تبلیغات
مولایم حسین - آنها که در زاویه ها طرح براندازی را تئوریزه می کنند

آنها که در زاویه ها طرح براندازی را تئوریزه می کنند

حزب منحله مجاهدین انقلاب که در حقیقت یک شرکت سهامی از مجموعه ای از گروه های واخورده با گرایشهای مختلف الهادی بوده است ، تصمیم نظام مبنی بر انحلال جریانات وابسته به بیگانه که مواجب بگیر دشمن برای خیانت به کشور ومنافع ملی می باشند را بر نتافته و در تجمع های پنهان خود اعلام داشته است " مسئله مرگ وزندگی است ، مطمئن باشید بعد از انحلال وخوابیدن سروصداهابه سراغ تک تک ما خواهند آمد و هیج مجالی برایمان نخواهد بود ، هرکاری قراراست انجام شود الان وقتش است ، سکوت یعنی مرگ و فراموشی " بگفته منابع حاضر در این تجمع کم نور ، واماندگان سیاسی این گروهگ منحله که تشت وابستگی آنها به دولت فخیمه خیلی پیشتر به صدا در آمده است تصمیم گرفته اند استراتژی مداخله جویانه ای را در پیش بگیرند وبا اقدامات خود که در حقیقت تکمیل کننده توطئه های این گروه در جریان انتخابات سال گذشته بوده است ، نظام را چنان به خود مشغول نمایند که بقول خودشان آواری از اعتراضات بر سرورویش باریدن نماید .
بخشی از اقدامات این مفسدین ( حاضرین در این تجمع با نام ومشخصات شناخته شده می باشند ) علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی واین کشور فتنه زده بقرار ذیل می باشد
الف / سیاسی
1-
انتشار بیانیه های صریح وبدون لفافه
2-
راه اندازی سونامی سیاسی علیه رژیم کودتا(موج های کوتاه وبلند )
3-
تخطئه سیاست های ترمیمی رژیم در سطح و عمق
4-
بازتولید فرایند های موفق اعتراضات سال گذشته
5-
شوک های سیاسی با طرح معضلات بین المللی
6-
تهییج رهبران جنبش سبز با حمایتها ، ملاقات های روبه جلو ، تشویق به مواضع جدید و دیدگاه تهاجمی تر .
7-
همراهی با بدگمانی ها نسبت به سیاستهای غیر لازم و خطر ساز رژیم در مواضع رئیس دولت کودتا.
8-
سو سو های سیاسی برای در گیر نمودن افکار مردم نسبت به ضعف های رژیم
9-
تکرار رفراندوم و باوراندن آن به عنوان یگانه راه حل خروج از بحران
10-
تحرکات اعتراضی چند وجهی (داخل به خارج وخارج به داخل )برای برداشت پرحجم رژیم از مخالفت ها
11-
فشارهای مستمر توسط معتمدین رژیم پیرامون قبح انحلال احزاب و ایجاد زمینه های اصلاح در احکام صادره .
12-
تجسم تشدید سرکوب و اعمال محدودیت ها و وضعیت بحرانی کشور در عرصه های داخلی و خارجی بعنوان باور مردم
13-
تمرکز دادن به نابسمانیهای کشور با جهت گیری به سوی سران رژیم و(... )
14-
جلوگیری از تکرار محدودیتها وحصر مرحوم منتظری برای رهبران جنبش .
15-
و.....
ب / فرهنگی
1-
رسانه ها در سطوح مختلف ، همچون دوران اصلاحات فضای اطلاع رسانی را با قواعد ظاهری رژیم در اختیار بگیرند
2-
فضای تبلیغی در شبکه های خارجی به نسبت سال گذشته تقلیل فعالیت داشته اند و قدرت موج آفرینی را از دست داده اند .
3-
نقطه قوت ما حجمه های در فضای مجازی بوده است ، بازسازی سلول های مرتبط و اعاده روند حرکتی پر انرژی.
4-
طرح موفق هر نفر یک رسانه با تغییراتی به خبر رسان وتوجیه محفلی ومحیطی تبدیل شود
5-
نشریات دست به دست با فواصل کوتاه تر و گستردگی بیشتر در اختیار مردم قرار داده شود
6-
هویت بخشی به اعتراضات شبانه برای نمود دادن به هواداران
7-
طرح سئوال و پاسخ همزمان ، برای آگاهی بخشی عمومی و در اماکن مردمی در نظر گرفته شود
8-
طرح تلاقی یک خبر(شایعه پراکنی ) از چهار گوشه کشور
9-
و....
ج / اقتصادی
1-
سیاست های در پیش جنبش سبز تقویت شوند
2-
نقد های استدلالی وتاثیر گذار اقتصادی بدون موضع گیری سیاسی
3-
ترسیم افق پیش رو وبعد از اجرای طرح هدفمندی با دید کاملا منفی ودر جهت حمایت از مردم
4-
تهیه رفرنس های تاریخی از تحریم های بین المللی و آسیب های غیر قابل جبران دولتهای تحریم شده
5-
تجسم وضعیت اقتصادی و تورم فزاینده در دولت دهم
6-
برگزاری نشست های اقتصادی در محیط های دانشجویی باجهت های مشخص
7-
برجسته سازی نارضایتی ها و فشارهای وارده برمردم .
8-
و....
د / اجتماعی
1-
بیکاری و آثار آن در رشد وادامه نابسامانیهای جامعه
2-
پایمال شدن ونادیده گرفتن حقوق اقلیت ها در حق انتخاب سرنوشت خود
3-
نابرابری نژادی در اعطای آزادی های مصرح در قانون اساسی پیرامون قومیت های تاریخی ایران
4-
مزمت اعمال قوانین ارتجاعی و منسوخ شده ، در تضییع آزادی های اجتماعی وفردی (حجاب ،مناسبات جوانان و... )
5-
برجسته سازی آمارهای برآمده از سوء مدیریتها ( قاچاق ، مواد مخدر ، مفاسد اداری و... )
6-
به رسمیت شناختن حق اعتراض و محاکمه در افکار
7-
ترغیب جنبش های اجتماعی به دفاع از خیزشهای آزادیخواهانه
8-
سازماندهی نهادهای مردمی غیر دولتی با مشی انتقادی وپرخاشگرانه
9-
همراهی و تشویق عملی آسیب دیدگان ومحرومین اجتماعی با اعتراض ها ی عینی و تاثیر گذار ( اعتصاب ، تحصن ، تجمع و.. )
10-
هدایت ناسیونالیسم هویت خواه به اتحاد وتمرکز
11-
و.....
ملاحظه : این اقدامات که بخشی از طرح های توطئه این کوردلان منافق می باشد در واقع ادامه شورشگری های شکست خورده فتنه و فرمان براندازی در فاز جدید می باشد ، تحرکات جدید این مزدوران که با مواضع جدید موسوی وخاتمی هماهنگ می باشد ، نیازمند یک شوک از داخل نظام می باشد که عنقریب توسط بازیگر پنهان کلید خواهد خورد
.


 

راهبردهای اصولگرایان در برابر فتنه و جنگ نرم

در دومین کنگره کانون دانشگاهیان در مشهد مورد بررسی قرار گرفت
راهبردهای اصولگرایان در برابر فتنه و جنگ نرم

بسیاری از تولیدات کشور در حوزه جنگ نرم از نگاه مصداقی بوده است درحالی که مباحث مفهومی اهمیت بیشتری دارد.

دومین كنگره‌كانون دانشگاهیان ایران اسلامی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دستیار ارشد و معاون توسعه و منابع انسانی رئیس جمهور، امام جمعه مشهد و دبیران حزب موتلفه اسلامی و جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی درمشهد برگزار شد.

دراین همایش سه‌روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سخنانی با اظهار امیدواری نسبت به اینكه در بحث دانشگاه‌ها مسئله پاكسازی و شناخت نیروهای متعهد انجام شود، تصریح كرد: امیدواریم همانگونه كه در جنگ سخت تلاش می‌كردیم در جنگ نرم نیز كه فرماندهان آن نخبگان، اساتید و متفكران هستند، بتوانیم رضای الهی را كسب كنیم. سیدمحمد حسینی با اشاره به سال همت مضاعف و كار مضاعف و سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل متحد، گفت: همانطور كه امروز نگاه و توجه دنیا به صحبت‌های ایشان است، باید دارای نگاهی جهانی نسبت به مسائل باشیم، تا علاوه بر تامین نیاز داخلی در عرصه جهانی نیز مؤثرتر عمل كنیم. دبیر كل كانون دانشگاهیان ایران اسلامی با بیان اینكه این وظیفه ما است كه گام‌های خود را محكم‌تر و با اعتماد به نفس بیشتری برداریم و جامعه دانشگاهی نیز باید همواره یك قدم از آنها جلوتر باشد، ادامه داد: در گذشته تنها زمانی كه ایران را متهم به نقض حقوق بشر می‌كردند، حالت تدافعی به خود می‌گرفتیم، اما امروز ایران اسلامی به جای پدافند بودن باید در موضع تهاجم و آفند بودن قرار گیرد و انتظار دنیا نیز همین است و جامعه دانشگاهی نیز بایستی همواره حرف‌هایی معقول و قابل قبول‌تر برای اندیشمندان و نخبگان دنیا داشته باشد.

همچنین در این كنگره دستیار ارشد رئیس‌جمهور گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران در مقابل اندیشه‌مادی‌گرایی به عنوان سخنگوی یك فكر نو و اندیشه متعالی و كشوری مطرح است كه مورد امید و توجه اكثر ملت‌هاست. مجتبی ثمره هاشمی كه در كنگره كانون دانشگاهیان ایران اسلامی با موضوع «سیاست خارجی دوره احمدی‌نژاد» سخنرانی می‌كرد، با بیان این مطلب افزود: نباید اینگونه فكر كنیم كه آنچه جمهوری اسلامی ایران روی آن وقت می‌گذارد، اندیشه‌ای محصور به داخل ایران است، بلكه حتی برخی اقشار درون جامعه امریكا نیز بدین‌گونه فكر می‌كنند. وی تأكید كرد: آنچه منشأ قدرت است، نیروی نظامی و اقتصادی نیست، بلكه اقتدار و اراده متكی بر ایمان است و جمهوری اسلامی ایران نه به لحاظ صنعتی و نه از نظر رسانه‌ای و اقتصادی دارای جایگاهی بالا نیست، بلكه دارای منطق و اراده‌ای قوی برای طرح حقایق در عالم است كه همه این مسئله را دوست دارند. وی گفت: برای كسانی كه خود را رئیس دنیا می‌دانند، انسانیت هیچ مفهومی ندارد و آنها تنها بر اساس مادی‌گرایی می‌اندیشند و جالب است كه حتی خود آنها هم با اینكه چنین مسائلی را ایجاد می‌كنند، مسئولیت آن‎ها را هم نمی‌پذیرند و در واقع رهبری بدون پذیرش مسئولیت دارند.

دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی طی سخنانی گفت: اصولگرایی متعلق به همه وفاداران نظام است كه بایستی مرزهای آن را به صورت دقیق و شفاف بشناسیم. فدایی در تحلیل وضعیت كنونی كشور با تأكید بر اینكه جریان فتنه سبز نیز مسئله بسیار اساسی است كه نباید از آن غفلت كرد، ابرازداشت: امروز فتنه سبز با جمع‌آوری اسناد و مدارك غلط و جعلی برای جمهوری اسلامی در حال تاریخ نگاری به روایت خود هستند، اما متأسفانه هنوز ریشه‌ها به خوبی واكاوی نشده‌اند و نتوانسته‌ایم اهداف و برنامه‌های آن را به خوبی تبیین كنیم كه لازم است از سوی اندیشمندان و نخبگان روی این مسئله كار شود. نماینده مردم تهران در مجلس افزود: جریان دیگری كه علائم شكل‌گیری آن در حال نمود می‌باشد، جریان فاسد قدرت طلبی است كه از درون دولت، نظام و حزب‌الله با نام اصول‌گرایی در حال شكل‌گیری است. جریانی كه مشرب خود را معاویه صفتی قرار داده است و به هر مسئله‌ای با پول ورود پیدا می‌كند و با هزینه‌های هنگفت و استفاده از قدرت، در حال به انحراف كشاندن مسیر است. وی ادامه داد: تبدیل گفتمان اسلامیت به گفتمان ایرانیت، چه به صورت تاكتیكی و چه به صورت واقعی، مسئله‌ای كاملا غلط است كه نباید به‌سادگی از كنار آن گذشت. وی گفت: عده‌ای فاسد و قدرت‌طلب در حال شكل دادن به این مسئله خطرناك هستند كه عصر اسلامیت و دین‌داری به پایان رسیده است، همچنین جلوه دادن اصولگرایان به عنوان افرادی چاپلوس و به حاشیه راندن منتقدین واقعی و خیرخواه با انواع مارك‌ها و تلاش برای سامان دادن اختلافات میان اصولگرایان و پررنگ جلوه دادن آن از دیگر اقدامات این عده می‌باشد. وی همچنین ادامه داد: متأسفانه گاهی برخی شاخص‌های اصولگرایی چون عدالت، استكبار ستیزی، عقلانیت، شایسته‌سالاری و رفتار فرهنگی و معنوی به صورت جدی در صحنه اجرایی به حاشیه رانده می‌شوند كه این مسئله آسیب‌هایی را به اصل گفتمان وارد می‌كند. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تأكید كرد: هم اكنون نیز شاهد هستیم كه با برنامه‌ریزی‌ها و طراحی‌های خاصی در درون مجلس اتفاقاتی در حال شكل‌گیری است كه سبب می‌شود روند اجرایی كشور با مشكلات جدی مواجه شود. وی با بیان اینكه نباید از دشمنان اصلی نظام غافل شد، تأكید كرد: همچنین خط قرمز اصولگرایی، فتنه سبز است و نباید اجازه داد جریان فاسد قدرت طلب در حیطه اصولگرایی جا باز كند و از یك حاشیه امن برخوردار شود.

در ادامه این همایش امیر محبیان رئیس مركز مطالعات استراتژیك آریا به تشریح ابعاد مختلف جنگ نرم پرداخت و اظهار داشت: بسیاری از تولیدات کشور در حوزه جنگ نرم از نگاه مصداقی بوده است درحالی که مباحث مفهومی در این زمینه اهمیت بیشتری دارد. وی با بیان اینکه جنگ نرم دو جنبه منفی و مثبت دارد، افزود: به طور طبیعی افراد همیشه در حال چالش و تعامل با یکدیگر هستند که در این ارتباطات عبارات منفی مثل فریب و خودفریبی مطرح می‌شود که طی آن هر فردی می‌خواهد عقیده خود را به مخاطبی که به آن تمایل ندارد القا کند و در همین زمینه از ترفند فریب استفاده می‌شود.
محبیان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: بنده قبل از 14 بهمن پیش از انتخابات با موسوی دیداری داشتم که در آن دیدار سه سؤال از وی پرسیدم و موسوی نیز به سؤالات پاسخ داد. وی با بیان اینکه سؤال اول در خصوص اعتقاد موسوی به دولت محوری در کشور اختصاص داشت، یادآور شد: موسوی در آن زمان گفت که من هم قبول دارم که اکنون دولت‌محوری معنایی ندارد و حتی بسیاری از شعارهای احمدی‌نژاد را قبول دارم اما او نمی‌تواند شعارها را که شعارهای امام است اجرایی کند. این کارشناس مسائل سیاسی دومین سؤال خود را به نوعی تعامل با حزب مشارکت و سازمان مجاهدین مرتبط دانست و تصریح کرد: موسوی در آن زمان به بنده گفت که این احزاب را قبول ندارم و معتقدم که خاتمی هم در برقراری ارتباط با آنها اشتباه کرده است. محبیان در ادامه به سومین سؤال خود از موسوی اشاره کرد و یادآور شد: از موسوی در خصوص اختلاف نظرهایش با مقام معظم رهبری در زمان نخست‌وزیری سؤالاتی پرسیدم که وی در پاسخ گفت که با مقام معظم رهبری نسبت فامیلی دارد و اختلافات آن زمان نیز مربوط به مباحث حقوقی بود. این کارشناس مسائل سیاسی در همین زمینه افزود: موسوی گفت که «در آن زمان مقام معظم رهبری، رئیس جمهور کشور بود اما اختیاری نداشت و من که نخست وزیر بودم حاضر نشدم از اختیارات خود بگذرم اما اکنون اصلاً نخست وزیر در کشور وجود ندارد و من هم به آقای امامی کاشانی گفته‌ام که کسی که بخواهد در این مملکت رئیس جمهور شود و جایگاه رهبری را نفهمیده باشد خیلی باید کند ذهن باشد.» محبیان همچنین با بیان اینکه نقش امام(ره) روز به روز در بیانیه‌های موسوی کمرنگ‌تر شد، اظهار داشت: در نهایت شاهد بودیم که همجنس‌گرایان نیز وارد بیانیه‌های موسوی شدند.
 

نعره شیطان در آستانه سفر رهبرانقلاب به قم
نعره شیطان در آستانه سفر رهبرانقلاب به قم

"آنچه این حلقه را نگران کرده، از سویی پیش بینی استقبال گرم و کم سابقه مردم، حوزه های علمیه، علما و مراجع از رهبرانقلاب است که می تواند در کمتر از چند ساعت تمام فضاسازی های قالبی و شایعه پراکنی ها و شعبده بازی های رسانه ای فتنه گران را نابود کند و از سوی دیگر فصلی نو در تقویت حوزه های علمیه و نقش آفرینی عمیق تر علما و مراجع در دهه چهارم انقلاب بگشاید."

سفر قریب الوقوع رهبرانقلاب به شهر مقدس قم، محافل ضدانقلاب دخیل در فتنه سال 88 را به شدت سراسیمه و هراسان ساخته است.

این محافل و رسانه های وابسته به آنها طی هفته اخیر پروژه وسیعی را به اجرا گذاشتند تا پیشاپیش - به خیال خود- از ابعاد مبارک این سفر بزرگ بکاهند. در این میان «حلقه لندن» که رسماً خود را اتاق فکر فتنه سبز در خارج از کشور معرفی کرده و ارتباطات وسیعی با لابی صهیونیست ها در آمریکا و سازمان های جاسوسی MI6 و CIA دارد، بیش از همه نسبت به این سفر تاریخی ابراز نگرانی کرده و به انتشار انبوه تبلیغات و شایعاتی که از سوی مقامات مافوق در سرویس های جاسوسی لندن و واشنگتن دیکته می شود، دست یازیده است. «جرس» ارگان رسانه ای حلقه ماسونی لندن در حالی ژست مذهبی در تبلیغات اخیر خود گرفته که پیش از این برخی اعضای آن، به انکار امام زمان«عج» پرداخته، کلام الله مجید را -نعوذبالله- تجربه شاعرانه پیامبر و آمیخته به خطا توصیف کرده و فقه و مرجعیت را باعث طالبانی گری در ایران معرفی کرده اند! ادعای برخی اعضای این حلقه، هیچ تفاوتی با سران گروهک بهائیت ندارد.

به گزارش کیهان، آنچه این حلقه را نگران کرده، از سویی پیش بینی استقبال گرم و کم سابقه مردم، حوزه های علمیه، علما و مراجع از رهبرانقلاب است که می تواند در کمتر از چند ساعت تمام فضاسازی های قالبی و شایعه پراکنی ها و شعبده بازی های رسانه ای فتنه گران را نابود کند و از سوی دیگر فصلی نو در تقویت حوزه های علمیه و نقش آفرینی عمیق تر علما و مراجع در دهه چهارم انقلاب بگشاید.

آنچه در تحرکات وسیع حلقه لندن (مرتبط با باند مهدی هاشمی در قم و فتنه گران نفاق جدید در تهران) قابل توجه است حرکت طابق النعل بالنعل این جریان در سناریوی لو رفته آمریکایی-انگلیسی است همچنان که دکتر مایکل برانت از مقامات سابق سازمان سیا در زمینه شیعه شناسی چندی پیش در خاطرات خود تصریح کرد؛ ما پس از پیروزی انقلاب ایران، جلسه ای را با مشارکت MI6 انگلستان که در مسائل منطقه خاورمیانه، بااطلاع تر بودند تشکیل دادیم و راز شکست خود را بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که غیر از بی کفایتی رژیم شاه، دو عامل «خون حسین]ع[ نواده پیامبراسلام(ص)» و «نقش روحانیت و رهبری» موجب پیروزی انقلاب اسلامی شده است. بنابراین تصمیم گرفتیم به جای سیاست قدیمی و انگلیسی «تفرقه بینداز و حکومت کن»، سیاست «تفرقه بینداز و نابود کن» را در درون جریان شیعه و روحانیت مذهبی به اجرا بگذاریم و 900 میلیون دلار هم بودجه برای این امر اختصاص دادیم.
یادآور می شود حلقه لندن توسط عناصری چون عطاءالله مهاجرانی، محسن کدیور، سروش و... مدیریت می شود. این حلقه به خاطر پیش کشیدن پیشنهاد «درازگوش تروا» در 12 بهمن سال 88 از سوی محافل ضدانقلاب به شدت شماتت و سرزنش شد. اما گویا آقای مهاجرانی باز هم هوس کرده- به اعتبار شیر درازگوشی که می گوید در کودکی خورده- باز هم همان خبط و خطاهای قبلی را تکرار کند.

در هر صورت باید به اعضای حلقه لندن متذکر شد که اگر چند روزی صبر کنید پاسخ همه بافته های خود را از سوی مردم، علما و مراجع دریافت می کنید.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند ..........چهارشنبه 29 تیر 1390

ادامه روند دستگیری اعضای جریان انحرافی ..........دوشنبه 20 تیر 1390

تاكید سیاست خارجی چین بر گسترش روابط با ایران در سال 2011..........دوشنبه 6 تیر 1390

زنان و مردان شیطان پرست + عکس..........سه شنبه 31 خرداد 1390

همایش ملی شهدای بصیرت..........یکشنبه 29 خرداد 1390

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند..........یکشنبه 22 خرداد 1390

کار رسانه های آمریکایی، بستر سازی برای سیاست های نظامی این کشور است ..........شنبه 21 خرداد 1390

آخرین بادکنک توهم می ترکد..........جمعه 20 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس ..........پنجشنبه 19 خرداد 1390

شاه به کردها چه خیانتی کرد ؟ چرا گور به گور ؟ ..........چهارشنبه 18 خرداد 1390

تربیت از دیدگاه امام سجاد(ع) ..........سه شنبه 17 خرداد 1390

خاطرات خواندنی نزدیك‏ترین محافظ امام(ره) از تشییع امام (ره) ..........شنبه 14 خرداد 1390

انس با کوچه و خیابان ..........جمعه 13 خرداد 1390

طلاق و پیامدهاى شوم آن در سرنوشت فرزندان ..........جمعه 23 اردیبهشت 1390

اثرات منفی طلاق بر روی زنان بیشتر از مردان است..........پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390

همه پستها