تبلیغات
مولایم حسین - همه دوستان پهلوی به او خیانت می‌کردند جز انورسادات خائن!

همه دوستان پهلوی به او خیانت می‌کردند جز انورسادات خائن!

بیوه محمدرضا پهلوی از وضعیت خفت آلود خود و همسرش پس از فرار از ایران تا لحظه مرگ وی خبر داد.

به گزارش شبکه ایران، فرح پهلوی در گفت وگو با رادیو فردا در سی امین سالگرد مرگ دیکتاتور پهلوی گفت: اول به مصر رفتیم که رئیس جمهور سادات ما را پذیرفتند. هنوز در ایران دگرگونی نشده بود و با محبت ما را پذیرفتند. بعد از آنجا به مراکش رفتیم. همینطور پادشاه مراکش، مرحوم ملک حسن، ما را با مهربانی و دوستی پذیرفتند. چیزها تغییر کرد موقعی که بیست ودوم بهمن 1357 این دگرگونی اتفاق افتاد. من هیچ وقت یادم نمی رود که در شهر مراکش بودیم و موقعی که دائما رادیو روشن بود و دنبال می کردیم اخبار را، این اتفاق افتاد و بعد شروع شد ندانستن کجا برویم، کجا به ما اجازه می دهند و باید بگویم اعلیحضرت خودشان را بالای تمام دروغ ها، خیانت ها و پستی ها نگه داشته بودند.

بر پایه گزارش روزنامه کیهان، وی با اشاره به اینکه اغلب متحدین سابق شاه او را تحویل نمی گرفتند، گفت: او به عنوان یک سیاستمدار می دانست که این افراد، این سیاستمداران به دنبال منافع سیاسی و اقتصادی خودشان هستند و موقعی که یک رژیم دیگری در یک مملکت هست سعی می کنند روابط شان را با آن مملکت درست کنند. ولی خوب رفتار غیرانسانی که داشتند واقعا وحشتناک بود.

وی همچنین با اشاره به فرود هواپیما در جزیره اسور مصر گفت: چندین ساعت آنجا منتظر بودیم و خیلی تعجب کردیم. یادم می آید که بعد از چندین سال وزیرخارجه پرتغال را دیدم، او به من گفت موقعی که طیاره آنجا چندین ساعت ماند، ما از مقامات آمریکایی پرسیدیم که به چه دلیل این طیاره در آنجا مانده، گفتند که ما نمی توانیم به شما بگوییم. حتی روز بعدش سفیرشان در واشنگتن رفته بود از وزارت خارجه آمریکا پرسیده بود، آنها باز جواب نداده بودند. درست است که گویا پرزیدنت کارتر تلفن زده بود به اشرف غربال که آن موقع سفیر مصر بود در واشنگتن، سالها سفیر مصر بود، گفته بود من چندین بار به پرزیدنت سادات زنگ زدم ولی جوابم را نمی دهد، می دانم چرا جوابم را نمی دهد برای اینکه من می خواستم بهش بگویم که اجازه ندهد پادشاه ایران به مصر بیاید برای اینکه ممکن است به ضرر مصر و صحبت های صلح اعراب و اسرائیل شود.

فرح پهلوی آنگاه از انورسادات دیکتاتور خائن مصر ستایش کرد و در پاسخ این پرسش که «شما از انور سادات، رئیس جمهور مصر، یاد کردید که به پادشاه و شما اجازه دادند که به خاک مصر قدم بگذارید. انورسادات این کار را برای دوستی و معرفت انجام داد یا منافع سیاسی هم پشت این ماجرا بوده؟» گفت: کاملا دوستی بود و کلمه خوب را خودتان گفتید. معرفت انسانی و انسانیت. برای این که هیچ منفعتی نداشت.

گفتنی است انورسادات در پی خیانت به ملت های مصر و فلسطین توسط خالد اسلامبولی افسر دلیر مصری به هلاکت رسید. وی از مهره های رژیم صهیونیستی به شمار می رود. آنچه در این میان عبرت آموز است نوع برخورد آمریکا با یک نوکر تمام عیار خود پس از 37 سال خیانت به کشور خود و خوش خدمتی به کاخ سفید است. 

حقوقدان نروژی هویت شیرین عبادی را لو داد
حقوقدان نروژی هویت شیرین عبادی را لو داد

حقوقدان و فعال صلح نروژی با انتشار کتابی اعلام کرد که بیش از نیمی از جوایز صلح نوبل که از سال 1946 میلادی تاکنون اهدا شده است از جمله جایزه شیرین عبادی، برخلاف شرایط و خواسته های «آلفرد نوبل» بوده است.

به گزارش شبکه ایران، «فردریک هفرمل» حقوقدان و فعال صلح نروژی با انتشار کتابی به نام «وصیت نامه نوبل» تاکید می کند: کمیته نروژی اهدای جایزه صلح نوبل از قوانین و خواسته های «آلفرد نوبل» که در وصیت نامه او ذکر شده است، تخلف کرده اند.

«هفرمل» در این کتاب خاطرنشان می کند: بیش از نیمی از دریافت کنندگان جوایز صلح نوبل از سال 1946 میلادی تاکنون، حائز شرایط دریافت این جایزه نبوده اند. از جمله افرادی که «هفرمل» در کتاب خود از آنها به عنوان متخلف نام برده است، می توان به مادر ترزا(1979)، لخ والسا(1983)، شیمون پرز و اسحاق رابین (1994)، شیرین عبادی (2003)، الگور(2007) و اوباما(2009) اشاره کرد.

بر اساس گزارش ایندیپندنت، تقریبا تمام 10 جایزه صلح نوبل که از سال 1999 میلادی تاکنون اهدا شده اند، برخلاف شرایط و خواسته های «آلفرد نوبل» بوده است.

«بروس کنت» یکی از فعالان جنبش برچیدن جنگ نیز خاطرنشان کرد: خواست و وصیت آلفرد نوبل کاملا مشخص است، اما عملکرد کمیته اهدای جایزه صلح نوبل در سالهای اخیر حاکی از نقض آشکار این قوانین و تنها براساس خواست مسئولان آن بوده است.

«آلفرد نوبل» مخترع دینامیت در بخشی از وصیت نامه خود که در سال 1895 نوشته شده است، قسمت زیادی از ثروتش را برای اهدای این جایزه به افرادی که برای پایان دادن به جنگ ها وخشونت ها در جهان فعالیت می کنند در نظر گرفته است.

به گزارش کیهان شایان ذکر است شیرین عبادی سلطنت طلب اولین بار توسط عبدالکریم لاهیجی (کریم بغدادی) از عناصر وابسته به گروهک تروریستی منافقین کشف و به واسطه الهه هیکس به محافل مرتبط با نوبل مرتبط شد.

  

آیت الله مكارم:اطاعت از حكم حكومتی بر مراجع هم واجب است
آیت الله مكارم:اطاعت از حكم حكومتی بر مراجع هم واجب است

آیت‌الله مكارم شیرازی از مراجع تقلید قم در جواب 3 استفتاء تأكید كردند: معتقدیم كه ولی فقیه نماینده امام عصر علیه السلام در زمان غیبت است.

به گزارش جهان نیوز، آیت‌الله مكارم شیرازی در پاسخ به 3 استفتاء درباره مفهوم و جایگاه ولایت فقیه، فتوای خود را بیان كردند.

سوال: بیان می‌شود كه ولی فقیه دارای شأن اداره جامعه اسلامی از میان شئون ائمه (ع) می‌باشد، سوال من این است كه آیا این مطلب نوعی ورود به حریم ائمه (ع) نمی‌باشد؟
جواب: ما معتقدیم اداره شئون جامعه اسلامی باید از سوی خداوند كه خالق همه انسانها است اجازه داده شود. (هر چند پذیرش مردم وسیله پیشرفت این هدف است) و نیز معتقدیم كه ولی فقیه نماینده امام عصر علیه السلام در زمان غیبت است.

سوال: آیا تبعیت از حكم حكومتی ولی فقیه بر مراجع تقلید هم واجب است؟
جواب: آری، واجب است.

سوال: در صورتی كه در زمینه سیاسی یا اجتماعی حكمی از جانب رهبری جهت عامه شیعیان صادر شود آیا برای مقلدین دیگر مراجع تكلیف می‌آورد؟ در زمینه‌های دیگر چطور و چرا؟
جواب: در مسائل حكومتی حكم ولی فقیه مطاع است. 

دستگیری 159 دختر و پسر در یک پارتی شبانه
دستگیری 159 دختر و پسر در یک پارتی شبانه

159 دختر و پسر نیمه عریان در پارتی شبانه در باغی در منطقه مشکین دشت کرج، توسط ماموران انتظامی دستگیر شدند.    

به گزارش مشرق، پس از تحقیقات به عمل آمده توسط پلیس امنیت مبنی بر برگزاری پارتی های شبانه در باغی در منطقه مشکین دشت کرج، عوامل پلیس امنیت طی هماهنگی های انجام شده با مرجع قضایی در محل پارتی مذکور حاضر شده و افراد حاضر در آن مکان را که تعداد 80 نفر مرد و 79 نفر زن، به صورت نیمه عریان و در حال مصرف مشروبات و اعمال منافی عفت دستگیر کردند.

گفته می شود برگزاری پارتی های شبانه در باغ های حاشیه شهرها افزایش یافته و برگزار کنندگان این پارتی ها در اینگونه باغها احساس امنیت بیشتری دارند.

به همین دلیل پارتی های شبانه از شهرها در حال انتقال به باغ های حاشیه ای است.

اخیرا برگزاری پارتی های مختلط از سوی شرکت های هرمی برای عضوگیری، افزایش یافته است.

از چندی نیز پیش برگزاری پارتی های مختلط دانشجویی نیز وارد فاز جدیدی شده که در چند مورد برخی اساتید نیز در این پارتی ها شرکت داشتند. 

معروفترین جاسوسان زن جهان + عکس
معروفترین جاسوسان زن جهان + عکس

بازداشت یک جاسوس جدید زن در آمریکا انگیزه ای شد تا در گزارشی به بررسی زندگی معروفترین جاسوسان زن در تاریخ جهان پرداخته شود.    

به گزارش مهر مشخصات این جاسوسها به این شرح است:
-"آندره پیل" در زمان جنگ جهانی دوم آندره صاحب یک آریشگاه زنانه در شهر برست فرانسه بود و زمانی که نظامیان آلمان نازی به کشور وی حمله کردند او به همراه خانواده از این شهر نقل مکان کرده و در حومه شهر مستقر می شود و پس از آن رهبری یک جنبش ضد نازی محلی را بر عهده می گیرد.

پیل در این سالها مشغول ارائه راه های مناسب به مبارزان آزادی و نشان دادن راه های فرار به آنها بود و بعدها وارد دنیای جاسوسی شد اما پس از اندکی بازداشت و پس از مدتی توسط نیروهای متفقین آزاد شد.
پس از پایان جنگ آندره پیل"مدال آزادی"را از رئیس جمهور وقت فرانسه دریافت کرد و زندگی آرامی را سپری کرد. به نوشته سایت "اسایلم" پیل در ماه مارس سال جاری از دنیا رفت.

-"ژوسفین بیکر" او که یک جاسوسی فرانسوی بوده بدون شک یکی از بزرگترین کسانی است که در قرن بیستم به شهروندی آمریکا درآمده است. پس از ترور"مارتین لوتر" او رهبری جنبش حقوق شهروندی را بر عهده داشت. و در دوران جنگ جهانی دوم جان بسیاری از مبارزان فرانسوی را از مرگ نجات داده است. وی که به حرفه خوانندگی اشتغال داشت با استفاده از جوهرهای نامرئی، اطلاعاتی را بر روی برگه های آواز خود می نوشت و سپس آنها را به فرانسه تحت اشغال، مصر، انگلیس و سایر نقاط جهان ارسال می کرد. ژوسفین در سال 1975 از دنیا رفت و تنها زنی در فرانسه است که پس از مرگ در یک مراسم کاملا نظامی دفن شد.

-"آنا چاپمن" آنا چاپمن یکی از 11 جاسوس روسی است که در ماه گذشته در ایالات متحده بازداشت شده اند. چاپمن دختر یکی از افسران کا.گ.ب بوده که با یک مرد انگلیسی ازدواج کرده و به مدت پنج سال نیز در لندن سکونت داشته است.
او پس از جدا شدن از این مرد انگلیسی به مدت یک سال نیز با شخص دیگری به نام "لورنت تیلور" در لندن زندگی کرد.

-کریستینا اسکاربک به نوشته سایت "اسایلم" اسکاربک یک زندگی مجلل را داشت. وی یکی از جاسوسان اصیل زن انگلیسی است که از بنیانگذاران این حرفه برای زنان نیز محسوب می شود.
وی به حدی در انگلیس معروف است که بارها از شخصیت وی فیلم ساخته شده است. وی یکی از معدود کسانی است که گفته می شود نقش اساسی را در شکل گیری بخش زنان در جامعه جاسوسی زنان انگلیس و همچنین MI6 داشته است.
مهمترین اتفاق در زندگی جاسوسی وی در سال 1941 و زمانیکه توسط "گشتاپو" در لهستان بازداشت شد اتفاق افتاد. زمانیکه نیروهای آلمانی وی را به یک پایگاه نظامی منتقل کردند اسکاریک قسمتی از زبان خود را برید و مدعی شد که به بیماری سل مبتلا است و به حدی در این کار اغراق کرد که نیورهای آلمانی مجبور به آزاد کردن او شدند.

معروف ترین جاسوسان زن جهان به ترتیب از سمت راست بالا : آندره پیل، ژوسفین بیکر، آنا چاپمن و کریستینا اسکابریک
پائین از سمت راست : آنا فرمانووا، ماریا کوننکووا، ویولت اسزابو و ماتا هاری

-"آنا فرمانووا" فرمانووا که 24 سال دارد در اوایل سال جاری میلادی به روسیه سفر کرده بود و در ماه جاری هنگام بازگشت به ایالات متحده در فرودگاه تگزاس از سوی ماموران فدرال بازداشت شد.
هم اکنون سرویسهای اطلاعاتی و امنیتی آمریکا درحال مقایسه رفتارهای فرمانووا با"آنا چاپمن" هستند. به گفته منابع اطلاعاتی آمریکا، احتمال بسیار اندکی درباره ارتباط فرمانووا و چاپمن وجود دارد.
فرمانووا متهم به خارج کردن گزارشهای دفاعی درباره تسلیحات نظامی آمریکا از ایالات متحده است. وی همچنین متهم به خارج کردن برخی از تجهیزات مربوط به دوربینهای دید در شب و برخی دیگر از تجهیزات نظامی مخصوص استفاده در شرایط تاریکی از خاک ایالات متحده و انتقال آنها به روسیه است.

- ماریا کوننکووا گفته می شود این جاسوس زن تاثیر زیادی در جنگ سرد میان روسیه و آمریکا داشته است. وی را زنی زیبا، جذاب و با تحصیلات عالی توصیف کرده اند.
گفته می شود کوننکووا با "آلبرت اینشتین" و "رابرت اوپنهایمر" دانشمند معروف آمریکایی که نقش بسزایی در ساخت نخستین بمب اتم جهان را داشت، ارتباطات نزدیک و صمیمی داشت و کشفیات او نقش زیادی در اطلاع یافتن شوروی سابق از برنامه های مخفی آمریکا داشت.

-"ویولت اسزابو" پس از آنکه همسر جوان ویولت در جنگ جهانی دوم کشته شد او تصمیم گرفت تا به نیروهای ویژه انگلیسی بپیوندد. او از تسلط خود بر زبان فرانسوی، مواد منفجره و سایر امور استفاده کرده و نقش بسزایی در شکل گیری نیروهای مقاومت فرانسه در سال 1944 داشت.
او در 10 ژوئن 1944 توسط سربازان آلمانی بازداشت شد و هشت ماه بعد در یک کمپ از دنیا رفت، اما در این مدت نام هیچ یک از همکاران خود را لو نداد.

-"ماتا هاری" در فهرست معروف ترین جاسوسان زن جهان وی تنها فردی است که اعدام شده است. با وجود اینکه ماتا هلندی بود، اما در دوران جنگ جهانی اول برای فرانسه کار می کرد اما بعدها رئیس وی متوجه شد که ماتا به طور همزمان برای آلمانها نیز جاسوسی می کند. هاری به اتهام عامل دوگانه بودن اعدام شد ،اما پس از چندین سال که اسناد دولتی مربوط به جنگ جهانی اول منتشر شد معلوم گشت که ماتا بیگناه بوده است. 

بلوف روانی علیه ایران
 

اقدام کنگره امریکا در تصویب لایحه‌ای مبنی بر به کارگیری «همه ابزارهای ضروری» توسط رژیم صهیونیستی از جمله استفاده از نیروی نظامی برای مقابله با آنچه که «تهدیدات اتمی ایران» خوانده می‌شود، آن هم همزمان با به کارگیری سناریوی «تحریم» توسط امریکا و دولت‌های اروپایی در قالب تصویب قطعنامه، حکایت از آن دارد که دولت‌های غربی و در رأس آنها امریکا و دولت خبیث انگلیس پس از شکست‌های پی‌درپی سال گذشته تاکنون در مواجهه با ایران آنچنان دچار استیصال شده‌اند که قدرت تصمیم‌گیری صحیح از آنها سلب شده است.
 بسیاری این سؤال  را مطرح می‌کنند که آیا حمله نظامی به ایران یک تصمیم قطعی است که غرب را به مرحله‌ای رسانده که ناچار به اجرای آخرین برگ خود در این بازی است یا این نیز همچون دیگر اقدامات مقامات کاخ سفید یک بلوف بزرگ سیاسی است تا شاید از رهگذر آن، آبروی ریخته شده دولتمردان غربی پس از شکست در مقابل ایران تا حدودی جبران گردد. چه اتفاقی افتاده که غرب را تا این حد عصبانی کرده است و نسنجیده سخنانی را بر زبان می‌راند که به درستی می‌داند بازتاب و واکنش آن وضعیت وخیمی را برای آنها رقم خواهد زد.
1 ـ سال گذشته امریکا و دولت‌های اروپایی و همه سلطه‌گرانی که امید به تغییر شرایط در ایران بسته بودند با برگزاری یک انتخابات باشکوه و مدیریت حوادث پس از آن، دانستند به راحتی نمی‌توانند با نظام سیاسی مستقر در ایران مقابله کنند و برای رسیدن به مقصود خویش از هر ابزاری اعم از کمک‌های اطلاعاتی، رسانه‌ای و مالی به جریان فتنه بهره گرفتند، اما دستاورد این کمک‌ها و فعالیت‌های آشکار در امور داخلی ایران، پاسخ منفی مردم به رفتار آنها و نمایش قدرت ملی در نهم دی و 22 بهمن  و دیگر مناسبت‌های ملی و مذهبی بود. نه بیانیه‌های تند سفارشی موسوی و کروبی توانست قطار امریکایی‌ها را در ریل اصلاح‌طلبان برای مقابله با انقلاب اسلامی قرار دهد و نه اظهارات آشکار مقامات غرب در حمایت از سران فتنه توانست مردم را از حاکمیت و ارزش‌های آن دور نماید.
2 ـ غرب که همه اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری خود در برخورد با ایران را به پس از انتخابات احاله کرده بود، پس از شکست در انتخابات، سناریوی نخ‌نمای تحریم را که از ابتدای انقلاب اسلامی همواره دستاویزی برای عقب‌نشینی جمهوری اسلامی بوده است، به مرحله اجرا گذاشت. تصویب قطعنامه‌های پی‌درپی و افزودن لیستی از شرکت‌ها و شخصیت‌های مختلف نظام در لیست تحریم با این ذهنیت که کارآمدترین ابزار برای انفعال و شکست ایران خواهد بود، در دستور کار قرار گرفت. بسنده نکردن به قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل و تصویب قطعنامه‌های مکمل توسط کنگره امریکا و اتحادیه اروپا، قطعاً آخرین میخ بر تابوت سناریوی نخ‌نمای تحریم خواهد بود، چرا که آنها به درستی می‌دانند ایران اسلامی این مسیر را بارها پیموده است و هر چند با مشکلاتی مواجه خواهد شد اما قطعاً این اقدامات نمی‌تواند مانع پیشرفت یا عقب‌نشینی ایران از خواسته‌های بحق خود گردد.
3 ـ آخرین اقدام دستگاه‌ تبلیغاتی غرب علیه ایران اسلامی، کوبیدن بر ناقوس جنگ آن هم توسط رژیمی است که طی دو سال، دو جنگ را در منطقه باخته است. کدام عقل سلیم می‌تواند بپذیرد رژیمی که در مقابله با حزب‌الله لبنان و حماس آن هم در مقیاس سرزمینی بسیار کوچک دو شکست سنگین را متحمل شده است، توان برخورد نظامی با ایران را خواهد داشت؟ طبیعی است نه افکار عمومی داخل و نه ملت‌های منطقه و جهان نمی‌پذیرند رژیمی که تاکنون با این سطح از ضعف ظاهر شده است یارای روبه‌رو شدن با ایرانی که بر پایه قدرت ایمان هر کار نشدنی را شدنی کرده است،‌ قدرت مقابله داشته باشد. بنابراین هم اقدام کنگره را باید یک بلوف بزرگ روانی و تبلیغاتی به حساب آورد و هم لاف زدن‌های بیهوده رژیم صهیونیستی که هر روز شاهد اضمحلال و فروپاشی آن در منطقه هستیم.
با این وجود چرا رژیم صهیونیستی و مقامات امریکایی بر طبل جنگ با ایران می‌کوبند، قطعا دلایل زیادی وجود دارد ولی مهم‌ترین این دلایل را در موارد زیر می‌توان خلاصه کرد:
سرپوش گذاشتن به شکست اطلاعاتی امریکایی‌ها طی ماه‌های گذشته یکی از آن دلایل است که به کارگیری ادبیات جنگ‌طلبانه غرب علیه ایران را توجیه می‌کند. دستگیری و مجازات ریگی، افتضاح اطلاعاتی امریکا در قضیه شهرام امیری، انتشار بیش از یکصد هزار سند در اینترنت از اقدامات تجاوزکارانه و ضد حقوق بشری سربازان امریکایی و انگلیسی در افغانستان و صدها اقدام امنیتی و اطلاعاتی که با شکست مواجه شده است، مقامات غرب به ویژه امریکایی‌ و رژیم صهیونیستی را بر آن داشته است که با طرح اقدام نظامی علیه ایران نگاه افکار عمومی جهان را نسبت به افتضاحی که به بار آورده‌اند، منحرف نمایند.
2 ـ امید به سران فتنه در داخل مبنی بر اینکه هنوز آنها مورد حمایت غرب قرار دارند و اگر لازم باشد حتی با اقدام نظامی، فتنه‌گران را در رسیدن به آرزوهای واهی کمک خواهند نمود، هدف دیگری از طرح این موضوع است.
 اظهارات همسوی سران فتنه و اتاق فکر آنها در لندن با مقامات کاخ سفید و رژیم صهیونیستی و خوشحالی زاید‌الوصف آنها از اظهارات و اقدامات کاخ سفید در  فشار به ایران، گویای این واقعیت است که جریان ضد انقلاب و دشمنان قسم‌خورده در خارج با برخی جریان‌های منحرف داخلی پیوند خورده‌اند و لاف‌زدن‌های حمله به ایران را باید در همین راستا ارزیابی کرد. 

اختصاصی/برنامه فرقه ضاله وهابیت برای تبلیغات با 24 کتاب
 
 
اختصاصی/برنامه فرقه ضاله وهابیت برای تبلیغات با 24 کتاب

 
فرقه ضاله وهابیت، فعالیت های خود در ایران را در آستانه ماه مبارک رمضان افزا یش داده است.
به گزارش«جوان آنلاین»، اخیراً فرقه ضاله وهابیت فعالیت خود را به طور گسترده ای در کشور افزایش داده به طوریکه با نزدیک شده به ماه مبارک رمضان ضمن فرستاد مبلغین خود کتابهایی را برای تبیلغ این فرقه در سطح برخی استانها بخصوص شهرهای مذهبی از جمله مشهد به شدت افزایش داده و به صورت وسیعی توزیع نموده است.
تا کنون تعداد 24 مورد کتاب در این خصوص شناسایی شده که لازم است وزارت ارشاد در این خصوص نظارت بیشتری داشته باشد.
این کتابها ضمن ترویج فرقه ضاله وهابیت با ایجاد شبهات در بین جوانان سعی می نماید که این طیف از جامعه را جذب نماید.
عجیب ترین دروغ تاریخ ،مهدی موعود یا مهدی موهوم ،گفت و گوی آرام با دکتر قزوینی ،خلافت و انتخابات ،احمد کسروی و...ا زجمله این کتاب ها می باشند.


  

اصلاح طلبان بازهم در عروسی
 
 
اصلاح طلبان بازهم در عروسی
جمعی از اصلاح طلبان باردیگر به بهانه عروسی دور هم گردآمدند.
به گزارش «جوان آنلاین»،شب گذشته تعدادی از چهره های شاخص اصلاح طلبان در مراسم عروسی یکی از معاونان وزیر آموزش و پرورش در دولت اصلاحات واقع در سالن سپیده در خیابان خواجه عبدالله انصاری ،حاضرشده و گعده های چندی را برای گفتگو با هم تشکیل دادند.
گفته می شود در این مراسم،سید محمد خاتمی،کرباسچی،مسجد جامعی،یاسر هاشمی و...حضور داشتند.
 
 
 


  

تخلفات اقتصادی مشاورارشد کروبی
شرایط سخت اقتصادی یکی از مشاوران ارشد کروبی به روایت سایت روزنامه جوان
تخلفات اقتصادی مشاورارشد کروبی
در همین خصوص شنیده شده است که وی با هماهنگی با یکی از شرکت های خودرو سازی معروف در کرمان اقدام به پرداخت بدهی های خود از طریق حواله خودرو مونتاژ شده در این شرکت می نماید.

عضو ارشد ستاد انتخاباتی  کروبی که در سالهای گذشته به دلیل تخلفات اقتصادی مدتی را در زندان گذرانده بود شرایط سخت اقتصادی را تجربه می کند.

فرد مزبور که دارای شرکت های خصوصی چندی می باشد به علت بدهی های بالا آمده خود در ایام انتخابات به علت خرید کاغذ و برخی اقلام دیگر مورد بازخواست طلبکاران خود قرار گرفته است.

در همین خصوص شنیده شده است که وی با هماهنگی با یکی از شرکت های خودرو سازی معروف  در کرمان اقدام به پرداخت بدهی های خود از طریق حواله خودرو مونتاژ شده در این شرکت می نماید.

فرد مزبور حواله های این خودرو با قیمتی غیر واقعی وگرانتر از بهای این خودرو ها در بازار به طلبکاران خود می دهد.

وی در پاسخ به اعتراض طلبکاران خود گفته است اگر پول خود را می خواهید تنها راهش همین گرفتن حواله هاست.  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

جنبش سبز در دفاع از جریان انحرافی جلوی مجلس تجمع کند ..........چهارشنبه 29 تیر 1390

ادامه روند دستگیری اعضای جریان انحرافی ..........دوشنبه 20 تیر 1390

تاكید سیاست خارجی چین بر گسترش روابط با ایران در سال 2011..........دوشنبه 6 تیر 1390

زنان و مردان شیطان پرست + عکس..........سه شنبه 31 خرداد 1390

همایش ملی شهدای بصیرت..........یکشنبه 29 خرداد 1390

فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند..........یکشنبه 22 خرداد 1390

کار رسانه های آمریکایی، بستر سازی برای سیاست های نظامی این کشور است ..........شنبه 21 خرداد 1390

آخرین بادکنک توهم می ترکد..........جمعه 20 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس ..........پنجشنبه 19 خرداد 1390

شاه به کردها چه خیانتی کرد ؟ چرا گور به گور ؟ ..........چهارشنبه 18 خرداد 1390

تربیت از دیدگاه امام سجاد(ع) ..........سه شنبه 17 خرداد 1390

خاطرات خواندنی نزدیك‏ترین محافظ امام(ره) از تشییع امام (ره) ..........شنبه 14 خرداد 1390

انس با کوچه و خیابان ..........جمعه 13 خرداد 1390

طلاق و پیامدهاى شوم آن در سرنوشت فرزندان ..........جمعه 23 اردیبهشت 1390

اثرات منفی طلاق بر روی زنان بیشتر از مردان است..........پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390

همه پستها