که آمریکا شیطان بزرگ است و خیر شما را نمی خواهد."

 

گیج شدن جرس از سخنان اخیر عماد افروغ و مجید انصاری
گیج شدن جرس از سخنان اخیر عماد افروغ و مجید انصاری

یك سایت حامی فتنه گران ضمن انتشار چند مصاحبه و مقاله و مانور روی «منشور برادری» امام خمینی(ره) چنین القا كرد كه منكوب شدن جریان فتنه، به معنای تك صدایی و یكدست كردن جامعه و مخالف دیدگاه های امام است.

گیج شدن جرس از سخنان اخیر عماد افروغ و مجید انصاری


به گزارش کیهان سایت كلمه مصاحبه سایت جماران با مجید انصاری را با این عنوان منتشر كرد «مجید انصاری: منشور برادری به رسمیت شناختن چند صدایی در جامعه اسلامی است» و برای مقاله عماد افروغ هم این تیتر را برگزید «امام، مخالف یكدست جامعه بود».
نكته جالب در این میان این است كه در هر دو مصاحبه و مقاله اشارات روشنی نسبت به مرزبندی امام با مخالفان اصل نظام و انقلاب وجود دارد كه همان گمشده اصلی جریان فتنه گر مدعی اصلاحات است. به عبارت دیگر این جریان به اعتبار برهم خوردن مرزبندی اش با ضد انقلاب بلكه تعامل و تفاهم و ائتلاف با محافل ضد انقلاب نمی تواند صلاحیت و رسمیت حضور در درون خانواده انقلاب را داشته باشد.
به عنوان مثال در مقاله افروغ اگر چه قید شده كه «اگر كسی در این نظام در فكر حذف و یا تخریب دیگران برآید و مصلحت جناح و خط خود را بر مصلحت انقلاب مقدم بدارند، پیش از ضربه به رقیب به اسلام و انقلاب لطمه زده» اما در عین حال این نكته هم اشاره شده كه «حضرت امام محور وحدت را حفظ اصول می دانند و به طور خاص بر حفظ جمهوری اسلامی اصرار می ورزند» و «امام در منشور برادری اشاره می كنند: توجه داشته باشید كه شما هر دو [جناح]، دشمن مشترك دارید و اگر دیدید فردی در داخل گروه شما یا در گروه دیگر از اصول تخطی می كند باید قاطعانه مقابلش بایستید.»
بنابراین طبیعی است بپرسیم جریانی كه آشوب خیابانی راه انداخت، مقابل رای مردم و جمهوریت ایستاد، علناً روی «اسلام» خط كشید و شعار جمهوری ایرانی سر داد، به ضدیت با ولایت فقیه پرداخت و هماهنگ با دشمن رفتار كرد، آیا باید تحمل شود یا «قاطعانه» مورد برخورد قرار گیرد؟
مجید انصاری عضو مركزیت مجمع روحانیون نیز در مصاحبه خود از لزوم چند صدایی كردن جامعه براساس منشور برادری سخن گفته و خواستار تحمل جریان متبوع خود از سوی اصولگرایان و نظام شده است. او هم اگر چه به برخی پرسش های صریح مطرح درباره عملكرد مدعیان اصلاح طلبی جواب نداده اما در عین حال جملاتی قابل تأمل و قابل احتجاج بیان كرده است؛ «امام می فرمایند جناح ها به اسلام و قرآن و انقلاب وفادارند. فهرست اصول اینهاست؛ اصل اسلام، اصل قرآن و اصل انقلاب اسلامی. طبیعی است كه به این ترتیب اگر گروهی پیدا شد و اساس انقلاب را قبول نداشت مثلاً سلطنت طلب باشد یعنی كسی كه اصل انقلاب را نهی می كند مفهوم و معنایش این است كه او همان ارزش های نظام شاهنشاهی را مناسب می دانسته، طبیعی است كه او فردی نیست كه در دایره وحدت بگنجد.»
جا دارد از آقای انصاری پرسیده شود دفاعیات جانانه سلطنت طلبان فاسدی چون رضا ربع پهلوی، داریوش همایون، فرح پهلوی و ده ها خائن نظیر آنها نسبت به اصلاح طلبان و به طور مشخص موسوی و كروبی و خاتمی ـ با ذكر دلیل این حمایت، یعنی خیانت آنها به جمهوری اسلامی و ایجاد آشوب و فتنه ـ چه معنایی می تواند داشته باشد؟
همچنین مجید انصاری با استناد به «منشور برادری» حضرت امام خمینی می گوید:« امام می‌گویند اكثریت هر دو جریان می خواهند كشورشان مستقل باشد ... پس استقلال كشور یكی از اصول است. اگر گروهی و حزبی اعتقادش بر این باشد كه چه اشكالی دارد در این نظم نوین جهانی یك بچه حرف شنویی باشیم، كشور تسلیمی باشیم و ببینیم كه نظم جهانی چه می گوید و ما همان را انجام دهیم، هر چه آمریكا و قدرت های جهانی می گویند و می پسندند ما خارج از دایره قدرت جهانی حرفی نزنیم یا اگر در جایی كه لازم است بایستیم، ایستادگی نكنیم ولو به بهای از دست دادن استقلال كشور، این ها نیز از دایره اصول خارج اند.»
درباره این استناد هم جا دارد بپرسیم آیا منطق تسلیم طلبی در برابر نظم نوین جهانی آمریكایی غیر از حلقوم مدعیان اصلاح طلبی بلند شد و هم اكنون هم در بیانیه های موسوی و كروبی و مشاركت و دیگران جز همین منطق نهفته است؟ همچنین باید پرسید حضرات كدام رویكرد خائنانه و ذلت بار را پیشه كرده اند كه سران جبهه استكبار در آمریكا و رژیم صهیونیستی و اسرائیل علناً و با ذكر نام بارها از «مبارزات شجاعانه و الهام بخش آنها با جمهوری اسلامی»! تمجید كرده اند؟ اگر به تعبیر آقای مجید انصاری، گروهك آمریكایی نهضت آزادی یكی از خط قرمزهای خط امام است، باید از ایشان پرسید چگونه نامزد مجمع روحانیون (میرحسین موسوی) طی یك سال و نیم گذشته، از جمله با سران این گروهك بارها ملاقات و رایزنی كرده و یا پس از چند بار انكار، خبر یكی از همان ملاقات ها را خردادماه گذشته علناً و رسماً در سایت خود ـ كلمه ـ منتشر كرد؟ و چرا كوچك ترین اعتراضی به این تحركات منافقانه از سوی «مجمع» و كسانی چون آقای انصاری نشد؟ این است وفاداری به مضامین بلند منشور برادری و خط امام؟!
نهایتاً باید تصریح كرد كه خط امام و اصول بنیادین آن، رسواكننده است و جریان نفاق هر چه بیشتر بكوشد خود را پشت این عنوان پنهان كند، به اعتبار اصول و شاخص های روشن این خط، بیشتر رسوا خواهد شد. در این میان از اصلاح طلبانی كه هنوز مدعی اند به خط امام وفادارند توقع این است كه در صورت داشتن صداقت، قبل از هر چیز از فتنه گران و آشوب طلبان نوكر آمریكا و اسرائیل اعلام برائت و بیزاری كنند. این كمترین ادای دین به خط امام است. 

درخواست محترمانه دوستان کروبی:آقای کروبی لطفا ساکت شوید!


درخواست محترمانه دوستان کروبی:آقای کروبی لطفا ساکت شوید!

شنیده ها حاکی از آن است که جمعی از دوستان قدیمی کروبی به وی توصیه هایی مبنی بر سکوت نموده اند.

 این چههر های نزدیک به نفر پنجم انتخابات به کروبی گفته اند:برای ما اثبات شده است که نظام بایک سناریوی دقیق وحساب شده مشغول تخریب چهره های ارزنده کشور و از جمله شما(کروبی) می باشد!
این افراد در ادامه می افزایند : مضحکه کردن ، بی ارزش و لوث نمودن کلام وبرخورد کاریکاتوری با شما ودیگران و هجمه های سنگین در پس هر اظهار نظری به نحوی که مجموعه هماهنگی از رسانه هارا روی سر مخاطب خراب می کند بخشی از ترور شخصیت و شرطی کردن افکار می باشد که مثلا با طرح مباحثی از بعضی شخصیتها ، فورا آنچه در تکرار ها در اذهان نهادینه کرده اند در قالب هجو و بیهوده گویی خودرا نشان می دهد وبه این شکل فرد مورد نظر را خنثی می نمایند .
این آقایان افراد در توصیه خود به کروبی  "بهترین راه وطبیعی ترین اقدام برای خنثی کردن این ترفند فوق عملیات روانی نظام ، سکوت واظهارات کنترل شده واز مجاری رسمی می باشد" . 
بنظر می رسد یکی از دلایل کم تحرکی و سکوت کروبی در روزهای اخیرهمین استدلال بوده باشد.

 

عملكرد كمپین مخالفان كروبی خواب فتنه‌گران را به كابوس تبدیل كرد
سایت جرس، كلمه و اپوزیسیون گلو بال و برخی از سایت‌های همراه با جریان فتنه در داخل كشور به اقدامات و عملكرد كمپین اصلاح طلبان مخالفان كروبی (پایگاه خبری پنهان نیوز)در نمایشگاه مطبوعات عكس العمل نشان دادند.

به گزارش موج قانون سایت جرس، كلمه و اپوزیسیون ایران گلو بال و برخی از سایت‌های همراه با جریان فتنه در داخل كشور به اقدامات و عملكرد كمپین اصلاح طلبان مخالفان كروبی و پایگاه خبری پنهان نیوز عكس العمل نشان دادند.

آنچه كه در زیر می‌خوانید مطالب منتشر شده در سایت‌های نام برده است.

"در سرتاسر نمایشگاه چیز جذابی به چشم نمی خورد. غرفه هایی که به شیوه های نخ نما به وهن و هتک جریانات و چهره های شاخص یکسال اخیر می پردازند.

در گوشه ای از آن غرفه ای برای جمع آوری امضا به منظور خلع لباس کروبی بود! در این غرفه که متعلق به سایتی به نام پنهان نیوز بود از حاضران خواسته می شد که هر سئوالی دارند از "شیخ مهدی کروبی" بپرسند و می گفتند که این سئوال ها به طور آن لاین در سایت قرار می گیرد؛ البته بعد از مشاهده سایت متوجه شدیم که حقیقت غیر ازین بود که گفته بودند و سوالهایی همچون سوالهای من جایی در آنجا نداشت. از ابتدای راه اندازی نمایشگاه  نیز تنها تعدادی محدود از کروبی سئوال کرده بودند که سئوال ها در مانیتور کامپیوتری که به این منظور تعبیه شده بود، قابل مشاهده بود. یکی پرسیده بود، با خون شهدا چه می کنید؟! دیگری پرسیده بود با آبروی نظام چه می کنید؟! بعضی ها هم غرفه را به سخره گرفته بودند. در قسمت دیگر این غرفه هم برای خلع لباس حجت الاسلام کروبی امضا جمع می شد


   


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند ..........چهارشنبه 29 تیر 1390

ادامه روند دستگیری اعضای جریان انحرافی ..........دوشنبه 20 تیر 1390

تاكید سیاست خارجی چین بر گسترش روابط با ایران در سال 2011..........دوشنبه 6 تیر 1390

زنان و مردان شیطان پرست + عکس..........سه شنبه 31 خرداد 1390

همایش ملی شهدای بصیرت..........یکشنبه 29 خرداد 1390

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند..........یکشنبه 22 خرداد 1390

کار رسانه های آمریکایی، بستر سازی برای سیاست های نظامی این کشور است ..........شنبه 21 خرداد 1390

آخرین بادکنک توهم می ترکد..........جمعه 20 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس ..........پنجشنبه 19 خرداد 1390

شاه به کردها چه خیانتی کرد ؟ چرا گور به گور ؟ ..........چهارشنبه 18 خرداد 1390

تربیت از دیدگاه امام سجاد(ع) ..........سه شنبه 17 خرداد 1390

خاطرات خواندنی نزدیك‏ترین محافظ امام(ره) از تشییع امام (ره) ..........شنبه 14 خرداد 1390

انس با کوچه و خیابان ..........جمعه 13 خرداد 1390

طلاق و پیامدهاى شوم آن در سرنوشت فرزندان ..........جمعه 23 اردیبهشت 1390

اثرات منفی طلاق بر روی زنان بیشتر از مردان است..........پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390

همه پستها