تبلیغات
مولایم حسین - دفاع شیرین عبادی از صدام و اوباما
شنبه 15 آبان 1389  10:33 ب.ظ
توسط:

دفاع شیرین عبادی از صدام و اوباما
شیرین عبادی باز هم در سخن پراکنی های خود اینبار به دفاع از سیاست های اوباما پرداخت و البته از بین بردن صدام حسین، دشمن قسم خورده ایران را نیز توسط دولت بوش محکوم نمود.

شیرین عبادی در گفتگو با پایگاه خبری "ثینک پراگرس" اظهار داشت:سیاست های اوباما و دموکرات هادر خاورمیانه درست می باشد .
بنابر این گزارش،عبادی که ظاهرا حامی دموکرات ها می باشد،اظهار داشت: سیاست های بوش اشتباه بود و موجب محبوب تر شدن دولت احمدی نژاد و ایران در منطقه شد.
عبادی در دفاع از صدام حسین گفت:وی دشمن ایران بود اما حذف وی توسط آمریکا نادرست بود و باعث شد تا ایران در منطقه نفوذ خود را افزایش داد.
عبادی راجع به کمک هایی که آمریکا می تواند برای جریان سبز(فتنه) انجام دهد گفت:دولت آمریکا باید صدای حمایت از ما را با حربه حقوق بشر بیان نماید.
عبادی در خاتمه این گفتگو در حالی که خود را از همراهان سبزها می نامد و بدان افتخار می کند عنوان داشت که در جریان نا آرامی های سال گذشته از تلویزیون منزلش(!) در اسپانیا ماجرا را دنبال می کرده است. وی به خاطر حیای ذاتی اش(!) عنوان نکرد که فرار را برقرار ترجیح داده است.


 

خودنویس صدای سبزی ها را هم درآورد!

سایت وطن فروش خودنویس صدای سبزیها را هم درآورد. یك كاربر سایت بالاترین با نام كاربری

در این نوشته، نویسنده با كنایه به كامنت ها و مدیریت آن توسط گردانندگان خودنویس اعتراض كرده است. متن كامل در زیر آمده است:

خود نویسی و خود خندی، عجب مرد هنرمندی!  (by omid_farda)

هنوز به درستی مشخص نیست اول بار چه کسی خودنویس را اختراع کرد. خودنویس از دو واژه "خود" و "نویس" تشکیل شده است پس هرکسی میتواند خودنویس باشد و یا خودنویسی کند، اما شوربختانه هرکسی نمی تواند صاحب خودنویس باشد! خودنویس میتواند در آن واحد تنها متعلق به یک نفر باشد و هرآنچه خواست با آن بنویسد و بِکشد! اما اشکال کار اینست که آن خودنویس میتواند برای دارنده اش درسر شود. چرا که بعضی وقتها آنچنان جوهر پس میدهد که صاحب آن نیز نمی تواند مشکلات پس از آن را جمع و جور کند. اشکال دیگری که وجود دارد اینست که صاحب آن خودنویس از اینکه دیگران هم مداد و خودکار دارند برمی افروزد و حاضر نیست کسی به غیر از خودش چیزی داشته باشد که بتواند با آن بنویسد و زود شروع به جر زنی میکند! اشکالی دیگر اینست که وقتی با آن خودنویس مینویسد و دیگران میخواهد با خودکار قرمز جلوی غلط هایش ضربدر بزنند، او میخواهد خود نویس را به چشم و چال آنها فرو کند که این هم نوعی دیگر از جر زنی محسوب میشود. پس نوشتن املاها و انشاهای مملو از غلط، یکی دیگر از عیوب داشتن خودنویس است. بدبختی به اینجا ختم نمی شود بخاطر اینکه صاحب آن خودنویس میخواهد املاهای غلط را به دیگران نیز تحمیل کند! اما باز هم این امر به اینجا ختم نمی شود چون در قرون اخیر کاربردهای از خودنویس گسترده شده است. قبلا ابوعطا خواندنی بود اما جدیدا نوشتی نیز شده، آنهم با خودنویس! برای مثال میتوانید با خودنویس خودتان با خودتان کامنت بازی کنید! خودتان جواب دهید و خودتان کامنت بگذارید و خودتان نیز به کامنت های مخالف منفی دهید! مضاف بر اینها بازهم ماجرا به اینجا ختم نمی شود! 
 

فیلترشكنی که برای اغتشاشگران طراحی شد
دو استاد دانشگاه چینی طی مقاله‌ای در فصلنامه ارتباطات بین‌المللی نوشتند كه نیروی دریایی ارتش آمریكا سال گذشته نرم افزار "تور " را برای مقابله با سایت‌های مسدود شده توییتر، یوتیوب و فیس بوك در ایران و كمك به اغتشاشگران طراحی كرد.

فصلنامه ارتباطات بین‌المللی در تازه ترین شماره خود در مقاله‌ای به قلم "لی ژیگوانگ " (Li Xiguang) و "وانگ جینگ " (Wang Jing) به بررسی نقش رسانه‌های اجتماعی در دیپلماسی عمومی پرداخته كه مسائل ایران و نا آرامی‌های پس از انتخابات نیز بخشی از این مقاله را به خود اختصاص داده است.

این مقاله می‌افزاید: در دوران ناآرامی‌های ایران، تكنولوژی پروكسی‌های بی‌نام به یكی از مهمترین ابزار گروه‌های مخالف تبدیل شد. از آنجایی كه بسیاری مردم می‌پنداشتند تكنولوژی اینترنتی، شهروندان كشورهای غیردموكراتیك را قادر به كسب حقوق‌ بیشتری خواهد كرد، به همین سبب بی‌نام و نشان بودن فضای اینترنتی نقش مهمی در تسهیل هماهنگ‌سازی آنلاین اعتراضات ایفاء نمود.

در ادامه این مقاله آمده است: در زمان ناآرامی‌ها، حامیان معترضان سریعاً تكنولوژی سرورهای پروكسی را در اختیار معترضان قرار دادند تا بتوانند سانسور اینترنتی را دور بزنند. این سرورها نه تنها به معترضان اجازه می‌دادند گزارش‌ها و تصاویر خود را آپلود كنند، بلكه بدان‌ها اجازه دسترسی به وب‌سایت‌هایی را می‌دادند كه توسط دولت مسدود شده بودند.

این دو كارشناس در ادامه این مقاله می افزایند: در زمان ناآرامی‌های ایران، سرویس‌های پروكسی معترضان را قادر ساختند تا اطلاعات را جمع‌آوری كنند، گزارش‌ لحظه به لحظه ناآرامی‌ها را منتشر كنند، اعتراضات را سازماندهی كنند و برنامه عملیات‌های احتمالی را اجراء نمایند. برای مثال، وب‌سایت گوگل نقشه‌هایی در مورد تهران منتشر می‌كرد كه در آنها مكان معترضان، نیروهای امنیتی، ایستگاه‌های بازرسی، هلی كوپترها و غیره مشخص شده بود.

این مقاله می‌افزاید: دولت ایران به منظور مقابله با ناآرامی‌ها شمار زیادی از وب‌سایت‌های غربی را مسدود كرده بود، از این رو بسیاری از كشورهای غربی به ارائه امكانات پروكسی مستقر در خارج از مرزهای ایران می‌پرداختند.

این مقاله با اعلام اینكه "نرم‌افزار "تور " (Tor) كاربران را قادر می‌سازد كه در اینترنت بدون فاش شدن هویت‌شان با یكدیگر ارتباطات برقرار كنند "، یادآور شده است: این نرم‌افزار در آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی دریایی ارتش آمریكا طراحی شده است، در سال قبل، تور یك تكنولوژی نظامی به حساب می‌آمد كه برای جمع‌‌آوری اطلاعات بكار می‌رفت اما هم‌اكنون وارد جعبه ابزار كامپیوترهای غیر نظامی نیز می‌شود و آنها را قادر می‌سازد كه به وب‌سایت‌های مسدود شده به مانند توییتر، یوتیوب و فیس‌بوك در ایران دسترسی یابند.

این مقاله افزوده است: از زمان انتخابات ایران به این طرف استفاده از نرم‌افزار "تور " در ایران شش برابر شده است، نرم‌افزار تور معترضان را قادر ساخت كه به وب‌سایت‌های مسدود شده، بالاخص شبكه‌های اجتماعی دسترسی داشته باشند و به آنها كمك كرد تا با یكدیگر و همچنین جهان خارج در ارتباط باشند.

در ادامه این مقاله آمده است: ضریب نفوذ اینترنت در ایران 35 تا 40 درصد است، آخرین حربه برای مسدود كردن دسترسی بدین وب‌سایت‌ها به تعطیلی كشاندن تمام سیستم اینترنتی است.
سایت‌های مسدود شده توییتر و فیس بوك در حوادث پس از انتخابات نقش مهمی در ایجاد اغتشاش در ایران داشتند و دولت جمهوری اسلامی ایران به منظور مقابله با این حربه فرهنگی، دسترسی به این سایت‌ها را مسدود كرد.
متن كامل این مقاله در روزهای آتی توسط گروه دیپلماسی عمومی خبرگزاری فارس منتشر خواهد شد. 

بیات و پدر خوانده قتل های زنجیره ای در تور گنابادی ها!


بیات و پدر خوانده قتل های زنجیره ای در تور گنابادی ها!

2 تن از حامیان فتنه گران به تاسی از مهدی کروبی به حمایت از فرقه دراویش گنابادی پرداختند.

2 تن از حامیان فتنه گران به تاسی از مهدی کروبی به حمایت از فرقه گنابادی های پرداختند.
 اسداله بیات زنجانی، سیدعلی دستغیب‌شیرازی با امضاء نامه ای که گویا از سوی اعضای این فرقه در اختیار آنان قرار گرفته ،ضمن حمایت صریح از فرقه گنابادی ها و نظام رامتهم به هتک حقوق آنان کرده اند!
گفتنی است این حمایت از سوی این دو فرد در حالی صورت می گیرد که این فرقه کمک های مالی به جریان فتنه را در دستور کارداشته و اخیرا نیز فعالیت های خود را به طور مشکوکی افزایش داده است.  سرکرده فرقه دراویش گنابادی اخیرا به شدت فعالیتهای محفلی خود را افزایش داده است.
شایان ذکر است است نورعلی تابنده سرکرده این فرقه که در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته در ازای دریافت مبلغی از کروبی از و ی حمایت کرده بود در دیدارهایی که پیش ازاین با برخی از گروههای اپوزیسیون از جمله نهضت آزادی داشت قول هرگونه حمایت مالی و همکاری با فرقه سبز را داده بود. در ایام اغتشاشات پس از انتخابات88 نیز بسیاری از چهره های وابسته به این فرقه و فرقه های دیگر دراویش در کف خیابانها حضور داشتند و بنا به دستور تشکیلاتی فرقه به فتنه افکنی و حمایت از برخی کاندیداهای خاص همراه با اغتشاش گری مشغول بودند.
برای مثال فرزند یکی از دراویش فرقه "علویه قادریه" که از اراذل اوباش منطقه لویزان می باشد بنا به دستور تشکیلاتی پدرش که معروف به (منصور.غ) می باشد ضمن حضور در خیابانها و عربده کشی ضمن توهین به مقامات نظام مسئولیت هدایت برخی از اراذل منطقه در ایام اغتشاشات 88را بعهده داشت.
ذکر این نکته ضروری است که با مرگ محبوبعلیشاه قطب قبلی فرقه وروی کار آمدن مشکوک نورعلی تابنده قطب فعلی ماهیت این فرقه از یک تشکیلات به اصطلاح مذهبی به یک شاخه سیاسی از یک جریان خاص تغییر پیدا کرد.نورعلی تابنده که عضو رسمی واز سران جبهه ملی (مرتد) میباشد با رسیدن به قطبیت ابزار بسیار خوبی برای مخالفت با جمهوری اسلامی پیدا کرد.


 

جدیدترین پروژه "لژ لندن" برای اصلاح طلبان


جدیدترین پروژه "لژ لندن" برای اصلاح طلبان

طرح های پیشین هدایت کنندگان لندن نشین برای روز 22 بهمن تحت عنوان اسب تروا با افتضاح چشمگیری روبرو شده بود!

سایت ضد انقلابی جرس در مطلبی پیشنهاداتی را برای ادامه فعالیت های فتنه گران را اعلام و پاره ای از برنامه های از پیش تعیین شده جریان فتنه برای اتفاقات سال 88 را به سطح آورد.
این سایت در مطلبی تحت عنوان«جنبش سبز و راهبردهای آینده» برنامه ریزی برای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را مورد تاکید قرار داده و خواستار طراحی یک راهبرد برای این انتخابات شده است.
این سایت با اشاره به برنامه ریزی اصلاح طلبان برای شروع زود هنگام فعالیت انتخاباتی برای انتخابات دهم ریاست جمهوری ضمن تصریح بر برنامه ریزی برای تحت فشار قراردادن حاکمیت در آن ایام نوشته است:لازم است از همین حالا رهبران جنبش راهبرد خود را برای انتخابات مجلس سال آینده به اطلاع همه برسانند. روش دیگر این است که منتظر شد و در زمانی کوتاه قبل از انتخابات اعلام موضع کرد مثلا انتخابات را تحریم کرد یا شرایطی تعیین نمود. اما به اعتقاد من به نفع مردم است که زمان کافی برای پروراندن شیوه رفتاری با انتخابات آتی وجود داشته باشد و هر چه این زمان کمتر شود به نفع حاکمیت خواهد بود. شاید شروع زود هنگام رقابت های انتخاباتی دهم ریاست جمهوری بود که پایه گذار جنبش سبز شد.
این سایت ضد انقلابی که توسط  عطاء الله مهاجرانی وزیر ارشاد دولت اصلاحات هدایت می شود در ادامه بر تلاش برای سلب مشروعیت از نظام جمهوری اسلامی تاکید کرده و بوضوح تمایلات دیرینه خود را برای مقابله با نظام بروز داده است.
ازسوی دیگر پیشنهاد و تاکید این سایت ضد انقلابی بر ایجاد اعتراضات و افزایش دادن دامنه آن ،بیش از گذشته ازبرهمکاری این حلقه بیرونی فرقه سبز با غرب برای همکاری جهت ایجاد نارضایتی ها در آستانه طرح هفدمند کردن یارانه ها پرده برمی دارد.
گفتنی است این پیشنهادات در حالی از سوی این سایت مطرح می شود که طرح های پیشین هدایت کنندگان آن برای روز 22 بهمن سال 88 تحت عنوان اسب تروا با افتضاح چشمگیری روبرو شده بود. 

 

کوچک زاده: مطهری صاحب بصیرت نیست / می خواهد گنده شود
کوچک زاده: مطهری صاحب بصیرت نیست / می خواهد گنده شود

 کوچک زاده پس از گذشت سه هفته از جمع آوری امضا برای پرسش از احمدی نژاد در مجلس شورای اسلامی، طرح سوال از رییس دولت را درست ندانست و گفت: «علی مطهری این كار را برای بزرگنمایی انجام می دهد.»

مهدی کوچک زاده در خصوص «پیگیری طرح سوال از رییس جمهور توسط علی مطهری» ابراز عقیده کرد: «متاسفانه علی مطهری صاحب بصیرت نیست و متوجه نیست كه با این اقدامش چه پیامدهای منفی را ایجاد می كند. علی مطهری با عدم توجه نمایندگان پاسخش را گرفته است.»

وی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس به رغم تلاش های علی مطهری برای طرح سوال از رییس جمهور با وی همراه نشدند، اظهار کرد: «علی مطهری پاسخش را از نمایندگان گرفت.»

نماینده تهران گفت: «در این مدت شاهد بودیم كه علی مطهری تلاش های بسیاری كرد. ولی موفق نشد به نیت خود برسد و نمایندگان به هیچ عنوان به وی توجه نكردند.» 

محتشمی پور: کروبی را نظام تحریک می کند!
محتشمی پور: کروبی را نظام تحریک می کند!

محتشمی پور: کروبی را نظام تحریک می کند!


محتشمی پور اخیرا در جلسه ای گفته است که کروبی را نظام تحریک می کند تا با کارهایش به بدنه جریان اصلاحات ضربه بزند.

محتشمی پور اخیرا در جلسه ای با برخی از نزدیکان خود گفته است که کارهای کروبی منطق و حساب و کتاب سیاسی ندارد.

به گفته این منبع آگاه محتشمی پور گفته است که کروبی در مجلس و حزب هم که بود از این کارها می کرد و مدتها هزینه آنرا ما می دادیم.

وی با اشاره به نامه نگاری های کروبی به برخی سران نظام گفته است: این نامه نگاریها کار ما را بدتر خراب می کند.جریان اصلاحات را دچار تنگنا می سازد.این کارهای او هیچ کدام حساب و کتاب ندارد. 
 

تذکر ماموران فرودگاه جده به حجاب بازیگران زن ایرانی
تذکر ماموران فرودگاه جده به حجاب بازیگران زن ایرانی

برخی از هنرمندانی که برای انجام فریضه حج به تازگی به مکه مکرمه عزیمت کرده‌اند، در بدو ورود به فرودگاه جده برای رعایت حجاب اسلامی از ماموران سعودی تذکر گرفتند.


محرم زینال زاده، مرتضی رزاق کریمی کارگردان، حمید گلی و محمد مسلمی از برنامه سازان تلویزیون و بازیگران برنامه "فتیله"، علیرضا سجاد پور مدیر نظارت و حسن نجاریان، زیبا بروفه، سعید راد، علیرضا خمسه، مهرانه مهین ترابی و مهدی سلوکی و... از جمله هنرمندانی هستند که برای انجام حج تمتع به شهر مقدس مکه عزیمت کرده‌اند. گفته می شود برخی از هنرمندان زن این گروه برای رعایت پوشش کامل حجاب اسلامی تذکر گرفته اند.

عربستان سعودی قوانین بسیار سخت گیرنه ای را برای رعایت پوشش حجاب اعمال می کند، به گونه‌ای که در این کشور همه زنان حجاب اسلامی را کاملا رعایت می کنند.

هنرمندان مورد اشاره جایگزین بخشی از زایرانی شده اند که به دلایل مختلف از جمله حمل مواد مخدر، بیماری و ممنوع الخروج بودن از اعزام به عربستان سعودی باز مانده اند. 
 

لرزه بر اندام منافقین بخاطر اعترافات مهدیه گلرو

گروهی که نظام جمهوری اسلامی را فاقد دموکراسی و ناقض حقوق بشر می داند، در حالی که خود در هیچ یک از ارکان خود دمکراتیک نبوده و بیش از 20 سال است که یک رئیس جمهور انتصابی دارند و در باره نقض حقوق بشر هم همچون جوامع بدوی هیچ حدی از آزادی را برای اعضای خود نمیشناسند و حتی این ستم را به حدی رسانده که حق ازدواج را از اعضا گرفته با این استدلال که در شرایط جنگی به سر می بریم

 

 

نهضت سبز نبوی :مهدیه گلرو یکی از نادمین سازمان منافقین با افشاگری های خود پرده از این سازمان پوشالی برداشت و با ارسال نامه ای به نهضت سبز نبوی صحت گفته های خود را تائیید نمود .

من مهدیه گلرو در کمال صحت جسم و جان و با آگاهی کامل ناگفته هایی از واقعیتی را برای دوستانم به ویژه دانشجویان باز گو می کنم.باشد که چون از دل بر آمده است بر دل نشیند و به آنها کمک کرده تا واقعیت را با چشمان گشوده تر جستجو کنند.

 

قبل از انقلاب شکوهمند و مردمی 57 در زمان دیکتاتوری گروه ها و سازمان های مختلفی با ذهنیت ها و افکار متفاوت و حتی متضاد در صدد بر اندازی استبداد بودند ، اما نهایت همه تلاشها با بازگشت امام خمینی از تبعید به نتیجه رسید.از همان روز های اول پیروزی انقلاب گروههایی که سالها به خاطر داشتن هدف مشترک ، اختلاف ها را کنار گذاشته بودند بر سر میراث با ارزش انقلاب به ستیز با هم برخواستند.که غالب این گروهها اعتقادات مذهبی کمرنگی داشتند همچون لیبرال هاو چپ ها و یا تلفیق همه اینها در مجاهدین خلق.

در این بین گروهی دست به سلاح شد ه و اقدام به مقابله با انقلاب نوپای تازه  پیروز شده نمود ،سازمان مجاهدین خلق بود که از سال 60 از هیچ تلاشی برای از پای در آوردن انقلاب مردم ایران فرو گذار نکرد.آنها اسلحه هایی را که روزی گارد شاهنشاهی و ارتش پهلوی بر روی مردم بی گناه می کشید را سرمایه خود کرد و از آن ها در برابر مردم بی دفاع استفاده نمودند.

و چه تعداد از مردم عادی و توده بیگناه مردم و چه تعداد از نیروهای کیفی را که خدوم مردم بودند را ترور کرده و نعمت حضور کسانی همچون بهشتی ، باهنر، رجایی و... را از انقلاب گرفتند.

و این در حالیست که رهبر این گروه تروریستی با سپر کردن جان جوانان ایرانی ،خود به مکانی امن فرار کرده و در شرایط باز داشت و اعدام هواداران سازمان، خود در کنار صدام حسین که قاتل اصلی هزاران شهید است بر میز مذاکره مینشیند و دست در دست وی عکس  ها میگیرد.در حالی که در کنار گوشش به دستور دوست گرمابه و گلستانش جوانان رشید ایرانی برای دفاع از میهن و انقلاب به خاک و خون کشیده می شوند. و او که داعیه مجاهدت در راه خلق ایران را داشت خود مسئول قتل عام بسیاری از خلق ایران شد

اما قصد فدا نمودن جوانان برای قدرت و مقام به همان سالها منتهی نشد.و در طی بیست و چند سال گذشته این گروهک با استفاده از نا آگاهی و عدم شناخت کافی جوانان از خود و ایدئولوژی منحوسش بسیاری را به عراق و شهرک اشرف کشانده که نه راه پس دارند نه راه پیش.

پادگانی نظامی که با ویترینی زیبا نسل سوم انقلاب که آگاهی کمتری نسبت به وقایع دارند را به کام خود کشید .گروهی که داعیه دار مبارزه با امپریالیسم است در طی سالهای گذشته نهانی و در طی 6 سال اخیر آشکار برای به هم زدن نظم و امنیت ایران دست در دست نماد امپریالیسم یعنی آمریکا گذاشته و از هیچ همکاری و یاری برای این هدف دریغ ننموده است.

گروهی که نظام جمهوری اسلامی را فاقد دموکراسی و ناقض حقوق بشر می داند، در حالی که خود در هیچ یک از ارکان خود دمکراتیک نبوده و بیش از 20 سال است که یک رئیس جمهور انتصابی دارند و در باره نقض حقوق بشر هم همچون جوامع بدوی هیچ حدی از آزادی را برای اعضای خود نمیشناسند و حتی این ستم را به حدی رسانده که حق ازدواج را از اعضا گرفته با این استدلال که در شرایط جنگی به سر می بریم ، چه شرایطی و چه جنگی در حالی که در اردوگاهی همچون کبک سر در برف کرده اید و حتی حق مادر شدن را از زنان عضو این گروهک صلب نمودهاید.هر فردی که به اشرف مهاجرت میکند دیگر اجازه تماس و کوچکترین ارتباطی با خانواده خود را ندارد .در حالی که این گروه خود را مسلمان دانسته و ارتباط با خویشان و خانواده از ارکان اسلام می باشد.حال بگذریم از ماجرای عجیب طلاق مریم رجوی و همسرش و ازدواج یک شبه وی با مسعود رجوی که خود انکار قواعدی از شرع است.

اما نکته مهم عدم باور قلبی اعضای این گروهک به مرام و ایدئولوژی خود است که این روز ها برای دانشجویان و جوانان ایرانی دردسر بزرگ شده، افرادی که چون نیک می دانند و آگاهند که تفکر منحط سازمان هیج برشی و مقبولیتی بین نسل جوان و فعال نداشته و به همین دلیل خود را در پوشش فعالین حقوق بشر ، مدافعان دموکراسی ، طرفداران برابری و حقوق زنان و افرادی نگران حال واوضاع دانشجویان محروم از تحصیل و ستاره دار معرفی میکنند و با فعالین این زمینه ها مرتبط می شوند.بدون اینکه خود را معرفی کرده و منش و مرام خود را باز گو یند.

از طریق این ارتباطات از نسل جوان سوء استفاده کرده واطلاعاتی از هر یک از این گروهها را جمع آوری می کنند .من خود یکی از این افراد هستم که پس از مدتها فعالیت و گمان اینکه گروه های مختلف را خوب می شناسم در دام تعدادی از این منافقین افتادم که به حد معنای این کلمه برای این افراد بهترین اسم و صفت است که با دورویی در بین دانشجویان جا باز می کنند تا از طریق خودمان تیشه به ریشه مان بزنند.

در حالی که قطعا خوب می دانند که خود را معرفی کنند و از سابقه و علایق خود بگویند هیچ یک از ما حاضر نخواهیم شد هیچ گونه همکاری با آنها نماییم و باز هم نیک میدانند که بازداشت هر جوان ایرانی با اتهام ارتباط با گروهک منافقین برای آنها افتخاری است که تعداد هواداران و اعضای خود را بیشتر تخمین می زنند و سر بر افراشته در مجامع بین المللی زندانیان بی شماری را که نداشته به کام آنها عمل کرده اند را می شمارند.

کسانی که ممکن است ماهها نتوانند ادعایی خود  مبنی بر عدم آگاهی از ارتباط با اعضای منافقین را به اثبات رسانده و به خاطر عده ای قدرت طلب و وطن فروش بهترین سالهای جوانی را در اوین بگذرانند.

گروهی برای نشان دادن خود و اعلام وجود در منافع ملی نیز دست برده و برای نزدیک کردن خود به دول آمریکایی و اروپایی سالهاست حق مسلم مردم ایران را در داشتن انرژی هسته ای که حق همه کشورهای جهان است را به تعویق می اندازند.

من در شرایطی که روزهاست به اشتباه خود فکر می کنم و در حا لی که از خدا سپاسگزارم که به من کمک کرد تا زمانی برای فکر کردن بیابم و بیش از این هیزم بر اتش دشمنان انقلاب و اسلام و ایران نریزم و مرا یاری کرد تا قلم برداشته و اشتباهات خود را بر کاغذ آورم.

بسیار به این جمله از بزرگان اندیشیده ام که یک ساعت فکر کردن بهتر از 70 سال عبادت است.من فرصت و توانایی این عمل را بیرون از سلول و زندان نداشتم . اما از همه دوستان و یاران دبستانی ام عاجزانه خواهشمندم ساعتی با خود خلوت کرده و به اهداف خود در زندگی بیندیشید امیدوارم در مجموعه اهداف آنها چیزی جز  خیر انقلاب شکوهمند ایران و سر افرازی وطنمان نباشد.

من ندانسته شماره بسیاری از نزدیکان و دوستان و همکلاسان خود را به اعضای دوروی این گروهک که نفاق بر دلهایشان خانه کرده است دادم.از این اشتباه ابتدا در پیشگاه خدای یکتا و سپس نزد همه دوستانم شرمگینم و خواهشمندم جواب این افراد را نداده که در این شرایط بحرانی و و این بخش از تاریخ سرنوشت ساز ایران اسلامی همه دشمنان پنجه تیز کرده تا بخشی از منافع ملی و داخلی ما را از بین ببرند.

در این موقعیت حساس از همه دانشجویان آگاه تقاضا دارم رابطه خو درا با تمام افراد مدعی حقوق بشر قطع کرده و بار دیگر به منافع طولانی مدت ایران بیندیشند.

این یادداشت نه تنها اعلام برائتی از سازمان مجاهدین خلق ایران است که همانا نام گروهک منافقین بسیار زیبنده آنهاست و البته روی سخنم در این چند خط به گمراهانی است که زیر لوای این نام و گروه فعالند که خود عاقبت خویش را نیک می دانند.بلکه تمام کسانی است که ندانسته و نا آگاهانه در دامی می افتند که با همه انزجار از این گروهک با آنها همکاری می کنند و آب در آسیاب کسانی میریزند ک نه به انقلاب و جمهوری اسلامی و ایران بلکه به انسانیت نیز پشت پا زدند.

مهدیه گلرو  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند ..........چهارشنبه 29 تیر 1390

ادامه روند دستگیری اعضای جریان انحرافی ..........دوشنبه 20 تیر 1390

تاكید سیاست خارجی چین بر گسترش روابط با ایران در سال 2011..........دوشنبه 6 تیر 1390

زنان و مردان شیطان پرست + عکس..........سه شنبه 31 خرداد 1390

همایش ملی شهدای بصیرت..........یکشنبه 29 خرداد 1390

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند..........یکشنبه 22 خرداد 1390

کار رسانه های آمریکایی، بستر سازی برای سیاست های نظامی این کشور است ..........شنبه 21 خرداد 1390

آخرین بادکنک توهم می ترکد..........جمعه 20 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس ..........پنجشنبه 19 خرداد 1390

شاه به کردها چه خیانتی کرد ؟ چرا گور به گور ؟ ..........چهارشنبه 18 خرداد 1390

تربیت از دیدگاه امام سجاد(ع) ..........سه شنبه 17 خرداد 1390

خاطرات خواندنی نزدیك‏ترین محافظ امام(ره) از تشییع امام (ره) ..........شنبه 14 خرداد 1390

انس با کوچه و خیابان ..........جمعه 13 خرداد 1390

طلاق و پیامدهاى شوم آن در سرنوشت فرزندان ..........جمعه 23 اردیبهشت 1390

اثرات منفی طلاق بر روی زنان بیشتر از مردان است..........پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390

همه پستها